Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 39 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ωραια γραφικα ειχε το nintendo 64 τελικα απ'οτι βλεπω στη φωτο

 

:hehe: 

Pc ρε! In y0 face :p 

δεν θέλεις να ξεθάψω το NES και να δεις γραφικάρες!!! :bleh:

NES_2Player_Pak__01818.1430494982.500.50

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Θα κάνεις και κατασκήνωση κάθε Γενάρη/Φλεβάρη στην Εθνική με άλλους συναδέλφους.

Έχει ύπνο κάτω από τα άστρα, ιστορίες γύρω από τη φωτιά, bbq, μουσική, χορό, τραγούδια και για να σπάει η μονοτονία, κανένα δακρυγόνο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το support της NZXT. Ειχα ζητήσει να μου στείλουν το front panel ( το πανελάκι που ειναι το power on-audio jack - usb3 ) από το nzxt s340 επειδή δεν είχε γίνει καλά η κόλληση και έκανε παράσιτα στον ήχο. Σήμερα πήγα και παρέλαβα από το τραχυδρομείο μια κουτάρα ενώ περίμενα μονο το front panel :p Μου έστειλαν και τη πρόσοψη του κουτιού. Αλλά τα καλόπαιδα οι ΕΛΤΑτζήδες πρέπει να έπαιξαν λιγο μπάλα ή κάτι να έγινε στην μεταφορά και έσπασαν 3 κλιψάκια από αυτά που κουμπώνει. Τώρα να τους το πω εκεί στην nzxt; Μονο το front panel ήθελα βασικά. Τέλος πάντων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Μια χαρά. Θα κάνεις και κατασκήνωση κάθε Γενάρη/Φλεβάρη στην Εθνική με άλλους συναδέλφους.

Έχει ύπνο κάτω από τα άστρα, ιστορίες γύρω από τη φωτιά, bbq, μουσική, χορό, τραγούδια και για να σπάει η μονοτονία, κανένα δακρυγόνο.

Wow someone's jelly.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Κοίτα, για αγρότης, όχι, δε ζηλεύω. Το να τα παρατήσω όλα και να πάω στον Αμαζόνιο να ενσωματωθώ σε κάποια άγρια φυλή, έχει περάσει από το μυαλό μου...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wizard! said:

Μια χαρά. Θα κάνεις και κατασκήνωση κάθε Γενάρη/Φλεβάρη στην Εθνική με άλλους συναδέλφους.

Έχει ύπνο κάτω από τα άστρα, ιστορίες γύρω από τη φωτιά, bbq, μουσική, χορό, τραγούδια και για να σπάει η μονοτονία, κανένα δακρυγόνο.

 

Κεφαλονιά δεν έχουμε Εθνική Οδό φίλοC. Γενάρη-Φλεβάρη θα πηγαίνω στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων του ΤΕΙ Ιονίων Νήσων στο Ληξούρι να δίνω εξετάσεις, για να μη χάνω τις συνήθειες :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μετά από 2 μέρες!! Όλα καλά;

Είμαι στο καινούριο μου δωμάτιο εδώ Γερμανία. Είχαν πει ότι θα έχει internet αλλά έπεσα πάνω στην αλλαγή του provider και πήρα τον πούλο. Μπαίνω από το κινητό, πάλι καλά δηλαδή που έχω άλλα 350 MB μέχρι το τέλος του μήνα, για τις δύσκολες ώρες. Έφαγα και 10 λεπτά μέχρι να καταφέρω το laptop να συνδεθεί με τη σύνδεση του κινητού...

Κατά τα άλλα, έβρεχε το πρωί, αλλά η θερμοκρασία ήταν για κοντομάνικο. Τώρα έχει συννεφιά. Κωλόκαιρος!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Πάλι στη μόδα τα Pokemon ( ωραίες εποχές του 90 που μαζευόμασταν στο σχολείο-δημοτικό και κάναμε μάχες ). Θυμάμαι το καλοκαίρι που τελείωσα το δημοτικό κάψιμο παίζοντας την Fire Red στο Gameboy Advance και μετέπειτα στο nintendo DS επειδή ειχε φωτεινή οθόνη !

 

 τώρα βλέπω να το ξεφτιλίζουν και αυτό το παιδικό αγνό όνειρο οι κάγκουρες και οι σαχλούδες ( για να μη πω τιποτε άλλο :p ).



@UltraB

13707562_603495253161730_766334231069066

 

13718652_10202071280858841_3351710563300

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.