Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος αναλογικά με το κόστος της lg, αν και έχει μεγάλο dot pitch σε gaming δεν το παίρνω χαμπάρι. Η επιλογή έγινε με το σκεπτικό ότι δεν πρόκειται ποτέ να τα χώσω σε high end gpu και η msi 390 με καλύπτει σε αυτά που παίζω

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PetrosD said:

Έχω το Hotas Cougar και ενώ είναι τόσο ποιοτικό και στιβαρό, η έλλειψη ανάδρασης το απαξιεί τελείως.

Πέτρο ξόδεψα μια περιουσία για το Flightsimulator είχα πάει και Αυστρία για να δω την έκθεση, τα καλά χειριστήρια είναι πανάκριβα θυμάμαι για τότε για το 737 στοίχιζε 1800 ευρό χωριά η Μανέ τα 2000 ευρό. Η έλλειψη υπάρχει για το Α320 που το γνήσιο ξεφεύγει πολύ στην τιμη

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Απλά μόλις παρατήρησα πως η βάση τοίχου που πήρα δε με βολεύει.

 

Άνοιξε κανονικά τελικά. Μπήκε και Windows. Μένει να κάνω και ένα απλό stress testing να δω πως οι θερμοκρασίες δεν εκτοξεύονται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Ναι. Απλά μόλις παρατήρησα πως η βάση τοίχου που πήρα δε με βολεύει.

 

Άνοιξε κανονικά τελικά. Μπήκε και Windows. Μένει να κάνω και ένα απλό stress testing να δω πως οι θερμοκρασίες δεν εκτοξεύονται.

Ε, παίξε και ένα crysis. Ποτέ δεν ξέρεις.

Υ.Γ. Για windows+web browsing το πήρες, έτσι:hehe:;

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό να προτιμάτε Mazοο and the Zoo και ειδικά εκείνη τη βεδουΐνα την όμορφη μικρή τσαχπίνα που έχει μια ελιά στην κοιλιά και μαντήλι στα μαλλιά.

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα λιωσει στο NFS:payback , οσπου το X360 controller αρχισε να κανει κατι κουλα .... 

Ε πεταχτηκα λιγακι προς το περιστερι να παρω το X1S :p 

Η εκδοση με το bluetooth , αρχικα μου εκανε κατι χαζαμαρες και κολλαγε το παιχνιδι , οσπου μου ηρθε φλασια πως δεν εχω βαλει τις κεραιες πισω απο το pc . Εφτιαξε και ειναι μπομπα . 

IMG_20180320_215744.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Προσπαθησα αρκετους μηνες να κανω αναβαθμιση με 50 ευρω. Τελικα μου βγηκε με την 4η προσπαθεια...

Θα εχει δικιο οποιος πει οτι ειναι ακυρη αγορα τωρα η ti αλλα υπο τις συνθηκες που εγινε η αλλαγη θα την ξαναεκανα 10 φορες...

 

IMG_20180322_215547.jpg

Καλορίζικο το τερατίνο.

Από τις καλύτερες υλοποιήσεις (top 3, κατ' εμέ). Απίστευτη τιμή, την παίρνεις με κλειστά μάτια. Ε, άμα έρθει η 2080ti, βάλε άλλο ένα 50άρι στην άκρη.;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.