Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

18 wheels of steel ήταν ο λογος που αγορασα την momo τιμονιερα μου.Με βελακια δε παλευονται οι νταλικες.Ειχε τυχει να κανω 4ωρα ταξιδια.All the money με δικα μου τραγουδια στο ραδιο κτλπ.

το scania εχει ΦΟΒΕΡΑ Challenge.interior camera & wheel=real life :p

γενικα με ολα τα simulator κατι εχω.ship simulator 2008, το εχω λιωσει, silent hunter εχω προσπαθησει, δε βρηκα κατι :p, flight sim all the money, traktor simulator που εισαι χωρικος και κανεις χωραφια κτλπ.,bus simulator...

Link to comment
Share on other sites

Εχω παιξει το πρωτο παιχνιδι της σειρας και ειχα φαει τρελο κολλημα αλλα οντως η οδηγηση με τα βελακια κατανταει κουραστικη στα μεγαλα ταξιδια.

Ελπιζω το καινουριο να ναι ακομα καλυτερο μιας και δεν εχω βρει ακομα χρονο να το δοκιμασω...

Sent from my Optimus L5 using Tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα....!

Είμαι φανατικός των Truck Simulatora

Έχω παίξει 18 Wheel of Steel Across America - 18 Wheel of Steel - Euro truck Simulator 1 & 2 - German Truck Simulator - Ship Simulator 2008 - Ship Simulator Extreme - Bus Simulator - Driving Simulator και άλλα πολλά....!

Προσπαθώ να βρω το Euro Bus Simulator 2012 για PC... Είχα δοκιμάσει και κατέβασα μια έκδοση αλλά στα 3 - 4 λεπτά ckrashαρε... Έχεις κανείς τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Ο @Yoshi πηγαινει με 170 mph trololololo:kiss:

whaaaaaat :nada: :suicide2:

Ρεκόρ θα έλεγα (χωρίς φορτίο βέβαια)... :p

Βασικα παει μεχρι ~200 το κρατουσα για επομενο screen αν εβαζε ο Yoshi αλλα τωρα που ειδα οτι ειναι MPH τι να ανεβασω :p

Λέει 14η ταχήτητα;

Με ποιο mod?

http://www.ets-2.com/euro-truck-simulator-2-mods-scania-tuning/

Εμφανιζει καινουρια parts βασικα δεν ειναι απλα mod για 14η

ets200071g.png

Έγινε επεξεργασία από CmoS
Link to comment
Share on other sites

mph ειναι και παει κ αλλο

αλλα δεν βρηκα την καταλληλη ευθεια ακομα :p

για 40.000 hp κατι κανει...

τα mods δεν θα τα ανεβασω, ειναι πειραγμενα ακομα και τα "physics" του παιχνιδιου, θα σας χαλασει το gaming experience 100%

Έγινε επεξεργασία από Yoshi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.