Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

 

πριν 39 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

αστροκατ,χοντασ και μπισκότος,παρατήσανε τα άρματα, έχουν κάνει κλαν ""οι Ποκεμονηδες" και τρέχουν στους δρόμους  :hehe:

 

amz8dGX_700b.jpg

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ένα θα σας πω. Από της 6 ώρα έως τώρα φτιάχναμε έπιπλα με φίλο για το σπίτι του σε στυλ ikea - praktiker και έπεται και συνέχεια αύριο!

 

Να σημειώσω ότι απ όλα (αρκετά έπιπλα) μόνο σε ένα υπήρχαν τα γράμματα πάνω στα ξύλα. Σε όλα τα άλλα τίποτα πάνω στα ξύλα, έβλεπα πως ήταν τελειωμένο και το πήγαινα σαν να έφτιαχναν παζλ, πολύ πιο εύκολο απ τις χαζές οδηγίες τους.

 

PS: Και για να σας προλάβω, κάναμε μέχρι τώρα γιατί ήταν πολλά έπιπλα και με αρκετά κομμάτια! :p

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος Delijohn έγραψε:

έχει γέλιο ο τυπάς... απλά διαφημίζει πράγματα με κωμικό τρόπο.. 

 

 

Τον παρακολουθώ εδώ και καιρό μαζί με την μικρή (είναι ο αγαπημένος της Youtuber μαζί με τον Crazy Russian Hacker). Δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ότι κάνει μουφιές, αν δεις του στέλνουν αρκετές εταιρίες ακριβά πράγματα.

 

Εντωμεταξύ έχει απίστευτο γέλιο να βλέπεις την τετράχρονη κόρη μου να φοράει το καπέλο ανάποδα και να προσπαθεί να πει " Hey guys, lew is back with another video and today" και μετά να κολλάει το "How cool is that" του Crazy Russian Hacker...

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Μία ώρα πριν, το μέλος wrong method έγραψε:

lol, θα το βάλω passive :D

To αστείο δεν είναι αστείο αν το εξηγήσεις απλά επειδή είσαι και κονοσολάς και νιώθω οίκτο...

Class 3 βάζουν μόνο τα Super Heavies aka Fat Girls

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GriGaS said:

Τον παρακολουθώ εδώ και καιρό μαζί με την μικρή (είναι ο αγαπημένος της Youtuber μαζί με τον Crazy Russian Hacker). Δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ότι κάνει μουφιές, αν δεις του στέλνουν αρκετές εταιρίες ακριβά πράγματα.

 

Εντωμεταξύ έχει απίστευτο γέλιο να βλέπεις την τετράχρονη κόρη μου να φοράει το καπέλο ανάποδα και να προσπαθεί να πει " Hey guys, lew is back with another video and today" και μετά να κολλάει το "How cool is that" του Crazy Russian Hacker...

ποιος τη πιάνει!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, filthy_dwarf said:

ποιος τη πιάνει!?

 

2 minutes ago, GriGaS said:

Την ετοιμάζω για διάδοχο της @karmen1983

Πάντως ρε παιδιά, προφανώς και μεγαλώσαμε διαφορετικά, προφανώς και δεν είχαμε τα ίδια ερεθίσματα, αλλά βλέπω τον δικό μου που είναι 2 και κάτι και χειρίζεται το tablet και το κινητό, καλύτερα από μεγάλους ανθρώπους. Ήμασταν έτσι κι εμείς;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Wizard! έγραψε:

 

Πάντως ρε παιδιά, προφανώς και μεγαλώσαμε διαφορετικά, προφανώς και δεν είχαμε τα ίδια ερεθίσματα, αλλά βλέπω τον δικό μου που είναι 2 και κάτι και χειρίζεται το tablet και το κινητό, καλύτερα από μεγάλους ανθρώπους. Ήμασταν έτσι κι εμείς;

Ε? η μονη ταμπλετα που ηξερα εγω ήταν αυτη για τα κουνούπια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ε? η μονη ταμπλετα που ηξερα εγω ήταν αυτη για τα κουνούπια.

Προφανώς. Αλλά με κάτι θα ήμασταν κι εμείς καλοί, θα παίζαμε κάποια παιχνίδια που για τους μεγάλους θα ήταν δύσκολα.

Από τόσο μικροί όμως;

Ο μικρός με έπαιρνε στο Skype κάθε μέρα από μόνος του, όταν ήταν 16-19 μηνών, που είχα έρθει Ιρλανδία.

Δείχνεις σε μεγάλο το Skype και σε κοιτάει λες και του δείχνεις το Alien.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.