Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Χάθηκα λίγο (πνιγμένος στη δουλειά) το τελευταίο διάστημα, αλλά σας διαβάζω όσο μπορώ! Χρόνια Πολλά και καλά στα 2 αλιενς Gomar και akis_z80! Εύχομαι πολλές πρωτιές στη ζωή σας, τόσες όσες έχετε και στο assetto! :-)

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

σας παρακολουθω ανελλιπώς....παίζει να έχω διαβάσει τα θέματαπερισσότερο από όλους σας ....αυτό θα πει μαζοχισμός....να διαβάζεις για την συγνώμη του lazy που τον ακούμπησε στον gomar και εκείνος πάλι στον Άκη...ο δε wolves να καταριέται το gamepad που βγαίνει τελευταίος κτλ κτλ

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μπαίνεις και στο teamspeak τις Κυριακές για να μαθαίνεις από πρώτο χέρι τι γίνεται. Αν μάλιστα κάνει και streaming τους αγώνες ο @Georgiadis Giorgos θα γουστάρεις ακόμα περισσότερο!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

σας παρακολουθω ανελλιπώς....παίζει να έχω διαβάσει τα θέματαπερισσότερο από όλους σας ....αυτό θα πει μαζοχισμός....να διαβάζεις για την συγνώμη του lazy που τον ακούμπησε στον gomar και εκείνος πάλι στον Άκη...ο δε wolves να καταριέται το gamepad που βγαίνει τελευταίος κτλ κτλ

Και δε φτανει αυτο, εδωσε και φιλακι στον πωπο του @rapid_fast

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, akis_z80 said:

Μπορείς να μπαίνεις και στο teamspeak τις Κυριακές για να μαθαίνεις από πρώτο χέρι τι γίνεται. Αν μάλιστα κάνει και streaming τους αγώνες ο @Georgiadis Giorgos θα γουστάρεις ακόμα περισσότερο!!

Θα πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο για να με πείσεις... :p Εγώ αμέ ότι θέλετε αλλά μόνος μου δε βγάζω πρόγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.