Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

13 hours ago, liakjim said:

Ελπίζω να έχω χαλασμένο το troll detector μου και να μην έπιασα το λεπτό χιούμορ σου :P

 

Σε αυτή την πίστα συνήθως τρέχουν με Yugo..

 

 

 

 

 

BTW θα κάνω την πρόταση να μη μπαίνουν πόντοι στα greek gatherings γιατί αφαιρούνε μια δόση από το fun factor των Κυριακάτικων συγκεντρώσεων. Όταν ξεκινήσαμε τα gatherings ο προσανατολισμός ήταν σαφής: fun, club racing γι' αυτό και δεν έμπαιναν πόντοι.

Το ξέρω ότι αυτό άλλαξε στην πορεία, απλά με βρίσκει εντελώς αντίθετο και είπα να το γράψω.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Οτι θέλει ο λαός άλλωστε ο πρωταθλητής είναι αχυρο- πρωταθλητής με τόσες απουσίες καλών οδηγών .

Είχα κάνει μια πρόταση για να μεταφερθεί το πρωτάθλημα το δικό σου η του Jason  την Κυριακή και να πάει ο thelab  Τετάρτη τι λέτε?

Ο λόγος για να λάβουμε μέρος και μεις οι κοινοί θνητοί που δεν μπορούμε τις καθημερινές αυτές τις ώρες .

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, akis_z80 said:

Ελπίζω να έχω χαλασμένο το troll detector μου και να μην έπιασα το λεπτό χιούμορ σου :p

 

Σε αυτή την πίστα συνήθως τρέχουν με Yugo..

 

Και όμως , δοκίμασε το combo με AI κ πες. Τρελό fun. Το έχω κάνει, αλλιώς δεν θα το πρότεινα.

Link to comment
Share on other sites

Jimmy, σε παρακολουθώ.

Αν προτείνεις ξανά τέτοια πίστα θα σε αποκλείσω από τους αγώνες του rF2.

 

Har har har

 

Παράθεση

Οτι θέλει ο λαός άλλωστε ο πρωταθλητής είναι αχυρο- πρωταθλητής με τόσες απουσίες καλών οδηγών .

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Θυμάστε ένα τρελό κόμπο που είχε μπει κάποτε στο thelab και δεν είχε τρέξει κανείς την Κυριακή? Νομίζω 25η μαρτίου του 16 ήταν, με GT40 στη Spa :whistling:

Είναι πολύ φιλικό το αμαξάκι...

:p

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο σε μένα κ στον καθυστερημένο απτα κάτς τριταθλητή αρέσει το εν λόγω αμάξι?:hehe:

 

Λόγω του τιμονιού μπορεί κ το ελέγχει είναι ξεκάθαρο απτο βίντεο :hehe: -αυτό δεν έπρεπε να το πω μάλλον γιατί θα δω dd τιμόνι μόνο με κυάλι :hehe:-

 

H Spa άθλια συμφωνώ :amen:

 

Την Κυριακή έχω το 2ωρο μαστίγωμα οπότε αν τρέξω θαμαι λογικά εκεί.

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:

μαλλον δεν ησουν στο combo του @panosdimp  lotus 98T @spa :p

Εξαιρετικο κομπο, θα ειχα παρει βαθρο αν δεν ειχα σπασει την αεροτομη... Βαλτο παλι ρε @panosdimp.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.