Jump to content



Πότε κάνατε τελευταία φορά format;


Από πότε έχετε να κάνετε format?  

254 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slip streamed 8.1 σε usb stick, εγκατασταση, περασμα μονο οδηγων κσρτας δικτύου, Acronis backup(αυτο το backup το κραταω ξεχωρα απο τα επομενα). 

 

Απο κει και μετα αν χρειαστει φρεσκια εγκατασταση, restore απο το αρχικο backup του acronis σε 5 λεπτα<--Profit

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παλια εκανα καθε 2 μηνες σχεδον αλλα απο τοτε που εχω τον υπολογιστη μονο για παιχνιδια (και μαλιστα αποκλειστικα στεαμ) δεν ξαναχρειαστηκα. Δε τολμαω κιολας γιατι αντε πανε βρες windows...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Long live the King :p

 

Original Install Date 29/12/2009  14:38

 

Από τότε με Windows 7 Ultimate 64bit (FTW) στον SSD απροβλημάτιστα. Το PC γενική χρήση αλλά κυρίως παιχνίδια. Αυτό για 2 μήνες ακόμη που θα αναβαθμιστεί γιατί πια δεν παίζει παιχνίδια :p

 

 

format.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω ενα χρονο το pc που το εστησα κ ακομα format δεν εγινε! Βασικα δε μου το ζητησε! :p

Σοβαρα  τωρα! :hmm:

Αν δουλευεις το pc καθημερινα (κ οχι περιστασιακα) για internet και gaming, και κανεις ολα τα update κτλ, κτλ...., και μια φορα το μηνα ολικη σαρωση με το antivirus (πληρωμενο ή μή) και με ανασυγκροτηση κ ελεγχο του σκληρου, σε ποσο χρονικο διαστημα θα σου ζητησει format??

οεο????? :hmm::unsure:

Νομιζω οτι η χρηση και το ποσο <καλος> εισαι μαζι του ειναι αναλογα της ζημιας που θα παθει/παθαινει...

Link to comment
Share on other sites

Εχθες το βραδακι. Εχωσα win10.

 

Εγώ τα έβαλα σε vm για να τα τσεκάρω πρώτα χωρίς να χαθώ μέσα στα bugs και τα "features". Καλά φαίνονται μέχρι στιγμής αν και χρειάζονται λίγη δουλειά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.