Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εχω ξαπλώσει και τσουπ..... Τηλέφωνο στο σταθερό. Γενικά το ξέρουν πολύ λίγοι οπότε λέω θα είναι κάτι επείγον.

Σηκώνομαι να δω τι ειναι και βλέπω άγνωστο νούμερο. Το σηκώνω και .....Vodafone πυροβόλο. (για μία προσφορά, να σας μειώσουμε το κόστος, με δώρα πολλά κτλ).

Απαντάω λοιπόν ότι δε με ενδιαφέρει και επισης επειδή είναι ώρα κοινής ησυχίας καλύτερα να μην παίρνουν τηλ τέτοια ώρα.

Απάντηση: μμμ τι μας λέτε και μου το κλείνει στη μούρη!!!!!!!!!!

 

Τι κανεις σε αυτή την περίπτωση???? Απλά βρίζεις ????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, koshal said:

Τι κανεις σε αυτή την περίπτωση???? Απλά βρίζεις ????

Πολλά και τα έχω γράψει ουκ ολίγες φορές. Οι περισσότεροι δεν ασχολούνται, ελάχιστοι το ψάχνουν κι ακόμα λιγότεροι προχωράνε σε αγωγές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, koshal said:

Εχω ξαπλώσει και τσουπ..... Τηλέφωνο στο σταθερό. Γενικά το ξέρουν πολύ λίγοι οπότε λέω θα είναι κάτι επείγον.

Σηκώνομαι να δω τι ειναι και βλέπω άγνωστο νούμερο. Το σηκώνω και .....Vodafone πυροβόλο. (για μία προσφορά, να σας μειώσουμε το κόστος, με δώρα πολλά κτλ).

Απαντάω λοιπόν ότι δε με ενδιαφέρει και επισης επειδή είναι ώρα κοινής ησυχίας καλύτερα να μην παίρνουν τηλ τέτοια ώρα.

Απάντηση: μμμ τι μας λέτε και μου το κλείνει στη μούρη!!!!!!!!!!

 

Τι κανεις σε αυτή την περίπτωση???? Απλά βρίζεις ????

Απλα δε σηκωνεις απορρητα τηλεφωνα.Εγω αυτο κανω.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος koshal έγραψε:

Εχω ξαπλώσει και τσουπ..... Τηλέφωνο στο σταθερό. Γενικά το ξέρουν πολύ λίγοι οπότε λέω θα είναι κάτι επείγον.

Σηκώνομαι να δω τι ειναι και βλέπω άγνωστο νούμερο. Το σηκώνω και .....Vodafone πυροβόλο. (για μία προσφορά, να σας μειώσουμε το κόστος, με δώρα πολλά κτλ).

Απαντάω λοιπόν ότι δε με ενδιαφέρει και επισης επειδή είναι ώρα κοινής ησυχίας καλύτερα να μην παίρνουν τηλ τέτοια ώρα.

Απάντηση: μμμ τι μας λέτε και μου το κλείνει στη μούρη!!!!!!!!!!

 

Τι κανεις σε αυτή την περίπτωση???? Απλά βρίζεις ????

 

Tο σηκώνεις και τους βρίζεις πριν αυθαδειάσουν.

Ο χρονος που δε σε ενοχλούν είναι ανάλογος του ποσο τους εβρισες. Εμένα σκεψου εχουν πανω απο χρόνο να με παρουν απο Wind. :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί η συγκεκριμένη να ήταν λίγο αυθάδης, αλλά μην ξεχνάτε ότι αυτές οι κοπέλες κάνουν κάτι που σίγουρα δεν τους αρέσει για 400-500€ το μήνα.

Δεν υπάρχει λόγος να την πληρώνουν αυτές.

Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Μπορεί η συγκεκριμένη να ήταν λίγο αυθάδης, αλλά μην ξεχνάτε ότι αυτές οι κοπέλες κάνουν κάτι που σίγουρα δεν τους αρέσει για 400-500€ το μήνα.

Δεν υπάρχει λόγος να την πληρώνουν αυτές.

