Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Από τον file browser του καναλιού στο TS ή από εδώ!

Βέβαια, αρχίζω να αμφιβάλλω για το πόσο εύκολο/σταθερό είναι, μιας και οι περισότεροι μου λένε πως δεν κρατιέται.

Μόνο εγώ και ο μπαρμπα-χάνης το βρίσκουμε unspinnable! :hehe:

Thanks, αν και δεν προλαβαίνω να το προβάρω για τον αγώνα σήμερα! Φαντάζομαι θα έχεις κατεβάσει τα φτερά στο 0 ή στο 1 γι' αυτό δεν θα κρατιέται...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος εδώ πρέπει να μελέτησε τα replay μου, γιατί ακολουθεί ακριβώς τις γραμμές μου.

Παίζει να κατέβασε και το setup μου, γιατί με έσκισε! :p

Υπολογίζω τον χρόνο του 1:53 -> 8:23 = 6:30

Back to practice....

Απ' ότι φαίνεται ο τύπος έχει καταναλώσει 1 lt redbull κι όπως όλοι ξέρουμε το redbull δίνει φτερά!:hehe:

Επιπλέον βέβαια πρέπει να ναι και λίιιιγο ριψοκίνδυνος η μου φαίνεται :-O ??

Link to comment
Share on other sites

Αγόρια μη ξεχαστείτε για σήμερα :

1ος αγώνας [pickup mode]

BMW 1M @ Magione

Practice: 21.45

Qualifying: 22.00

Race: 22.20 (17 γύροι)

2ος αγώνας [booking]

GT2 - GT3 @ Nurburgring Nordschleife by Snoopy

Βooking: 22.45

Qualifying: 23.00

Race: 23.20 (3 γύροι)

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος εδώ πρέπει να μελέτησε τα replay μου, γιατί ακολουθεί ακριβώς τις γραμμές μου.

Παίζει να κατέβασε και το setup μου, γιατί με έσκισε! :p

Υπολογίζω τον χρόνο του 1:53 -> 8:23 = 6:30

Back to practice....

Εντυπωσιακό video, πραγματικά έχοντας κάνει την διαδρομή άπειρες φορές, παρόλο που δεν είναι laserscaned και έχει αποκλίσεις , εντούτις η συμπεριφορά του αυτοκινήτου είναι η ίδια.

Απλά εντυπωσιακό!!!

Link to comment
Share on other sites

επαιζα και μεχρι πριν παρανομως. μπορει να μπω για λιγο πρακτισ ελεγα. γενικα ειμαι αρχαριος πολυ με pad και βοηθηματα. +10sec απο τα κορυφαια χαλαρα.. μπαινω με προσκληση πως παει το συστημα? οχι για τον booked οκ

Link to comment
Share on other sites

Αποτελέσματα 9 / 10 / 2014

H BMW 1M μας ταλαιπώρησε λιγάκι στα στενά της Magione. Δε στρίβει ούτε με αίτηση αν δεν αρχίσεις τα dorifto! To Nordschleife πάντως έκαψε καρδιές. Συγχαρητήρια σε όσους κατάφεραν να τερματίσουν!

[MENTION=33266]Aris Teidis[/MENTION] βάζεις επόμενο αγώνα. Είπαμε να βάλουμε 1 και όχι 2 ώστε να προλάβουμε όλοι να κάνουμε προπόνηση. Αν θέλεις mod track, καλύτερα να είναι μεταξύ Blackwood, Brno, Castle Rock, Donington, Aosta, Gentrack1, Newbury 2002/2006.

Ψηφοφορία για την επόμενη συνάντηση (ανοιχτή για 48 ώρες)

Link to comment
Share on other sites

@Aris Teidis βάζεις επόμενο αγώνα. Είπαμε να βάλουμε 1 και όχι 2 ώστε να προλάβουμε όλοι να κάνουμε προπόνηση. Αν θέλεις mod track, καλύτερα να είναι μεταξύ Blackwood, Brno, Castle Rock, Donington, Aosta, Gentrack1, Newbury 2002/2006.

Προτείνω λοιπόν τον εξής συνδυασμό τον οποίο πάντα ευχαριστιέμαι (όσο και να τον τρέξω):

Aosta Grand Sport + Lotus Exige 240R Stage3!

Μια δύσκολη πίστα μεν, αλλά καλοφτιαγμένη και πολύ γενναιόδωρα απολαυστική (κάντε λίγη προπόνηση όσοι δεν την γνωρίζετε γιατί έχει αρκετές τυφλές στροφές που σε συνδυασμό με τα υψομετρικά σκαμπανεβάσματα εύκολα οδηγούν σε έξοδο)

Το αυτοκίνητο είναι σταθερότατο και "στρίβει" οπότε ο βαθμός δυσκολίας πέφτει αρκετά! Για να καταλάβετε - βγάζω τους ίδιους χρόνους με τη Mecedes παρ' όλο που είναι πολύ ποιο αργό! :banging:

Άκη, αφού θα είναι ένας αγώνας μόνο, κανόνισε εσύ τον χρόνο που θα τρέξουμε - περίπου 1:40 (για μας τους αργούς) ο γύρος %CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%97%CE%A4%CE%97%CE%A3194.jpg

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

Ισως η καλύτερη πίστα του netkar pro. Πολυ καλός συνδυασμος.

Εν τω μεταξύ από Δευτέρα ξεκινώ μεταπτυχιακό οπότε η συμμετοχή μου από εδώ και πέρα θα είναι αμφίβολη.

Επίσης πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο.

Στον αγώνα της maggione ήμουν 3ος και στην 1η στροφή με πετάξανε εκτός πίστας και μετά που πλησίαζα τον Άρη κ πήγα να ρίξω γύρο στον Kosta Daglaroglou με πέταξε έξω ενώ τον είχα περάσει.

Για αυτό νομίζω ότι επιβάλεται η εγκατάσταση αυτής της εφαρμογής http://www.racedepartment.com/downloads/ferito-blueflag.3402/ . Δουλεύει κ βγάζει μπλε σημαία σε αυτούς με ένα γύρο πίσω.

Θα μου πείτε γιατί δεν το λες στο teamspeak? Καταρχάς δεν μπορώ λόγω ipod και δεύτερο γιατί με αποσυντονίζει.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

καποιο videaki απο τον χθεσινο αγωνα δεν θα βαλετε?

jim 1os βλεπω στο nords grats!

κωστα τι εγινε ρε συ στο nords? σε ειχα στανταρ ασο εκει

Τον Κώστα τον έχει φάει η κατάρα που του 'χες ρίξει!! (lvl 99 warlock spell).

Χρειάζεται τρισάγιο επειγόντως!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παρέδωσε πνεύμα το g27(τα μπλεξε το software) στα μέσα του τρίτου γύρου οπότε παρέδωσα κι εγώ την τρίτη πανέμορφη θεσούλα στον Georgiadi αν θυμάμαι καλά!:angry:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.