Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Θυμήθηκα που κάποτε υπήρχε μια διαφήμιση στην τηλεόραση για ένα σαμπουάν μπύρας. Το σλόγκαν της διαφήμισης ήταν "Μην το πιείτε, λουστείτε!"

Ο idonthave κάνει αυτό ακριβώς με τον καφέ!!! :hehe:

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, def said:

Σιγουρα καποιοι παλιοι γνωριζουν , ο hipro5 που βρισκεται ?

 

Πού τον θυμήθηκες; Είχε σχεδιάσει ένα τροφοδοτικό παλιά, ένα @GoMaR, ακόμα και με τις σημερινές απαιτήσεις σε ρεύματα.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος TopCLR έγραψε:

Γιατί όχι; Μια Κυριακή είναι μόνο για πολλούς που μπορούν να χαρούνε ύπνο το πρωί!

Μωρέ μακάρι όλοι να μπορούσαμε να κοιμόμαστε κάθε μέρα παραπάνω! :)

Έλα μου όμως που υπάρχουν κι' οι βάρδιες ! :wall:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Πού τον θυμήθηκες; Είχε σχεδιάσει ένα τροφοδοτικό παλιά, ένα @GoMaR, ακόμα και με τις σημερινές απαιτήσεις σε ρεύματα.

 

Δύο τροφοδοτικά.

 

Ενα 750 Watt και ένα 1200 Watt , τα οποία όντως ακόμη και σήμερα είναι σούπερ τούμπανα !!!

Υπήρχε και review εδώ στο lab , αλλά δυστυχώς είναι "χλωμές" οι φωτογραφίες.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ξύπνησα χωρίς λόγο 40 λεπτά πριν το ξυπνητήρι... Ίσως για να μπαίνω στο κλίμα που από αύριο ξεκινά κανονικά το ωράριο του νηπιαγωγείου και θα πρέπει 8:05 το αργότερο να είμαστε στο αυτοκίνητο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Εγώ πάλι ξύπνησα χωρίς λόγο 40 λεπτά πριν το ξυπνητήρι... Ίσως για να μπαίνω στο κλίμα που από αύριο ξεκινά κανονικά το ωράριο του νηπιαγωγείου και θα πρέπει 8:05 το αργότερο να είμαστε στο αυτοκίνητο...

Ίσως πάλι απλά να γίνεσαι περισσότερο μπάρμπας :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Αν πω καλημέρα στις 3 η ώρα το μεσημέρι, πιάνεται; Ή κρατάω θέση για την επόμενη ημέρα; Ας την πω λοιπόν. Καλημέρα. Μ' έφαγαν οι δρόμοι σήμερα και έχασα 2 ώρες από τη ζωή μου μέχρι να συνεννοηθώ για το αν και με ποιον τρόπο θα επιστρέψω το κάθισμα του καροτσιού που μας προέκυψε ελαττωματικό. Καλημέρα, είπα:p;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.