Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

802.11N 300Mbps WIFI Repeater USB Wireless Range Extender External Dual Antenna | eBay

s-l500.jpg

 

 

Στο τσακ ήμουν να ζητήσω refund. Η ταχύτητα δεν φαινόταν να υπερβαίνει τα 5MBps στις πρώτες δοκιμές. Επιπλέον έχει θέμα να εμφανίσει δίκτυα όταν πας να συνδεθείς μέσω κινητού για να το ρυθμίσεις. Μέσω υπολογιστή με windows ρυθμίζεται εύκολα. Τελικά μια αλλαγή καναλιού από το 8 στο 1, ανέβασε την ταχύτητα στα 22Mbps που είναι η μέγιστη που παίρνω από την γραμμή μου. Να πω ότι όταν μιλάω για δοκιμές ταχύτητας, δεν εννοώ κανονικά εντός του εσωτερικού δικτύου που θα ήταν και ο λογικός τρόπος ελέγχου, υποθέτω, αλλά με τεστάρισμα της ταχύτητας μέσω του γνωστού Speedtest της Ookla. Στα θετικά ότι επιτρέπει να έχεις διαφορετικό κλειδί για αυτό, σε σχέση με το κλειδί που έχει ο router. Η εμβέλεια που προσφέρει δείχνει αρκετά καλή και το γεγονός ότι είναι USB powered το καθιστά, σε έναν βαθμό και φορητό σημείο πρόσβασης.

 

Καλύτερες εμπειρίες πάντως είχα από το παρακάτω

WR01 2.4GHz 300Mbps Wireless Repeater Router WiFi Signal Extender EU PLUG-$11.97 Online Shopping| GearBest.com

1501695388538581537.jpg

 

το οποίο είχε παίξει με την μία από την αρχή και κατέληξε σε ξάδελφο που το είχε μεγαλύτερη ανάγκη και του δούλεψε και εκείνου με την μία.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, iseeklife said:

το υπόλοιπο σύστημα από τι αποτελείται ?

Moore :Asus Hero Vi (AMD) 

Cpu: 1700

Vga : ZOTAC 1080ti and Quadro P6000

Memory:2X8gbGSkill Rgb 3200

M.2:Samsung 960pro 256

Sennhiser GSX 1000

 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

IMG_20180411_083647519_LL_1.jpg

 

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/bluray-dvd/blu-ray/137477-samsung-bdh6500#homepage

 

Εκθεσιακό κομμάτι, χωρίς κουτί στο κατάστημα Άργους, αγοράστηκε στα 29,97. Το αγόρασα για τα πάντα εκτός της αναπαρωγής δίσκων bluray :p. Έχω μία τεράστια συλλογή από δισκάκια με ταινίες σε mkv, avi κλπ την οποία για να δω έπρεπε να ανοίξω το λαπτοπ, να μεταφέρω το αρχείο σε στικάκι κλπ κλπ. Τώρα απλά ρίχνω το δισκάκι μέσα. Επιπλέον η εφαρμογή για το netflix είναι εξαιρετική, ενώ εξίσου καλή είναι και αυτή για το Youtube. Έχει και cec για χρήση με το χειριστήριο της τηλεόρασης, ενώ το δικό του χειριστήριο έχει τα βασικά πλήκτρα για τηλεόραση Samsung (που έχω).

 

Η επάνω του όψη είναι λίγο ταλαιπωρημένη, αλλά στα πλαινά έχει ακόμα τις ζελατίνες.

 

Σε αυτά τα χρήματα, εάν έχετε πρόσβαση σε κάποιο από τα καταστήματα που το έχουν διαθέσιμο είναι πάρα πολύ καλή επιλογή. @astrolabos πήγαινε πάρτο!

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Αγοράστηκε για λογαριασμό φίλου. Αν προσθέσω και τον Duron, μπορώ να πω ότι παίζει πολύ retro αυτή τη στιγμή στο σπίτι :hehe:

 

NES mini 1.jpg

 

NES mini 2.jpg

 

NES mini 3.jpg

 

620 παιχνίδια στα 17 ευρώ δεν είναι καθόλου άσχημα. Ακόμα και αν είναι να καταλήξει για ντεκόρ σε κανένα ραφάκι, έχει την πλάκα του.

Mini TV Handheld Retro 620 Video Game Console -$23.99 Online Shopping| GearBest.com

Συνολικός χρόνος μέχρι την παραλαβή από την μέρα της παραγγελίας: 17 μέρες με Belgium unregistered.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Στο πατρικό μου, έχω αφημένο έναν P3 @450 με Riva TNT2. Κάποια φάση θέλω να τον ξαναστήσω. Νομίζω πως κάπου έχω και 3x128 mb ram. Βασικά το μόνο που χρειάζεται είναι ένα τροφοδοτικό, γιατί το δικό του ούτε που τολμάω να το βάλω στο ρεύμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.