Jump to content



Πότε κάνατε τελευταία φορά format;


Από πότε έχετε να κάνετε format?  

254 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πότε κάνατε τελευταία φορά format, installation, recovery ή τέλος πάντων, το σύστημα που έχετε, πόσο καιρό το έχετε από τη μέρα που το βάλατε;

Start > Run > CMD > systeminfo

Μόλις τελειώσει scroll πάνω και δείτε στο Original Install Date:

Για τους τεμπέληδες το λέει και το Speccy.

Εγώ έχω να κάνω format από 20/2/2010, 3 χρόνια και 3 μήνες.

Για τον υπολογισμό χρόνου:

Date Duration Calculator: Days between two dates

Link to comment
Share on other sites

Ta clone images λόγω αναβαθμίσεων πώς πιάνονται; :p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Έκανα edit :p

Πότε κάνατε τελευταία φορά format, installation, recovery ή τέλος πάντων, το σύστημα που έχετε, πόσο καιρό το έχετε από τη μέρα που το βάλατε;
Link to comment
Share on other sites

Κάνα 9μηνο εδώ. Δεν το έχω φορτώσει το σύστημα ιδιαιτέρως για να πω ότι αξίζει φορματ. Άσε μου με τον ες-ες-ντι οι διαφορές δε θα'ναι τρελές ακόμα και φρέσκια εγκατάσταση να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Κοντά 8 μήνες όταν έβαλα τον SSD και το συνδύασα με ριζικές αλλαγές σε partition και εναλλακτικά λειτουργικά. Πριν από αυτό ήμουν και εγώ κοντά 2 χρόνια με το ίδιο installation (Win7 x64 GR)

Link to comment
Share on other sites

Laptop: 22-11-2009 --> 3 years, 6 months, 7 days --> 1284 μέρες.

Desktop: 22-03-2013 --> 2 months, 7 days --> 68 μέρες

Το desktop θέλω να είναι πάντα φρέσκο επειδή πέφτει η απόδοσή του με τον καιρό, στο λαπτοπ δεν έχω παρατηρήσει πτώση απόδοσης, δεν βάζω καινούρια προγράμματα.

Και τα 2 με WinXP SP3.

Link to comment
Share on other sites

30/01/2010 όταν έβαλα τον ssd.

Μια από τα ίδια, είχα πει στον εαυτό μου ότι τα 7 άρια θα τα βάλω μόλις πάρω ευρύχωρο ssd, ήρθε ο 160αρης στα μέσα Γενάρη 2010, και 1/2/2010 έγινε και η τελική εγκατάστασή.

Στάλθηκε από το U8800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.