Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

2 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

αμα δεν ειναι δικο σου πιες του το αιμα, βαγκ ειναι, τι να παθει? 😅

 

Σίγουρα όχι όσα θα πάθει ένα ford. Γιατί το ford τα χει πάθει ήδη όλα. Είναι ford.

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

25 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

@and64 AHA!!! νομιζα στα πιο φθηνα εβαζαν απλες λαμπες αλογόνου. Στα λεντ φαναρια αν καει απλα μια λαμπα λεντ μπορει να αλλαχτει μονο η λαμπα η παει ολο μαζι, ρωταω για να ξερω τι να περιμενω γιατι αποσο εμαθα το ενα φαναρι στο φιεστα εχει 3Κ 🥶

Ολο μαζι, ελπιζω να εχεις μικτη ασφαλεια

 

Εγω, αν και εχει θεση AUTO και 0, τα εχω στο 0 για να μην αναβει το xenon οταν μιζαρω

Έγινε επεξεργασία από slalom
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/2/2023 at 11:22 ΠΜ, το μέλος BloodMage έγραψε:

Ερωτηση σε οσους εχουν βαλει το AA Coolwalk (ελπιζω να ειναι το σωστο θεμα για εδω)

Ωραιο το split screen αλλα δουλεύει μονο με χάρτες και spotify/tidal? η ενώ κανω κατι λάθος? 

Μου ενεργοποιήθηκε πριν λίγες μέρες το cool walk, νομίζω ότι μπορείς να βάλεις σε ένα από τα panels οτιδήποτε π.χ το phone.

Αλλά οκ συνήθως χάρτες και μουσική χρειάζεται ταυτόχρονα, και παραδόξως ότι εφαρμογή audio έχω δοκιμάσει κάνει resize άψογα στο panel.

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2023 at 6:45 ΜΜ, το μέλος Larry έγραψε:

Μου ενεργοποιήθηκε πριν λίγες μέρες το cool walk, νομίζω ότι μπορείς να βάλεις σε ένα από τα panels οτιδήποτε π.χ το phone.

Αλλά οκ συνήθως χάρτες και μουσική χρειάζεται ταυτόχρονα, και παραδόξως ότι εφαρμογή audio έχω δοκιμάσει κάνει resize άψογα στο panel.

ναι οντως, σημερα το ψαχουλεψα λιγο καλυτερα, ειναι οπως τα λες

βεβαια εγω 3 εφαρμογες χρησιμοποιω κατα σχεδον παντα. google maps tidal και το performance monitor. και ξενερωσα γιατι το performance monitor παιζει μονο σε full screen, βεβαια ειναι και μια εφαρμογη που δεν υποστηριζεται official απο το AA ισως αυτος ειναι και ο λογος 

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2023 at 11:23 ΠΜ, το μέλος Proteas έγραψε:

Ειναι ομως υποχρεωτικα να τα εχεις ανοιχτα η οχι, ισχυει η φωτο απο πανω ?

Γιατι μετα παμε αλλου, δηλαδη σε θεματα κατασκευαστων.

Σορρυ, τώρα ειδα την ερώτηση. Είναι υποχρεωτικά όλο το χρόνο και υπάρχει πινακίδα αντίστοιχη όταν μπαίνεις στη χώρα, στα σύνορα, που σε ενημερώνει. Το ίδιο ισχύει και για τη Σουηδία. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 λεπτά πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Σορρυ, τώρα ειδα την ερώτηση. Είναι υποχρεωτικά όλο το χρόνο και υπάρχει πινακίδα αντίστοιχη όταν μπαίνεις στη χώρα, στα σύνορα, που σε ενημερώνει. Το ίδιο ισχύει και για τη Σουηδία. 

Αυτό δεν το έχω καταλάβει· πρέπει να είναι τα φώτα πορείας ή αρκούν τα «φρύδια» να είναι αναμμένα;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

Αρκούν τα DRL

Ότι ειπώθηκε από τον προλαλήσαντα. Τα Daytime Running lamps. Στο Mini είναι τα κυκλικά led του φαναριού και στο S8 τα led «φρύδια» του φαναριού. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

TEMPO24.NEWS

Οδηγός ετών 91, προκάλεσε απίστευτο τροχαίο και το έσκασε! Σύμφωνα με πληροφορίες του tempo24 ηλικιωμένη οδηγός θέλησε τις πρωινές ώρες να μετακινηθεί προς την Αθήνα από την περιοχή...
  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.CARANDMOTOR.GR

Οριστικό τέλος στο άγχος της αυτονομίας των ηλεκτρικών αυτοκινήτων στοχεύει να βάλει νέα τεχνολογία των Σουηδών, η οποία μπορεί παράλληλα να τα κάνει πιο προσιτά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

car.gr 2023 in a nutshell:

 

Audi Α4 look RS4, άριστη κατάσταση, 1 ιδιοκτήτης όλα τα χλμ στην εθνική, αζόριστα.

Kαθαρό και προσεγμένο, όλα τα σερβις στην ΑΟΥΝΤΙ.  Το αμακση δε θελη ουτε 1 ευρώ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΑ ΤΗΛ, ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ. 

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ.

 

Meanwhile το Audi: 

 

Spoiler

 

 

330823337_582339603786709_34522321539109

 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

car.gr 2023 in a nutshell:

 

Audi Α4 look RS4, άριστη κατάσταση, 1 ιδιοκτήτης όλα τα χλμ στην εθνική, αζόριστα.

Kαθαρό και προσεγμένο, όλα τα σερβις στην ΑΟΥΝΤΙ.  Το αμακση δε θελη ουτε 1 ευρώ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΑ ΤΗΛ, ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ. 

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ.

 

Meanwhile το Audi: 

 

  Hide contents

 

 

330823337_582339603786709_34522321539109

 


Η αγγελία είναι fake φιλαρακι, πρόσεχε. Δε λέει πουθενά ούτε πως ο ιδιοκτήτης ήταν καπετάνιος, ούτε πως δεν ήταν καπνιστής. Το νου σου…

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2023 at 12:16 ΠΜ, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

car.gr 2023 in a nutshell:

 

Audi Α4 look RS4, άριστη κατάσταση, 1 ιδιοκτήτης όλα τα χλμ στην εθνική, αζόριστα.

Kαθαρό και προσεγμένο, όλα τα σερβις στην ΑΟΥΝΤΙ.  Το αμακση δε θελη ουτε 1 ευρώ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΑ ΤΗΛ, ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ. 

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ.

 

Meanwhile το Audi: 

 

  Hide contents

 

 

330823337_582339603786709_34522321539109

 

1000 φορές αυτό.

Εντωμεταξύ οι αντιπροσωπίες έχουν επιστρέψει σε πάρα πολλά μοντέλα σε ετοιμοπαράδοτο εως 3μηνες παραδόσεις και το ανέκδοτο με το "ΔεΝ ΥΠαΡχΟυΝ ΚαΙΝοΥριΑ ΑυτΟΚΙνΗτα" δεν παίζει αλλά η πιπίλα κρατάει

 

Έχει πλάκα πάντως να βλέπεις αυτοκίνητα ~10ετίας με 100Κ+ χλμ να ανταγωνίζονται σε τιμή τα καινούρια.
 

 

 

  • Like 2
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος JaguarOne έγραψε:

Έχει πλάκα πάντως να βλέπεις αυτοκίνητα ~10ετίας με 100Κ+ χλμ να ανταγωνίζονται σε τιμή τα καινούρια.

Ε ναι, αμα τα καινουρια ειναι και γυμνα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.