Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

On 18/5/2017 at 2:21 PM, jax7480 said:

Τσιμπήσαμε κάτι χθες το βράδυ στο ΜΠΑΡ ΜΠΕΕ ΚΙΟΥ. Πήρα τον πατέρα του γενναίου. Να πω την αλήθεια και χωρίς παρεξήγηση, δεν έσκισα και τα πτυχία μου με αυτό που έφαγα. To μπιφτέκι κατ'αρχήν δεν ήταν medium αλλά πιο πολύ well done. Επίσης ήταν λίγο... άγευστο. Το ίδιο το μπιφτέκι όχι όλο το burger. Δεν ήταν τελείως άγευστο για να μην παρεξηγηθώ απλά περίμενα κάτι καλύτερο. Ίσως είχα πολύ ψηλά τον πήχη και προγειώθηκα απότομα.

 

20170517_200528882_iOS.thumb.jpg.c4dfeb0396318b1e1b760900ae404972.jpg

 

 

 

 

 

 

Ποσοτητα πουλαει το Μπαρμπεκιου και "καφριλα"
Ενα αγευστο πραγμα ειναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2017 at 1:23 ΜΜ, το μέλος xkabamarux έγραψε:

Το καλυτερο που θα μπορουσαμε να κανουμε ηταν να παρουμε τα διαφορα κρεατα ο καθενας ξεχωριστα και να κανονισουμε με astrolabo, honda22 και οσα ολα παιδια θελουν να παμε στα ομορφα Μεγαρα για τα σουβλισματα που ανεφερε πριν ο astrolabos.

 

Μονο σε κατι τετοια βρισκει κανεις τη πραγματικη ποιοτητα σε αυτο που τρωει.

 

Οποτε το κανονισετε, ειμαι μεσα. Απο πλευρας μου μπορω να φερω Ρωσικα σουβλακια μαριναρισμενα ετοιμα για ψησιμο, σως και βοτκα. Αντε για μερικους που τους αρεσει το ψωμακι να φερω και Ρωσικα ψωμακια. 

 

 

ρε με σασλικ να την βγάλεις δε παίζει ( λες και δεν ξέρουμε να φτιάχνουμε :p)

βρείτε μέρος και θα κάνουμε ότι θέτε

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Juicy grill χθες. Μία μικρή ceasar's για να φάνε 4 άτομα και μία Flat iron steak medium-rare.

Respect στις γεύσεις. Ακόμα και η Ceasar's ήταν απίστευτη.

 

20170606_193557933_iOS.thumb.jpg.98ceae9c3edd9ae7d51ce2aba3587d7f.jpg

 

20170606_195026885_iOS.thumb.jpg.801e79cc8519dbf7b437069e615d14aa.jpg

 

 

 

 

 

πολύ καλά αλλά next time burger!! ;) 

(εγώ παίρνω και sweet corn να μου ανοίξει η όρεξη :p

Link to comment
Share on other sites

Ας το γράψω εδώ μιας και δε κολάει αλλού

Ελαβα Newsletter από dominos (Προφανώς και άλλοι από εσάς αλλά γι αυτούς που δεν έλαβαν...) για προσφορά σε όλες τις πίτσες στα 8.95 μέχρι 22/06/2017

Ε προφανώς και συμφέρει η jumbo φυσικά :)

 

H προσφορά ισχύει αποκλειστικά για online και mobile παραγγελίες που θα πραγματοποιηθούν έως και την Πέμπτη 22 Ιουνίου 2017 μόνο μέσω του dominos.gr και του mobile app (διαθέσιμο για IOS, Android, Windows Phone και Samsung Smart TV) και δεν μπορεί να συνδυαστεί με άλλες προσφορές ή κουπόνια. Ισχύει για πίτσες του καταλόγου ή έως 4 υλικά. Για πίτσες της σειράς Premium Range (συμβολίζονται με♛) υπάρχει επιπλέον χρέωση: +€1,10 για την Μεσαία, +€1,45 για την Μεγάλη και +€1,65 για την Jumbo. Για τις πίτσες με ζύμη Philadelphia υπάρχει επιπλέον χρέωση +€1,65. Ελάχιστη παραγγελία για Delivery: €8

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα της Τριτης με 2 πιτσες με 14.5€ (ή κατι τετοιο) ειναι κομπλε επισης. 

Αλλα οι τιμες ειναι αστειες απο την πιτσαρια αυτη... Πηραμε την Τριτη. Δεν αξιζει τα λεφτα της imho (ποσο μαλλον οταν ειναι χωρις προσφορα- εκει ειναι υπεραστειες). και καθε επιπλεον υλικο το χρεωνει 1.45€. Πλακα μας κανουν...

 

Βεβαια το κουπονι που μου εδωσαν για Δωρεαν Μεσαια Πιτσα, θα το εξαργυρωσω σιγουρα :p 

ΥΓ: για την τζαμπο εννοειται οτι συμφερει το παραπανω.

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imho τα αξίζει. Είναι από τις λίγες πιτσες που δεν τρωω και να νιωθω λαδίλα ή να στάζει από τριγύρω.

Βέβαια αυτά είναι γουστά φυσικά.

Στα 9 ευρώ που ζητάνε τώρα για μία Jumbo Special το θεωρώ πολύ καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.