Jump to content



Εκλογές 25/1/2015


greekfragma

Εκλογές 25/1/2015 (πρόθεση ψήφου)  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Είμαι εκλογικός αντιπρόσωπος ετεροδημοτών στον Πειραιά. Στην Λακωνία έχει 500 άτομα κατάλογο και 20 άτομα ουρά...

Α! Και στο τμήμα που είμαι, έχουν έρθει να ψηφίσουν 2 άτομα που είναι στην εφορευτική επιτροπή και δεν είχαν ειδοποιηθεί..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Oh hai there !

oRLnRvY.jpg

1KefY9q.jpg

Τι μας δείχνει η πρώτη φωτογραφία? Όσο για την δεύτερη, δεν ήταν άεργος, ψέματα που κάποιος είπε κάποτε είναι αυτό... Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

η πρωτη φωτο μας δειχνει οτι τα λεφτα των τραπεζων και τις κρατικης χορηγιας πιασανε τοπο, αεργο ξε-αεργο το ναυτακι, οι αριθμοι μιλανε απο μονοι τους  

 

Qv1HnXy.jpg

 

 

 

edit : 

 

 

Άρχισαν να αποκρύπτουν τα ψηφοδέλτια μας...
Η πρώτη καταγγελία έφτασε μόλις απο το Σταυράκι Ιωαννίνων,με την χαλαρη αιτιολογία ''ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ''.
Πιέστε τους να βρουν ψηφοδέλτια,είναι υποχρέωση τους!
Η Ενωση Κεντρώων εχει αποστείλει τον προβλεπόμενο αριθμό.

 

 

ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣΣΣΣΣΣΣ !!

 

 

9.209 δήλωσαν ότι τους αρέσει

 

 

\m/ \m/

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

η πρωτη φωτο μας δειχνει οτι τα λεφτα των τραπεζων και τις κρατικης χορηγιας πιασανε τοπο, αεργο ξε-αεργο το ναυτακι, οι αριθμοι μιλανε απο μονοι τους

Qv1HnXy.jpg

edit :

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 ώρα · Τροποποιήθηκε ·

Άρχισαν να αποκρύπτουν τα ψηφοδέλτια μας...

Η πρώτη καταγγελία έφτασε μόλις απο το Σταυράκι Ιωαννίνων,με την χαλαρη αιτιολογία ''ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ''.

Πιέστε τους να βρουν ψηφοδέλτια,είναι υποχρέωση τους!

Η Ενωση Κεντρώων εχει αποστείλει τον προβλεπόμενο αριθμό.

ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣΣΣΣΣΣΣ !!

9.209 δήλωσαν ότι τους αρέσει

\m/ \m/

Για τα αυτοκόλλητα το λες?? Σοβαρά τώρα, δεν καταλαβαίνω. Αν σε πειράζουν τα αυτοκόλλητα, 1) Έλεος 2) Δεν θες να ξέρεις τι γινόταν παλιότερα.

Όσο για τον Τσίπρα, το σχόλιο περί αεργιας δεν έχει σχέση με τα χρήματα του, και στην εικόνα δεν βλέπω να υπάρχει ο Αλέξης.. Αντίθετα είναι από τους φτωχότερους...

Επίσης το σχόλιο περί πλούσιων βουλευτών του ΣΥΡΙΖΑ πάλι είναι άστοχο. Τι σημασία έχει αν έχουν λεφτά? Με το πορτοφόλι αποκλειστικά χτίζεται η ιδεολογία??

Το έχω ακουσει τόσες φορές το επιχείρημα, ποτέ δεν άκουσα μια λογική δικαιολόγηση του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο το αν έχουν λεφτά ή όχι.

Είναι το αν έχουν υπερβολικά πολλά λεφτά ενώ ο κόσμος πεινάει. Θα μπορούσαν ένα ποσό να τα επανεπενδυσουν στην κοινωνία.

Για παράδειγμα η άλλη έχει 885k σε καταθέσεις και 24k σε επενδύσεις. Που να μην ήταν και οικονομολογος (με βάση το βιογραφικό της) δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ γνωρίζω προσωπικά αρκετά άτομα που εξακολουθούν ακόμα και τώρα, μετά από τόσα χρόνια και τόσα γεγονότα, να ψηφίζουν χρυσή αυγή. Κανένας από όσους ξέρω όμως δεν είναι πραγματικός νεοναζί, ούτε καν φασίστας -πλην ελαχίστων εξαιρέσεων. Όταν πριν μερικά χρόνια βρέθηκα στο δίλημμα της ψήφου, σκεφτόμουν και τη χρυσή αυγή σαν επιλογή, αλλά όταν διαπίστωσα ότι η πρότασή τους περιορίζεται στο "να φύγουν οι μετανάστες" και οι πράξεις των μελών της έδειχναν μια τρομοκρατική οργάνωση στη σκιά του νόμου που εξυπηρετεί ενίοτε και κάποια κρατικά συμφέροντα, κράτησα απόσταση.

