Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ένα συγκεκριμένο άλεν χρειαζόμουν για μια περίεργη πετσετοκρεμάστρα που είχε χαλαρώσει και κατέληξα με ολόκληρο σετ + extension που δεν είχα + μια λαβή να υπάρχει.... 68a3eb143503bdff7919aaaa7dbacb34.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Τα πρώτα σοβαρά (ελπίζω) ακουστικά που αγοράζω.

Μια πρώτη γρήγορη εντύπωση.Πολύ καλή ηχομόνωση και άνετα.

Ελπίζω να με δικαιώσουν σε βάθος χρόνου.

Υπάρχει κάποια ρύθμιση-πληροφορία που μπορεί να μου χρειαστεί???Στο θέμα ήχος,δεν έχω ιδέα.

59d3992ab122d_hyperxcloudii..thumb.jpg.5312427f9da48f36ad015f7e7f57a9ca.jpg59d3993a244ed_hyperxcloudii.thumb.jpg.ce14fcbf2b92dd0b59aa94206fa1aafe.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Dolby headphone που προσομοιάζει την ακρόαση ηχείων μέσω ακουστικών. Μπορείς να το υλοποιήσεις είτε στην ακρόαση μουσικής από τον υπολογιστή, είτε στη θέαση ταινιών μέσω υπολογιστή. Υπάρχει και μια υλοποίηση που προσομοιάζει ακρόαση πολυκάναλης μουσικής από 5.1 ηχεία, από τα ακουστικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, thefou said:

Καλησπέρα σε όλους.

Τα πρώτα σοβαρά (ελπίζω) ακουστικά που αγοράζω.

Μια πρώτη γρήγορη εντύπωση.Πολύ καλή ηχομόνωση και άνετα.

Ελπίζω να με δικαιώσουν σε βάθος χρόνου.

Υπάρχει κάποια ρύθμιση-πληροφορία που μπορεί να μου χρειαστεί???Στο θέμα ήχος,δεν έχω ιδέα.

 

Φαντάζομαι τα χρησιμοποιείς με το USB?

Έχεις δοκιμάσει το μικρόφωνο? Η έντασή του στο μέγιστο είναι ικανοποιητική?

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Φαντάζομαι τα χρησιμοποιείς με το USB?

Έχεις δοκιμάσει το μικρόφωνο? Η έντασή του στο μέγιστο είναι ικανοποιητική?

Δεν το έχω δοκιμάσει το μικρόφωνο και δεν έχω άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και οι ''κάλτσες'' για την κεφαλή εκτύπωσης παρέα με Haribo.

Πολύ  γρήγορη παραλαβή ( τρεις ήμερες μόνο) για αποστολή με απλό ταχυδρομειο από Αγγλία.

Η αγορά έγινε από εδώ.

DSC_4698.thumb.JPG.0ba3102e70752d98f732fa2167f84aa6.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι εύκολα, από msystems την Πέμπτη που τον ανέβασαν στους καταλόγους θα έκαναν παραλαβή από Δευτέρα αλλά

με πήραν Παρασκευή απόγευμα ότι μπορώ να παραλάβω.

Και στο πλαίσιο υπάρχει, απ'ότι βλέπω τελευταία κομμάτια, απ'όπου και τον αγόρασα μιας και έριξαν την τιμή και αξιοποίησα μια δωροεπιταγή που είχα.

Σχετικά με άλλες φορές υπολόγιζα θα μου έπαιρνε γύρω στις 2+ βδομάδες για να συγκεντρώσω τα πράγματα, τώρα και διαθεσιμότητα υπάρχει και οι τιμές είναι μια "χαρά" σε σύγκριση με παλιότερα upgrades. Τελευταία φορά "νορμάλ" τιμές είχαν μέχρι τους 4790k (300€) τουλάχιστον στις αρχές, μετά πήραν....

 

*Ευχαριστώ :p

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.