Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Μονο ετσι γινονται οι σωστες μπιζνες ρε παιδια... Αν ειχα λεφτα να μου περισσευουν δεν θα καθομουν να προσπαθω τοσους μηνες να βρω την υπερπροσφορα...Αναγκαστικα.

 

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες :) χθεσινη αγορα S8 plus 64g silver, για δευτερη φορα στο ιδιο μοντελο ;)

Ειχα το V30 αλλα δεν μου βγηκε η αγορα στο διπλανο φορουμ, το σαμμυ το θεωρω παντως απο τα ομορφοτερα κινητα :rolleyes:

IMG-3e516a8b4661f716ff571d4830d5a3e0-V.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GoMaR said:


Κι ομως εχει δικιο.. Σε cuda computing ειναι ιδιες.

Και να προσθέσω (και για το gaming κομμάτι) οτι μια καλή 980Ti στα 1600+ ρολοι δεν εχει να ζηλέψει τπτ απο μια 1080.. τώρα απο κει και πέρα ο καθένας στις αγγελίες μπορεί να λέει οτι θέλει. Αναβάθμιση για κάποιον που εχει 980Ti ειναι να πάει σε 1080Ti οχι σε 1080.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Ωραίος. Πώς και δεν περίμενες για Ryzen 2; Σε δύο βδομάδες κυκλοφορούν...

αρχικα αυτο ειχα σχεδιασει να κανω,

 αλλα σε γενικες γραμμες δεν νομιζω να επωφελούμουν για την χρηση που θα κανω να παω σε Ryzen+,

και το σημαντικοτερο ειναι οτι βρηκα την μητρικη σφραγισμενη απο  συμφορουμητη στα 160€ ( απο 260€ στο φθηνοτερο σκρουτζομαγαζο και μονο κατοπιν παραγγελιας),

και την cpu επισης σφραγισμενη απο φιλο στα 140€,

πατησα με την μια την σκανδαλη :p !!

μονο η ram  ετσουξε λιγο,

συνολικα,  αφου εφυγαν σε πολυ καλη τιμη και ο FX8350 +990fx mobo + 2x8 gb @2133mhz ddr3, η αναβαθμιση μου κοστισε περιπου 200€... δεν το λες και ασχημα. 

Δεδομενου οτι βρηκα τα καμματια σε πολυ καλη τιμη, ποιο λογικο μου φανηκε να παω στην πρωτη γενια τωρα και να μαζεψω για κατι πολυ  δυνατο οταν βγουν οι Ryzen  στα 7nm. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Harrisxr650 έγραψε:

αρχικα αυτο ειχα σχεδιασει να κανω,

 αλλα σε γενικες γραμμες δεν νομιζω να επωφελούμουν για την χρηση που θα κανω να παω σε Ryzen+,

και το σημαντικοτερο ειναι οτι βρηκα την μητρικη σφραγισμενη απο  συμφορουμητη στα 160€ ( απο 260€ στο φθηνοτερο σκρουτζομαγαζο και μονο κατοπιν παραγγελιας),

και την cpu επισης σφραγισμενη απο φιλο στα 140€,

πατησα με την μια την σκανδαλη :p !!

μονο η ram  ετσουξε λιγο,

συνολικα,  αφου εφυγαν σε πολυ καλη τιμη και ο FX8350 +990fx mobo + 2x8 gb @2133mhz ddr3, η αναβαθμιση μου κοστισε περιπου 200€... δεν το λες και ασχημα. 

Δεδομενου οτι βρηκα τα καμματια σε πολυ καλη τιμη, ποιο λογικο μου φανηκε να παω στην πρωτη γενια τωρα και να μαζεψω για κατι πολυ  δυνατο οταν βγουν οι Ryzen  στα 7nm. 

 

 

ε τότε ήταν πραγματικά σουπερ αγορα :)

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, jax7480 said:

Έκανα μία βολτίτσα χθες στα μαγαζιά:

 

20180328_095033.thumb.jpg.a7987bd3dcc4af7eb0505e182c9cb4a9.jpg

ΤΑ υπολογίζω γύρω 1400 κορόνες Νορβηγιας:hehe:

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.