Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τρομερή βροχή στην Αθήνα τώρα.

 

Σιγά την βροχή........

 

post-33281-0-06267500-1445503714_thumb.j

εχμ θα πάω εκεί με το cat5 στο χέρι και θα του πω στα ίσια: plugitinbiotch :p

 

Γείτονας: Που θέλεις να στο βάλω είπαμε;

 

:p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δουλεύει ο FF μετά το τελευταίο update. Δοκίμασα τα πάντα εκτός από format.

Οπότε κάνω αναβάθμιση στα 10. Αν δεν παίξει και έτσι θα σας πω οδό να έρθετε να πιάσετε το pc καθώς θα φεύγει από το παράθυρο και η βαρύτητα θα αναλαμβάνει τα περεταίρω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ο Ολαντ. Μακελειό όπου πέρασε. Είχαν σταματήσει παντού την κυκλοφορία και με το που την έδωσαν πάλι βγήκαν όλοι οι τσατισμένοι από την αναμονή και γίνεται χαμός!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω την πιρόγα τη διθέσια ή το αυτοκίνητο το τετραθέσιο για να πεταχτώ μέχρι Ν.Ερυθραία ?

 

Ποιό λέτε έχει μεγαλύτερη πλευστότητα ?

 

Μετά από πολλές "απλωτές" ( sic ), φουσκωτό νησάκι και φουσκωτό κροκόδειλο και αφού θυμήθηκα να έχω και την καλαμαριέρα μαζί μου...

 

πιστεύω έπρεπε να είχα πάρει την πιρόγα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγά την βροχή........

 

attachicon.gifψιχάλα.jpg

 

Βλέποντας ότι δεν το παίρνω στα σοβαρά, είπε να ρίξει κάτι τις παραπάνω. Το αυτοκίνητο στο βάθος(τρίτη εικόνα), είχε ανέβει το πίσω μέρος του πάνω σε τοίχο ενός μέτρου. Οι πίσω ρόδες ήταν στον αέρα.

 

post-33281-0-80605900-1445532417_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας ότι δεν το παίρνω στα σοβαρά, είπε να ρίξει κάτι τις παραπάνω. Το αυτοκίνητο στο βάθος(τρίτη εικόνα), είχε ανέβει το πίσω μέρος του πάνω σε τοίχο ενός μέτρου. Οι πίσω ρόδες ήταν στον αέρα.

 

Ευκαιρία για επιθεώρηση πίσω συστήματος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λες και περνάει ποτάμι είναι. Γνωρίζεις αν υπήρχε παλαιότερα κανένα ποτάμι (μικρό φυσικά) ή κάτι αντίστοιχο; Πολύ νερό ρε παιδί μου.

 

Αλλά τι λέω, εδώ πέρυσι πλημμύρισε η 62 Μαρτύρων / Γιόφυρο και όταν μου το έλεγε η μάνα μου γελούσα. Μου φαινόταν αδιανόητο στα 20 χρόνια που ζω εδώ μιας και από όσο θυμάμαι δεν είχε γίνει κάτι αντίστοιχο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8ZzQzxQXC8A

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.