Jump to content



Recommended Posts

Διαφημιση που ειναι περα για περα καμμενη....

http://youtu.be/ER3raBb-fpY

Παιζει να ειναι πρωτη φορα που αφησα να παίξει διαφημιση στο youtube....

 

Εγω πηγα και παραπερα... :hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει και να έχω πιει 3 φραπέδες στη ζωή μου. Έναν στα 15 για να πω οτι δοκίμασα. Έναν στα 22 γιατί δεν υπήρχε τίποτε άλλο και θα ξεροστάλιαζα και έναν στα 27 γιατί στο καψιμι δεν είχαν ούτε φίλτρου.

Δε παίζει να χωνέψω ποτέ αυτή την αηδία που σερβίρεται για εκχύλισμα καφέ. Καταρχάς και μόνο που ανοίγεις το τενεκεδάκι και βλέπεις αυτό το κατεργασμένο ξερομπιμπίκιασμα, αυτόματα μπαίνει σε κατηγορία "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΣ". Κατά δεύτερον υπάρχουν τόσα άλλα ανώτερα είδη καφέ (αφρικάνικος παραδοσιακός στη χόβολη, εσπρέσο, ελληνικός, κλπ) που δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να πιεις ξανά αυτή την αηδία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είναι ότι χειρότερο ναι. δεν είναι καφές συμφωνώ. αλλα λόγοι υπάρχουν. α ) έχεις καβάτζα 2-3 φακελάκια σπίτι σου για ώρα ανάγκης σε περίπτωση που ξεμείνεις απο άλλους καφέδες. β) πας κάπου ( κψμ , καντίνα κτλ κτλ) και πραγματικά ΔΕΝ ΘΕΣ να πιεις κάτι άλλο απο τα "χεράκια" αυτού που το φτιάχνει. γ) όσο αηδία και αν είναι, είναι ο ποιο δροσερός καφές. 

Link to comment
Share on other sites

Οφφ τοπικ ειμαστε αλλα ας πω και την αποψη μου μιας και πινω εδω και 14 χρονια καθημερινα φραπε. Ειναι ο μονος καφες που μπορω να πιω κρυο (αντιθετα με τον φρεντο που δε μαρεσει γευστικα) μιας και ειμαι λατρης του "σκετου". Δευτερον και σημαντικοτερο: δεν ειναι ολοι οι φραπεδες ιδιοι. Εχω πιει καμια 100αρια διαφορετικες ποικιλιες και το αξιοσημειωτο ειναι οτι ακομα και απο το σουπερ μαρκετ να παρεις νες καφε (αν δεχθουμε οτι αυτος που σερβιρεται εξω ειναι κατα κανονα νοθευμενος για να βγαινει πιο φθηνα) τοτε εχει τρελη διαφορα ο καφε σε κοκκους (μικρες συσκευασιες) με τον καφε σε σκονη που ειναι ΚΛΑΣΕΙΣ ανωτερος (απο κιλο και πανω). 

Επισης καλο ειναι να ξερει καποιος να κανει φραπε (αναλογιες, χτυπημα κλπ) γιατι οι περισσοτεροι απλα βαζουν κρυο νερο σε 2 κουταλιες σουπας φραπε και το πινουν.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έχουμε θέμα για τους καφέδες και σίγουρα δεν είναι αυτό. :)

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ  ΚΑΦΕΔΕΣ! ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΚΑΤΩ!

 

http://www.youtube.com/watch?v=XK-IxYF8Vw8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, είναι λογικό στο laptop της υπογραφής , η συγκεκριμένη σελ να κάνει κανά 2λεπτο μέχρι να γίνει responsive και η CPU κολλημένη στο 90%????

 

Μήπως τα gif να μπαίνουν σε spoiler ή δεν αλλάζει κάτι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, είναι λογικό στο laptop της υπογραφής , η συγκεκριμένη σελ να κάνει κανά 2λεπτο μέχρι να γίνει responsive και η CPU κολλημένη στο 90%????

 

Μήπως τα gif να μπαίνουν σε spoiler ή δεν αλλάζει κάτι?

 

Εάν είσαι με chrome υπάρχει θέμα σοβαρό με gif. Ακόμα και με υπερτούμπανο σύστημα και cpu κάτω από 35% χρήσης τα κολλήματα υφίστανται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.