Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

[MENTION=13254]djkostas[/MENTION] congrats για το παγκοσμιο!!!! πεταει ο Κωστας λεμε πεταειιιιιιιιιιιιιιι :crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=13254]djkostas[/MENTION] congrats για το παγκοσμιο!!!! πεταει ο Κωστας λεμε πεταειιιιιιιιιιιιιιι

Χεχε, danke!!

Ορίστε και το video validation, για όποιον θέλει να ακολουθήσει τις γραμμές! :p

(setup ίδιο με πριν, εκτός από λιγότερο fuel και 0/2 aero)

Τώρα καιρός να ασχοληθούμε με το race setup, που πρέπει να είναι (κάπως) πιο σταθερό.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ba_9ACw-ciA]MP4GT3 Nordschleife WR 6:32.193 [/ame]

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, danke!!

Ορίστε και το video validation, για όποιον θέλει να ακολουθήσει τις γραμμές! :p

(setup ίδιο με πριν, εκτός από λιγότερο fuel και 0/2 aero)

Τώρα καιρός να ασχοληθούμε με το race setup, που πρέπει να είναι (κάπως) πιο σταθερό.

Εκπληκτική οδήγηση, φοβερές γραμμές, απόλυτος έλεγχος του αυτοκινήτου στο όριο ,λέω να πάω να πλύνω

κανα πιάτο καλύτερα!!

Ακη δεν βλέπω να πλήττεις με τούτον δω αντίπαλο.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτική οδήγηση, φοβερές γραμμές, απόλυτος έλεγχος του αυτοκινήτου στο όριο ,λέω να πάω να πλύνω

κανα πιάτο καλύτερα!!

Ακη δεν βλέπω να πλήττεις με τούτον δω αντίπαλο.

Σε πόση ώρα πλένεις 10 πιάτα και με τί setup;

Link to comment
Share on other sites

Σε πόση ώρα πλένεις 10 πιάτα και με τί setup;

Το καλύτερο setup είναι της Miele μόνο που δεν θυμάμαι το personal record, σταματώ όμως εδω φοβούμενος μη φάμε καμμία επίπληξη του τύπου:OT::offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος εδώ πρέπει να μελέτησε τα replay μου, γιατί ακολουθεί ακριβώς τις γραμμές μου.

Παίζει να κατέβασε και το setup μου, γιατί με έσκισε! :p

Υπολογίζω τον χρόνο του 1:53 -> 8:23 = 6:30

Back to practice....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ajN5fVVOLOw]Doerr Motorsport 12C GT3 sets lap record at the Nurburgring 24 Hours[/ame]

Link to comment
Share on other sites

@djkostas πως και που κατεβάζουμε το set-up σου (και σ' ευχαριστώ που το μοιράζεσαι)?

Όσο για το άλλο μη στεναχωριέσαι, εγώ το έχω πάρει απόφαση - πάντα θα βρεθεί κάποιος ποιο γρήγορος (όπως και πάντα θα είμαι ποιο γρήγορος από κάποιον άλλο) - και δεν αγχώνομαι πλέον γι' αυτό το θέμα... η αξία του κατορθώματος σου δεν αλλάζει!:worship:

edit: χαχα, μετά είδα το βιντεάκι...:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

@djkostas πως και που κατεβάζουμε το set-up σου (και σ' ευχαριστώ που το μοιράζεσαι)?

Από τον file browser του καναλιού στο TS ή από εδώ!

Βέβαια, αρχίζω να αμφιβάλλω για το πόσο εύκολο/σταθερό είναι, μιας και οι περισότεροι μου λένε πως δεν κρατιέται.

Μόνο εγώ και ο μπαρμπα-χάνης το βρίσκουμε unspinnable! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.