Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μία ώρα πριν, το μέλος nucleus έγραψε:

Εε δώσε λίγο ακόμα να πας στο 50 :hehe:

 

Τραγικές καταστάσεις... ότι και να πούμε είναι λίγο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

-Αυτο ειναι ενα τραπεζι που μεσα εχει ενα υπολογιστη (μου εδειχνε το true violet) και σε λιγο θα βαλουμε οτι παιδικο θες να μας το παιξει στη τηλεοραση.

-Ααααααα (τσιριδα) δε θελω. Εγω θελω να μαδισω τη μαργαρίτα!!!!

 

Εγκεφαλικό πήγα να πάθω. Πηγε να ξεκολλησει τις βιολετες απο το πλεξι παραθυρο να τις μαδησει το σκασμένο :hehe:

Ηθικόν δίδαγμα:

1. Καλού κακού έχε πρόχειρες μερικές μαργαρίτες όταν έχεις παιδιά στο σπίτι, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χρήσιμες μπορεί να είναι ! :p

2. Και το βραβείο αυτοσυγκράτησης πάει στην . . . . . .  :hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το προαπαιτούμενο για νέο μου δωμάτιο (σε μια τρομερή έπαυλή), είναι να χρησιμοποιώ ποδήλατο. Επειδή θα μείνω 2 μήνες σε αυτό το σπίτι, μου έδωσαν ένα δανεικό το οποίο είναι....σπαστό :p Έχει 3 ταχύτητες αλλά δεν δουλεύουν.

Ε σήμερα λοιπόν σηκώθηκα στις 7 και έκανα 8 χιλιόμετρα με 6 βαθμούς θερμοκρασία.... είχα να κάνω ποδήλατο από τα 16 μου. Τραυματική εμπειρία, μα το χάρηκα όσο γινόταν.

Η εμπειρία μου συμπληρώθηκε από βγάλσιμο αλυσίδας σε ανηφόρα 2 φορές και από άνοιγμα του κλειδώματος (στο σημείο που διπλώνει) 3 φορές, σε κατηφόρα με ταχύτητα.

Ευτυχώς είμαι καλά, χωρίς γρατζουνιά, επέζησα... :sarcastic:

(από τώρα σκέφτομαι πώς θα γυρίσω πίσω):unsure:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Είχα να καβαλήσω ποδήλατο από όταν ήμουν 16 χρονών.

Πήρα έναν mountain bike της SCOTT και τις πρώτες 2-3 μέρες αισθανόμουν περίεργα.

Αφού το καβαλούσα καθημερινά για 1 χρόνο περίπου, μου έδωσαν ένα σπαστό για βόλτα.

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

Δε συνηθίζεται με τίποτα. Ειδικά η μικρή διάμετρος της ρόδας μπροστά, το κάνει νευρικό.

 

Πάρε ένα city bike με 28-29" και καβάλα σαν άνθρωπος. Δεν έχει σΚέση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.