Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

33 minutes ago, honda22 said:

 

Α ναι, Group Vag ακόμα χειρότερα. :hehe:

 

group vag με ιταλικό όνομα! avoid like the plague :p or should i say like covid-19??? :p 

 

και το κλισέ ανέκδοτο... γι' αυτό δεν κυκλοφοράνε πολλά!!!

Έγινε επεξεργασία από sotiris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είδα το παραπάνω. Διόδια Ελευσίνας εχθές, ρεύμα προς Κόρινθο. Έχει σταματησει η τροχαία ένα Mitsubishi L200 το οποίο είχε πάνω σε trailer πάλι ένα pick up χωρίς να προλάβω να δω μοντέλο. Το Mitsubishi να έχει σηκωθεί στις δύο ρόδες σχεδόν από το βάρος. Το trailer σε μήκος ξεπερνούσε αυτό του L200. 

Προφανώς και του κατέβαζαν τα σωβρακα του τυπά. ?

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, jax7480 said:

Αναβαθμισούλα στο S8...

αναβαθμισούλα χωρίς τιμούλα = δεν συνέβη ποτέ :p

με τρώει μέρες κάτι άλλο όμως: την παραγγελία (μεγειά! Θα το χαρεί, είναι όμορφο) έγραψες ότι την κάνατε σε racing green. Έβαλες μια εικόνα. Το έχεις δει το αυτοκίνητο ζωντανό σε racing green; Το χρώμα της εικόνας σε μένα δεν φαίνεται για racing green, θα έπρεπε να φαίνεται αρκετά πιο σκούρο. Έχουν βέβαια στα Μini μερικές βαφές που είναι περλέ κι αλλάζουν οι αποχρώσεις αναλόγως του φωτός. Αλλά και πάλι δεν μου κάθεται η εικόνα για rac. green. Έδειξα την εικόνα και στον ανώμαλο τον αδερφό μου (μπας κι ήταν τα χρώματα στην οθόνη μου) μου πε κι εκείνος ότι η εικόνα που βλέπει δεν είναι το RG. Είναι απλώς λάθος της εικόνας ή όντως στο ηλεκτρικό ονομάζουν RG την απόχρωση αυτή;

@Gomar για δες κι εσύ
954248945_Screenshot_20200529-181107_SamsungInternet.thumb.jpg.b75fdbc99da9023bde330b4823bab7ae.jpg

Έγινε επεξεργασία από salde
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αυτο το British racing green. Απλα αυτη την εικονα βρηκα εγω. Το ειδαμε live πως θα ειναι το αυτοκινητο γιατι το racing Green καναμε test drive.

 

Νομιζω το παρακατω ειναι πιο σωστο

 

1429292061_Screenshot_20200627-160010_SamsungInternet.thumb.jpg.5acde4db8f10517a4638cc1a12e50dce.jpg

 

 

6 minutes ago, salde said:

αναβαθμισούλα χωρίς τιμούλα = δεν συνέβη ποτέ :p

 

Δε λεω γιατι θα πεσει ban, delete account και μετα Nuclear launch στο σπιτι μου.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jax7480 said:

Δεν ειναι αυτο το British racing green. Απλα αυτη την εικονα βρηκα εγω.

ουφ. Ανακουφίστηκα, είχα αγχωθεί μήπως έφταιγαν οι ρυθμίσεις μου. Είναι από τα αγαπημένα μου χρώματα το BRG γι΄αυτό και το πρόσεξα.
 

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Γενικα αν το ψαξεις λιγο θα δεις πως η Mini το RG το εχει "ανοιξει" λιγο σαν χρωμα ας πουμε. Δεν ειναι τοσο σκουρο οσο ηταν στα πρωτα.

 

έχει διάφορα racing green τα οποία αλλάζουν ανά περιόδους και  δεν είναι πάντα όλα διαθέσιμα. φέτος βγάλανε άλλη απόχρωση που είναι για τα 60 χρόνια και είναι όντως λίγο πιο ανοιχτό..

εμένα μου άρεσε πολύ το σκούρο και πριν ένα χρόνο που πήραμε το Countryman απλά δε το δίναν καν διαθέσιμο σα χρώμα για παραγγελία γιατί θα έβγαινε το racing green στο 60 years edition και δε το είχα καν σαν επιλογή.. αν και στη θεωρία θα με έψηνε πολύ το σκούρο με μαύρη οροφή..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, slalom said:

Βλεπεις αρκετη διαφορα?

 

1 hour ago, UltraB said:

Βγες για bed in και δώσε βίντεο στο λαό!

 

1 hour ago, and64 said:

Next vid να υποθέσω, 300-0 @ Autobahn?? ?? 

 

Καλο λιώσιμο! :D Ποιό ήταν το donor car? 

 

200-0 και αισθανεσαι ενα χασιμο των αισθησεων για 2-3 δευτερόλεπτα οταν το αυτοκινητο σταματα τελειως.

 

Απο ενα ιδιο με το δικο μου μοντελο 2014 τα πηρα. 

Εξαπιστονα με 400x38 δισκο μπροστα και διπιστονα με 370x30 δισκο πισω.

 

Θελουν ομως εστω και ενα ελαχιστο φρεναρισμα μολις ξεκινας γιατι δεν πιανουν οπως τα σιδερένια. Μετα το πρωτο φρεναρισμα ειναι πιο αμεσα και με μεγαλυτερο "δαγκωμα" απο την αρχη ακομα.

Τελος μην ξεχναμε πως μιλαμε για ενα αυτοκινητο που αδειο ζυγιζει 2 τοννους. Ελαφρυνε και ελαχιστα το τιμονι μιας και "εφυγαν" 5 κιλα απο καθε τροχο.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Οποιος σκεφτεται να δωσει 80Κ € για το Land Rover Discovery, να ξερει οτι δεν εχει μεγαλη σκαλα στα φωτα

 

Κανει σινιαλο, αναβει το μπλε στο ταμπλο, αλλα η δεσμη ειναι διασταυρωσης

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.