Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, τρέχει ενα Ελληνικό πρωτάθλημα με το Formula Renault 3.5 και προχθές ήταν ο πρώτος αγώνας. Υπάρχουν ακόμα 12 θέσεις στο Grid υπάρχει διαθέσιμος Teamspeak 3 Server, οι αγώνες γίνονται κάθε Πέμπτη και τα επίσημα δοκιμαστικά ξεκινάνε στης 23:15. Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή εδώ .

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

παιδια το θεμα με τα setup δεν εχει ιδιαιτερη σημασια(εννοειται ομως οτι δεν υπαρχει θεμα)

μου εχει τυχει να δοκιμαζω σεταπ απο πιο γρηγορους οδηγους και να ειμαι πιο αργος και με το δικο μου να ειμαι πιο γρηγορος.

Δεν υπαρχει γρηγορο σεταπ γενικα , αλλα γρηγορο /σταθερο για καθε οδηγο ξεχωριστα.

 

 

Νια αλλά είναι αλλιώς να τροποποιείς ένα ήδη γρήγορο setup από το να ξεκινάς από το 0. Επίσης ωραίο θα ήταν να ανεβαίνουν και βίντεο με hotlaps εφόσον είναι πολύ κοντά στα ρεκόρ.

Link to comment
Share on other sites

v0.9 της καταπληκτικής πίστας bridgehampton -> http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/wip-bridgehampton-v0-9.22754/

Κορυφή για multiplayer , ε @ ??? χαχαχαχαχα :p :p :p

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα το combo έχει αποφασιστεί και περιμένω την έγκριση από @panosdimp...

 

Αλλά κάτι μου λέει ότι θα σου αρέσει!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εδώ είναι τα highlights του αγώνα στην Magione. Επόμενη πίστα Red Bull Ring. Επίσης ψάχνουμε να βρούμε ένα άτομο με καλό upload για να προσπαθήσουμε να κάνουμε Live Streaming όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ένα pm.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εδώ είναι τα highlights του αγώνα στην Magione. Επόμενη πίστα Red Bull Ring. Επίσης ψάχνουμε να βρούμε ένα άτομο με καλό upload για να προσπαθήσουμε να κάνουμε Live Streaming όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ένα pm.

πολυ κοπανιεστε ρε παιδακιμου :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.