Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

@karamelakiS, δεν είμαι σίγουρος αφού υπήρξαν πολλά παράπονα για την μπαταρία του, το πόσο ζεσταίνεται κ.α. 

Σωστός, απλά να επισημάνω ότι και το G2 δυστυχώς τώρα πλέον έχει θέματα με τη θερμοκρασία μετά το Lollipop update.

 

Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ και φίλος είναι ότι σου ρίχνει την φωτεινότητα της οθόνης αν κάνεις κάτι βαρύ όπως συμβαίνει και στο G3.

Βέβαια δεν ξέρω αν φταίει που ζέστανε ο καιρός αλλά δε νομίζω να επηρεάζεται τόσο η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός, απλά να επισημάνω ότι και το G2 δυστυχώς τώρα πλέον έχει θέματα με τη θερμοκρασία μετά το Lollipop update.

 

Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ και φίλος είναι ότι σου ρίχνει την φωτεινότητα της οθόνης αν κάνεις κάτι βαρύ όπως συμβαίνει και στο G3.

Βέβαια δεν ξέρω αν φταίει που ζέστανε ο καιρός αλλά δε νομίζω να επηρεάζεται τόσο η συσκευή.

Τι εννοεις βαρυ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 Και είμαι κ κάτοχος της 42LB650V....Θέλω να βάλω κάποιο remote control Στο κινητό...έχω κατεβάσει ότι μ βγάζει αλλά κανένα δεν λειτουργεί....Υπάρχει κάποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 Και είμαι κ κάτοχος της 42LB650V....Θέλω να βάλω κάποιο remote control Στο κινητό...έχω κατεβάσει ότι μ βγάζει αλλά κανένα δεν λειτουργεί....Υπάρχει κάποια λύση?

Ναι, χρησιμοποιείς αυτό που έχει ήδη προεγκατεστημένο το τηλέφωνο και δε πλέκεις με άλλα προγράμματα :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχα σιγά μην κάνουμε και ζογκλερικά για να αλλάξουμε ένα κανάλι! Θέλει βελτίωση!

 

Τα "ζογκλερικά" επιβάλλονται από την ισχύ εκπομπής του LED του τηλεφώνου σε σχέση με την ευαισθησία του δέκτη της συσκευής σου. Σε κάποιες συσκευές δουλεύει ακόμα κι αν σημαδεύεις τοίχο. Εάν θέλεις κάτι πιο ισχυρό, υπάρχουν και μόντες για τηλέφωνο, αλλά και φτηνιάρικα τηλεχειριστήρια που κάνουν την ίδια δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκλεισα τέσσερις μέρες αναμονής με 2 ώρες ομιλίας -αλλά λίγη οθόνη- δεν το λες κακό. Κοίταξες ποια διεργασία σου καταναλώνει τη μπαταρία?

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.