Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Με τα υπάρχοντα Mods ειναι συμβατο [MENTION=3291]FRuLiS13_acg[/MENTION] ??

ps. Το πρόβλήμα με τους χάρτες έφταξε με ένα έξτρα αρχειάκι που περνάς στα mods. Ψάξτε για το zzzzzzzzzzzzzzzzz_mapzoom.scs

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Το patch το περασα πριν απο λιγο και ειμαι σε φαση αναζητησης διαφορων, προφανως εχουν γινει ολες οι αλλαγες που αναφερονται στο log file αλλα απο εκει και περα θελω να το ψαξω το θεμα. Παραθετω photo απο το φακελο με τα mod που εχω. Καποια απο τα mod που βρισκονται εντος το φακελου θα θελουν σουταρισμα, απλα επειδη δεν εχω πολυ διαθεσιμο χρονο πανω απο το pc ακομη δεν το εχω κανει.

v7h1c6mlrn87za99db0l.png

5g4bslnf26dycaui1siw.png

Το βηκα σημερα και αναφερει συμβατοτητα με το τελευταιο patch.

g7ruhhc7r72ijl525732.png

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

καλισπερα παιδια,και εχω μια απορια

οδηγαω τωρα τελευταια την renault(οχι το magnum,την αλλη) και στο τελευταιο δρομολογιο(μετεφερα sand).η εμπειρια ηταν πραγματικα χαλια.

με μια στροφη σε ευφευγε το φορτηγο η τουμπαρε.

σε αντιθεση με ενα αλλο δρομολογιο το φορτηγο κολαγε στο εδαφος καιι ηταν smooth

ξερει κανεις τι παιζει?

φιλε και σε μενα το κανει,με αυτο το φορτηγο, απιστευτα σπαστικο, εχω φαει ολα μου τα λεφτα στα συνεργεια ειμαι μειον(-50 χιλιαδες!)

Link to comment
Share on other sites

Α εγώ άμα τουμπάρω, κλείσιμο και φτου ξανά από το τελευταίο save :hehe:

Ρε Φρούλη πώς το έκανες αυτό? Σου ρίχνω τα διπλάσια χιλίομετρα και μου ρίχνεις το διπλάσιο level! Μας έχουν φάει οι δρόμοι άδικα μου φαίνεται..:...:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!! Σ/κ και ευκαιρια για ποσταρισμα.... fantomas το level ηταν καλπικο, καποιο mod προφανως θα εκανε τα παλαβα του!!! Θα ανεβασω αυριο image και θα δεις οτι περιπου στα ιδια πρεπει να ειμαστε. Απο εκει και περα με ενημερωσαν οτι κυκλοφορησε το παρακατω και σκοπευω να το περασω αυριο. Παραλληλα την περασμενη Κυριακη ειχα χρονο και εκανα καλο ξεσκαρταρισμα στο φακελο που εχω τα mod και νομιζω πως πλεον οσα εχω μεσα, δουλευουν με την τελευταια εκδοση του παιχνιδιου.

Euro Truck Simulator 2 Mods l Simulation Game Mods

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=20ieDx8iGCY]Euro Truck Simulator 2 TSM Map v4.1.0 Gameplay - YouTube[/ame]

Ps. All items available at level 0 http://sharemods.com/viuuu43herm8/Open_Accessories_v_1.5.2.rar.html

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα!!Εχω μια ερωτηση για τα mods λιγο κοινοτυπη μιας και ποτε δεν περασα καποιο οσο καιρο παιζω το παιχνιδι....Απλα τα περναω στον φακελο mods και αυτο ηταν ή πρεπει να ακολουθησω και καποια αλλη διαδικασια?!

Link to comment
Share on other sites

Ο τελικος ελεγχος στο φακελο με τα mod επιτελους ολοκληρωθηκε! Η παρακατω photo εχει mod τα οποια τα εχω τσεκαρει με την τελευταια εκδοση και δουλευουν αψογα. Απο θεμα χωριτηκότητας θα χρειαστει περιπου 2,50gb. Feanor να δοκιμασεις να περασεις καποια mod διοτι αποκτα αλλο ενδιαφερον το παιχνιδι. Καλο βραδυ και καλη εβδομαδα για ολους...

pnxha5a4h8st5urpqfk8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο τελικος ελεγχος στο φακελο με τα mod επιτελους ολοκληρωθηκε! Η παρακατω photo εχει mod τα οποια τα εχω τσεκαρει με την τελευταια εκδοση και δουλευουν αψογα. Απο θεμα χωριτηκότητας θα χρειαστει περιπου 2,50gb. Feanor να δοκιμασεις να περασεις καποια mod διοτι αποκτα αλλο ενδιαφερον το παιχνιδι. Καλο βραδυ και καλη εβδομαδα για ολους...

pnxha5a4h8st5urpqfk8.jpg

Βλέπω δεν εχεις το "mod" για το zoom των χαρτών.. Δεν σου έχει βγάλει πρόβλημα εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνα Mod που να αλλάζει τον ήχο των μηχανών για όλες τις μάρκες? Μην περνάω ένα-ένα ό,τι κυκλοφορεί..

Επίσης με την 580GTX με όλα μαξαρισμένα, μέσα στο παιχνίδι πάνω από 70fps δεν βλεπώ και σε πόλεις/τουνελ πέφτω στα 40! Κακογραμμένο? Γιατί για βαρύ δεν δείχνει... Εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα ένα mod για ήχο σε SCANIA μόνο, και απ'ότι φαίνεται πέρασε και ένα unique paint job να αγοράσεις, διότι δεν το βρίσκω διαθέσιμο για άλλες μάρκες φορτηγών. Όμορφο είναι! Έδεσε καλά με τα υπόλοιπα upgrades :D

x8jf.jpg

rdut.jpg

0w6c.jpg

ye9k.jpg

dgbj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του ETS 2-) Νεο update για το παιχνιδι μας το οποιο πλεον πηγαινει στην εκδοση Update 1.6. Περισσοτερες πληροφοριες και download link στην επισημη ιστοσελιδα του παιχνιδιου...

Euro Truck Simulator 2 | Update

Και ενα βιντεακι για μια πτωτη ιδεα...

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.