Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@GriGaS μουφιές όχι, αλλά ασχολείται και με κάτι άκυρα που απλά κάνει μπαμ ότι του τα έστειλαν να τα διαφημίσει... καλά κάνει βέβαια.. ο τύπος βγάζει τρελό χρήμα κάνοντας τη πλάκα του... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Α ναι ο rusty

 

https://pkwot.blogspot.gr/2016/07/91501-autoaim-aimbot-by-sae-english_13.html#more

 

Edit: Το ποθ μαλακιζεται απο εχθές.

Cry more.

Ησουν με οτι πιο ΟΡ, 9αρι autoloader και σου γεμισα το καλαθακι με το σαπιο μου 8αρι.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

 

Πάντως ρε παιδιά, προφανώς και μεγαλώσαμε διαφορετικά, προφανώς και δεν είχαμε τα ίδια ερεθίσματα, αλλά βλέπω τον δικό μου που είναι 2 και κάτι και χειρίζεται το tablet και το κινητό, καλύτερα από μεγάλους ανθρώπους. Ήμασταν έτσι κι εμείς;

Θέμα ερεθισμάτων είναι... Είχα την χαρά ο κατά 7 χρόνια μεγαλύτερος φίλος μου στον κάτω όροφο να αποκτήσει spectrum + όταν ήμουν 7-8 ετών. Έτσι έμαθα να χειρίζομαι πληκτρολόγιο. Όταν στα 11 ο πατέρας μου αγόρασε τον πρώτο XT (Acer 500+) άρχισα να σκαλίζω autoexec.bat και config.sys με βάση το official manual του ms-dos 3.30 και τα διάφορα tips που διάβαζα στο ram. Θυμάμαι μια φάση με τα Norton Utilities έκανα edit στο command.com και είχα αντικασταστήσει το "bad command or file name" με "τι κάνεις ρε βλάκα" και την απάντηση της εντολης ver από "MS-DOS 3.30" σε "GR-DOS 3.30".

 

Aν σκεφτείς  οι μεγαλύτεροι από εμάς προλάβαμε τηλεόραση ασπρόμαυρη και χωρίς τηλεχειριστήριο...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GriGaS said:

Aν σκεφτείς  οι μεγαλύτεροι από εμάς προλάβαμε τηλεόραση ασπρόμαυρη και χωρίς τηλεχειριστήριο...

 

κάτσε ρε φίλοC, πόσο είσαι; γιατί κι εγώ που είμαι νεούδι, μια χαρά έχω προλάβει ασπρόμαυρη τηλεόραση, απλά είχε τηλεχειριστήριο (εμένα :p)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GriGaS said:

Θέμα ερεθισμάτων είναι... Είχα την χαρά ο κατά 7 χρόνια μεγαλύτερος φίλος μου στον κάτω όροφο να αποκτήσει spectrum + όταν ήμουν 7-8 ετών

Δε διαφωνώ κι εγώ είχα τον 48Κ όταν ήμουν 12.

Αλλά άλλο 7 και 12, άλλο 16 μηνών...

Βλέπω τα παιχνίδια που απευθύνονται στην ηλικία τους και νομίζω ότι μας κάνουν πλάκα.

Ο δικός μου πχ και είμαι σίγουρος ότι δεν είναι παιδί "θαύμα" κι άλλα παιδιά θα είναι αντίστοιχα, έπαιρνε το κινητό της μητέρας του κι έπαιζε με το Farm Ville (ή κάποιο αντίστοιχο). Πούλαγε, αγόραζε, έχτιζε, φύτευε και ήταν μόλις 12-14 μηνών... Τον κοιτούσα καλά καλά και δεν πίστευα στα μάτια μου.

Και σε γενικές γραμμές, δεν τον αφήνουμε να κολλάει με την τεχνολογία, σποραδικό το παίρνει, γιατί δε μπορεί να βλέπει εμάς με τα κινητά στο χέρι όλη την ώρα και εμείς να του το απαγορεύουμε.

Link to comment
Share on other sites

Στα 29 δεν είσαι και νεούδι.... 37 είμαι και θυμάμαι τη ζωή με ΕΡΤ1 και ΕΡΤ2 και στις 12 να βγαίνει η σημαία και να αρχίζουν τα χιόνια...

Στα 29 δεν είσαι και νεούδι.... 37 είμαι και θυμάμαι τη ζωή με ΕΡΤ1 και ΕΡΤ2 και στις 12 να βγαίνει η σημαία και να αρχίζουν τα χιόνια...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, GriGaS said:

λολ! σερνομαστε λιγάκι σήμερα ή είναι ιδέα μου;

Σήμερα;

Είναι τρεις μέρες που το πιάνει λόξυγγας...

21 minutes ago, GriGaS said:

λολ! σερνομαστε λιγάκι σήμερα ή είναι ιδέα μου;

Σήμερα;

Είναι τρεις μέρες που το πιάνει λόξυγγας...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, GriGaS said:

λολ! σερνομαστε λιγάκι σήμερα ή είναι ιδέα μου;

Σήμερα;

Είναι τρεις μέρες που το πιάνει λόξυγγας...

35 minutes ago, GriGaS said:

λολ! σερνομαστε λιγάκι σήμερα ή είναι ιδέα μου;

Σήμερα;

Είναι τρεις μέρες που το πιάνει λόξυγγας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.