Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ε, αν έβγαζες και κέρδος με την αλλαγή της 1080 σε 1080ti (εν μέσω Mining frenzy), θα ήσουν μοναδική περίπτωση παγκοσμίως:hehe:.

Αναμένουμε εντυπώσεις και διαφορές στα fps.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ειπα λιγο ψεμματα. Δεν ηταν 50 ηταν 80 ευρω διαφορα που εδωσα απο την 1080 στην ti...Το πως ειναι περιεργη φαση, ιδιαιτερα για σφραγισμενη καρτα (φαινονται και οι ζελατινες στη φωτο)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κλαιω...Ειχα βαλει την 1080 σε διπλανο φορουμ και δειτε τι μου γραφει ο τυπος...

 

" Καλησπέρα φιλε ενδιαφέρεσαι για ανταλλαγή της κάρτας με gtx 980ti GV-N98TG1 GAMING-6GD η οποία είναι ισάξια της 1080, ο λόγος που με ενδιαφέρει ανταλλαγή είναι τα  8gb vram τα οποία θα χρησημοποιήσω σε flight simulator... είναι η καλύτερη έκδοση της 980ti που έχει βγεί, σε άριστη κατάσταση με λίγες ώρες χρήσης

 

Του λεω : Ουτε καν ειναι ανταξια (ειναι 25-30% μειον) αλλα δεν παιζει ρολο. Εχω ηδη 1080τι.

 

και τι απανταει?

 

Μαλλον δεν ξερεις πολλα για buses και για cuda cores έγινε ευχαριστώ "

 

Αχαχαχαχχα

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, icy20 said:

Χαχαχα κλαιω...Ειχα βαλει την 1080 σε διπλανο φορουμ και δειτε τι μου γραφει ο τυπος...

 

" Καλησπέρα φιλε ενδιαφέρεσαι για ανταλλαγή της κάρτας με gtx 980ti GV-N98TG1 GAMING-6GD η οποία είναι ισάξια της 1080, ο λόγος που με ενδιαφέρει ανταλλαγή είναι τα  8gb vram τα οποία θα χρησημοποιήσω σε flight simulator... είναι η καλύτερη έκδοση της 980ti που έχει βγεί, σε άριστη κατάσταση με λίγες ώρες χρήσης

 

Του λεω : Ουτε καν ειναι ανταξια (ειναι 25-30% μειον) αλλα δεν παιζει ρολο. Εχω ηδη 1080τι.

 

και τι απανταει?

 

Μαλλον δεν ξερεις πολλα για buses και για cuda cores έγινε ευχαριστώ "

 

Αχαχαχαχχα


Κιομως εχει δικιο.. Σε cuda computing ειναι ιδιες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:hehe:

1 hour ago, icy20 said:

Οχι καμμια σχεση με τον απατεωνα αυτον ρε. Εκβιασα απλα καποιον και αναγκαστηκε να μου την δωσει σε αυτη την τιμη καθως δεν την ειχε πληρωσει καν...

Εκβιαστή!!! Χαχαχαχαχα

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Μονο ετσι γινονται οι σωστες μπιζνες ρε παιδια... Αν ειχα λεφτα να μου περισσευουν δεν θα καθομουν να προσπαθω τοσους μηνες να βρω την υπερπροσφορα...Αναγκαστικα.

Just now, DEADLAZARUS said:

Προτείνω να δημιουργηθεί sub-forum υπό τον τίτλο "Οι Μαφιόζικες Αγορές μας-Πιστολάκια-Μαχαιράκια-Τσιμεντώματα":p.

αχαχααχαχαχαχααχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Μονο ετσι γινονται οι σωστες μπιζνες ρε παιδια... Αν ειχα λεφτα να μου περισσευουν δεν θα καθομουν να προσπαθω τοσους μηνες να βρω την υπερπροσφορα...Αναγκαστικα.

image.png.b23a01bab14fd6e668f113e697679655.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.