Σίγουρα αλλά και πάλι τι; Αυτό τους δίνει το δικαίωμα να μη σέβονται τον άνθρωπο που θα καλέσουν;

 

Μια φορά με πήραν απ την Wind και επειδή δήθεν έθιξα την εταιρία τους άρχισε και έκανε σαν να μη μπω. Κακώς όμως που δεν τον στόλισα όπως θα έπρεπε αλλά δεν ασχολήθηκα διότι ήμουν απ τον ύπνο, αλλιώς...

 

Πάρτε μερικά τηλέφωνα στον ΟΤΕ να δείτε τι θα πει εξυπηρέτηση πελατών όσο αφορά την ευγένεια. Και επειδή το λέω πολλές φορές για τον ΟΤΕ, δεν κερδίζω τπτ, ούτε διαφήμιση τους κάνω (ίσα ίσα που μας "κλέβουν" στους λογαριασμούς, συν ότι μίλησα αρκετά μαζί τους το τελευταίο καιρό) αλλά πραγματικά είναι σε άλλο επίπεδο. Καμία σχέση, τουλάχιστον με όσα ανάλογα έχω μιλήσει.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πΟΤΕ????? ΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑ

 

Ήμουν στον πΟΤΕ και με έπαιρναν για προσφορά!

Το κινητό μου είναι Vodafone και λαμβάνω περισσότερες κλήσεις από Cosmote για να το γυρίσω από ότι με παίρνουν φίλοι από Ελλάδα.

Κι ευγενικοί να είναι, άμα σε πρήζουν...

Άσε που τον ευγενικό δε θέλεις να τονΕ βρίσεις, ενώ τον ανάγωγο, θα το χαρείς κιόλας :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Wizard! έγραψε:

πΟΤΕ????? ΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑ

 

Ήμουν στον πΟΤΕ και με έπαιρναν για προσφορά!

Το κινητό μου είναι Vodafone και λαμβάνω περισσότερες κλήσεις από Cosmote για να το γυρίσω από ότι με παίρνουν φίλοι από Ελλάδα.

Κι ευγενικοί να είναι, άμα σε πρήζουν...

Άσε που τον ευγενικό δε θέλεις να τονΕ βρίσεις, ενώ τον ανάγωγο, θα το χαρείς κιόλας :D

Δε μιλάω για αυτούς που σε παίρνουν για προσφορές, προφανώς...

Το 13888 είναι άψογο και μου θυμίζει καταστάσεις εξωτερικού σε εξυπηρέτηση και χωρίς να τα παραλέω. Βέβαια μπορεί να πέφτω πάντα στους "καλούς".

πριν 51 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

με τα λεφτά που ζητάει ο ΟΤΕ, άλλου είδους εξυπηρέτηση έπρεπε να προσφέρουν :rolleyes::sarcastic:

Ναι, είναι ακριβός σε σχέση με τους άλλους αλλά τουλάχιστον ξέρω ότι άμα τους χρειαστώ θα τρέξουν. Και έτσι έγινε όταν τους χρειάστηκα με τις αποσυνδέσεις.
Ποιος απ τις υπόλοιπες εταιρίες μπορεί να μου εγγυηθεί κάτι τέτοιο; Συν ότι και να θέλουμε θα πρέπει να περιμένω μέχρι να συνεννοηθούν με τον ΟΤΕ καθώς όλες οι γραμμές είναι δικές του.

Link to comment
Share on other sites

Τι σκ@τα; Γυρισα σημερα Αθηνα τακτοποιησα βαλιτσες εκανα ενα γρηγορο μπανακι, ανακοινωσα τον νικητή στον μινι διαγωνισμο και ενω κουτουλαω απο τη νυστα λεω δε μπαινεις να δεις τι γίνεται στο κοσμο πριν πεσεις; 

Και εχει πραξικοπημα στη Τουρκια. Αλλοι λενε απόπειρα αλλοι λενε οτι εγινε και πετυχε κιολας. 

 

Να ανησυχω ή να παω να ξαπλωσω και να τα διαβασω σε 2 μερες που θα ξυπνησω; 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.