Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 3 ώρες, το μέλος wrong method έγραψε:

τι πραξικόπημα και μωβ πεταλούδες,ξεκαθάρισμα λογαριασμών μάλλον,αφορμή έψαχνε ο σουλτάνος :p

 

#kalhmethra 

Ετοιμάσου και για εδώ ξεκαθάρισμα λογαριασμών :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ερντογάν με λένε; :p

 

 

ας μην μιλήσω καλύτερα  :p

14 hours ago, honda22 said:

ΟΧΙ,ΑΥΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ  

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά οι γυναίκες είναι πάνω-κάτω ίδιες παντού (Κάρμεν, μη διαβάσεις παρακάτω...)

Το διαμέρισμα που μένω έχει 3 δωμάτια. Στο ένα μένω εγώ, στο άλλο ο ιδιοκτήτης και στο 3ο ήρθε μια κοπέλα, φοιτήτρια. Ο ιδιοκτήτης έπρεπε να φύγει για το Σαββατοκύριακο και για κάποιο λόγο ξέχασε να αγοράσει κωλόχαρτο. Χτες λοιπόν που τελείωσε, ήρθε η κοπέλα από το δίπλα δωμάτιο, δείχνοντάς μου ένα πακέτο κωλόχαρτα και άρχισε τη γκρίνια:

-Μα γιατί ο τάδε έφυγε και δεν άφησε χαρτί; Ορίστε, αναγκάστηκα να αγοράσω μόνη μου. Υποτίθεται ότι νοίκιασα δωμάτιο σε σπίτι που τα έχει όλα. Σίγουρα θα παραπονεθώ για αυτό!

-Ναι, ΟΚ...

:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το κωλόχαρτο, έχει να κάνει με τους κανόνες, τους οποίους τηρούν ευλαβικά. Αν γράφει στο συμβόλαιό της ότι πληρώνει για κωλόχαρτο, πρέπει να έχει. Απλό. Δεν έχουν "δε βαριέσαι" έξω.

btw, καλή η φοιτήτρια; :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Ήθελα να ξέρα τι έχει κάνει ο ΟΤΕ στο ρούτερ του. Κατεβάζω και κάνει ένα χρόνο να φορτώσει το 192.168.1.1 ενώ ο Λάμπης δίπλα έχει φορτώσει μια χαρά :p

 

 

"TheLab.gr: Πιο γρήγορο και από το 192.168.1.1"

 

:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.