Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Δε γραφω συχνα αλλα απο αρχιδια σκίζει ο Τσιπρας! @@@@@@@@ με τη σεσουλα κουφαλα. Τωρα που καιει το ταψι να το βγαλει αλλος ε;

Μη χασουμε και σε πολιτικο επίπεδο.

Ο τραγος δεν ειναι δυνατος και τον στενει και τον παραστενει η μαντρα...

Αντωνη μπαναρε με μη ξεφυγω

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημοκρατία σημαίνει συμμετοχή και σφαιρική ενημέρωση των πολιτών. Ποιός ασχολείται πραγματικά για τα κοινά έτσι ώστε να είναι ικανός να κρίνει βασισμένος στο κοινό καλό;

 

αφορά το μέλλον μου και θέλω να με ρωτάνε.δημοκρατία δεν είναι να με ρωτάνε μια φορά καθε 4 χρόνια.

Έγινε επεξεργασία από gpl
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τωρα επειδη μερικοι ειμαστε φοιτητές  εξωτερικο και τα προς το ζην/μισθοδοσία πρακτικής κλπ  ειναι σε ελληνικες τραπεζες,  αν παιχτει κανα σκηνικο θα παίζουμε βιολί στο μετρο για να βρούμε λεφτα ή οχι??

Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος του thread επιβεβαιώθηκε.

 

Όλοι δηλώνουν τιτάνες για να πάρουν την καρέκλα του πρωθυπουργού, αλλά τρέχουν σαν κλαψιάρικα σκυλάκια στην πρώτη πραγματική δυσκολία. Η καυτή πατάτα στα χέρια του Ελληνικού λαού, ο οποίος μετά από λίγα χρόνια θα αναφωνήσει "Τι ήπια?". Το θέμα δεν είναι η σωτηρία της χώρας τελικά, αλλά της αριστερής ιδεολογίας.

 

ΠΡΩΤΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΤΑ Η ΧΩΡΑ, ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ

Κατηγορήστε με όσο θέλετε, δεν έχει νόημα. Σε 2-3 χρονάκια τα λέμε, αν και δεν θα βρίσκετε χρόνο τότε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ συμφωνούσαν οι "θεσμοί" με το πακέτο των 8 δις θα είμασταν ΟΚ;

 

Το πλάνο ήταν να μην υπάρξει συμφωνία και να έρθουμε σε κάτι τέτοιο. Την επόμενη μέρα δεν την ξέρω.

 

Όποιος την ξέρει ας μας πει. Μόνο μη μας πει κανείς "Η επόμενη μέρα, θα είναι αυτή που θα ψηφίσουν οι Έλληνες". Να το γράψει καλύτερα στο θέμα με τα αστεία από τώρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι κακό το δημοψήφισμα;

Γιατι οσο αργεις τόσο χρεωνεσαι δις στη πλατη. Η eurobank (καταστημα πανεπιστημιου περιξ) σημερα στερεψε και ζητουσε μετρητα απο μεγαλοπελατες. Δε θα πω παραπανω.

Τη Δευτερα και μετα να μας δω.

Ας πει οχι να τελειωνουμε αυτο δε θελει; Σε αυτο δε καλεσαν το λαο; Ας το πουν μονοι τους αφου τον καλουν και να μην κρυβονται πισω απο αυτόν. Αυτό λεγεται εχω μπολικα και αναλαμβανω και τη πολιτικη αλλα και ιστορικη ευθυνη. Δε θελουν/μπορουν; Τους λυπαμαι...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τωρα επειδη μερικοι ειμαστε φοιτητές  εξωτερικο και τα προς το ζην/μισθοδοσία πρακτικής κλπ  ειναι σε ελληνικες τραπεζες,  αν παιχτει κανα σκηνικο θα παίζουμε βιολί στο μετρο για να βρούμε λεφτα ή οχι??

7LnRiqE.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπουνιδια αυριο στα ΑΤΜ, εισιτήριο για Αγγλια και μετα ψηφιζω και ενα ΟΧΙ γλυκο με μπολικη αξιοπρεπεια πανω, δε σας χαλασε..

Αυτοί θα βγουν από την Ευρώπη ρε...

Σοβαρά τωρα επειδη μερικοι ειμαστε φοιτητές εξωτερικο και τα προς το ζην/μισθοδοσία πρακτικής κλπ ειναι σε ελληνικες τραπεζες, αν παιχτει κανα σκηνικο θα παίζουμε βιολί στο μετρο για να βρούμε λεφτα ή οχι??

Θα πάρεις διαφορετική απάντηση ανάλογα ποιον ρωτάς.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι κακό το δημοψήφισμα; 

Όταν μου εξηγήσεις αναλυτικά τις συνέπειες πίσω από κάθε ερώτημα, θα σου πω ότι είναι μια χαρά. Αν η απάντησή σου είναι "Δεν ξέρω", έχεις ήδη απαντήσει στο ερώτημά σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.