Jump to content



Recommended Posts

Μιας και υπάρχει από ότι φαίνεται αρκετός κόσμος που γουστάρει να βγεί παρεούλα για φωτογράφιση, είπα να φτιάξω αυτό το thread για να χρησιμοποιείται για την "διοργάνωση" των όποιων εξορμήσεων.

Για αρχή λέμε να πάμε στο πρώην "Πάρκο των ψυχών" & το σανιτάριο - πρώην ξενοδοχείο "Ξένια" - ερείπιο πλέον κτίριο ( δίπλα δίπλα είναι, και είναι και τα 2 μια χαρά θέματα για βραδινή φωτογράφιση ).

Η ιδέα είναι αστροφωτογράφιση με subjects κάτι από τα "αγάλματα" ή το κτίριο ή την θέα γενικότερα από το σημείο.

Επειδή στην αστροφωτογράφιση παίζουνε ρόλο και οι συνθήκες ( δεν θέλουμε συννεφιά, λίγα ανοιχτά μικρά συννεφάκια = οκ, προφανώς δεν θέλουμε βροχή, και δεν θέλουμε μέρα και ώρα με φεγγάρι/μεγάλο φεγγάρι ), θα χρειαστεί να κοιτάξω τι μέλλει να γίνει στον Αττικό ουρανό τις ερχόμενες μέρες και θα γράψω αύριο όταν με το καλό γυρίσω σπίτι από την δουλειά για το τι μέρες και ώρες μπορούμε, ώστε μετά να καταλήξουμε σε κάποια όλοι οι συμμετέχοντες παρέα :)

Όποιος θέλει δηλώνει συμμετοχή εδώ για να τους προσθέσω στην λίστα.

Εξόρμηση στο "Πάρκο των ψυχών / sanitarium"

Bill Peppas

υ.γ. Μερικά απλά mentions για να δεί κόσμος το thread

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] [MENTION=21174]Doc1355[/MENTION] [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] [MENTION=13595]g1ann1s[/MENTION] [MENTION=9931]soulclaimer[/MENTION] @NTG [MENTION=9964]snik[/MENTION] [MENTION=12577]johnymag[/MENTION] [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION] [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] [MENTION=8745]Jason[/MENTION] [MENTION=9888]Papakitou[/MENTION] [MENTION=748]biker[/MENTION] [MENTION=432]dellman[/MENTION] [MENTION=8745]Jason[/MENTION] [MENTION=573]aggelopas[/MENTION] [MENTION=14068]ts0gl1s[/MENTION] [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] [MENTION=17865]atome[/MENTION] [MENTION=30472]UltraB[/MENTION] [MENTION=5915]greenforce13[/MENTION] [MENTION=16541]rafail1994[/MENTION] [MENTION=45]PGM[/MENTION] [MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION] [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποίος ειναι εκτός κέντρου ας βγει να κανει καμία λήψη γιατί εχει πολύ καλη ατμόσφαιρα και φαίνεται καλά ο γαλαξιας αυτή τη στιγμή!!!

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θα μπορέσω να συμμετέχω μιας και αρραβωνιάζεται ο bro μου και έχω τρεχάματα.

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ βρε :D

να το κάνω ένα sticky να μη το ψάχνετε κάθε τόσο;

Link to comment
Share on other sites

και ; δυσκολευεσαι να βρεις ; Αυτο ειναι το προβλημα ; Σου δινω το δικο μου που ειναι της πλακας αλλα κανει μια χαρα τη δουλεια του.Δε ξερω παιδια γτ εχω ΘΕΜΑ με δουλεια και σχολη..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] Είναι της πλακας έτσι ?

Εδώ είμαι , διαβάζω τι γραφεις για το παλιό μου τρίποδο ! :hehe:

Εγώ δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω γιατί σίγουρα θα κανονίσετε παρασκευή σάββατο η κυριακή και εγώ εκείνες τις μέρες δουλεύω βραδυ !:spell:

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα τα σ/κ ειναι λιγο περιεργο το προγραμμα μου οποτε δεν μπορω να πω ακομα για σιγουρα, δειτε το εσεις που εισαστε οι standar και αν κατσει σε μερα/ωρα που βολεψει εγω διπλα ειμαι οποτε πεταγομαι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.