Παρ΄όλα αυτά, εκφράσεις του τύπου "να χέσω στο κρανίο τους" (μια τυχαία) νομίζω ότι δεν ταιριάζουν σε ώριμα άτομα που θέλουν να θεωρούνται δημοκράτες. Είναι κι αυτοί άνθρωποι, συμπολίτες μας που απλά έχουν μια ίσως λανθασμένη πολιτική άποψη. Πιστεύω ότι μόνο με ειλικρινή διάλογο μπορεί να αλλάξουν άποψη. Όσο δεν στηρίζουν απάνθρωπες τακτικές και πράξεις, από εμένα θα είναι σεβαστοί. Ίσως είμαι εμετικός αλλά αυτή είναι η γνώμη μου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο το αν έχουν λεφτά ή όχι.

Είναι το αν έχουν υπερβολικά πολλά λεφτά ενώ ο κόσμος πεινάει. Θα μπορούσαν ένα ποσό να τα επανεπενδυσουν στην κοινωνία.

Για παράδειγμα η άλλη έχει 885k σε καταθέσεις και 24k σε επενδύσεις. Που να μην ήταν και οικονομολογος (με βάση το βιογραφικό της) δηλαδή.

Εφόσον δεν τα έκλεψαν που ακριβώς είναι το πρόβλημα? Καπιταλισμό όπως θέλεις δεν έχουμε? Τα δούλεψαν (η τα κληρονομησαν) τα λεφτά, γιατί να τα δώσουν πίσω? Ως τι να τα δώσουν πίσω? Αν δεν είναι προσεκτικοί θα πούνε ότι το κάνουνε για τις ψήφους.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν τα έκλεψαν που ακριβώς είναι το πρόβλημα? Καπιταλισμό όπως θέλεις δεν έχουμε? Τα δούλεψαν (η τα κληρονομησαν) τα λεφτά, γιατί να τα δώσουν πίσω? Ως τι να τα δώσουν πίσω? Αν δεν είναι προσεκτικοί θα πούνε ότι το κάνουνε για τις ψήφους.

 

 

Α, καπιταλισμό στηρίζουν?

Πάω πάσο τότε.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σημασια το τι γινοτανε παλιοτερα !!  και πριν 60 χρονια, μαζευανε τους παπουδες απο τα χωραφια χεσμενους (κυριολεκτικα) τους βαζανε σε ενα αμαξι τους πηγαινανε στο εκλογικο κεντρο, τους δινανε το  κατοσταρικο στο χερι  και τους  βαζανε να ψηφισουν μητσοτακη ! σημασια εχει οτι σημερα εχουμε 2015

 

δεν εχει σημασια με ποιο μεσο κανεις οτι ειναι να κανεις αλλα o ιδιος ο σκοπος σου !!   ειναι σαν να μου λες " στα 90s κερατωνα την συντροφο μου με  ιεροδουλες ενω τωρα εγινα ανθρωπος και παω <<για μπιριμπα>> στην γειτονισα την κυρα λιτσα που με ξερει τοσα χρονια ...  "  τοσο αστειο επιχειρημα δηλαδη !

 

 παμε στα βασικα του προγραμματος  της ενωσης κεντρωων τωρα

 

1) οι βουλευτες  θα πρεπει να εκλεγονται γιαι 12 χρονια το μεγιστο και μετα να φευγουν, (οχι να γερνας μαζι με τον παγκαλο βλεποντας τα μουτρα του  τοσες δεκαετιες στην βουλη) 2)  200.000 δηλωμενοι  διπλοθεσιτες να  αρκεστουν στην μια θεση εργασιας (γιατι εχουμε τοσους ανεργους απο πισω) 3) τοσες χιλιαδες διπλο/τριπλο συνταξιουχοι να παιρνουν  μια  συνταξη(και καλη εφοσον την δικαιουνται) 4) οποιος εχει εισοδηματα 5.000 το μηνα και ανω  να ΜΗΝ παιρνει συνταξη απο το κρατος 5) κυβερνηση τεχνοκρατων  - τουλαχιστον στα πρωτα χρονια ( ο ιδιος αχρηστος που οταν ητανε στην πολιτικη ανοιξη και ελεγε  το προγραμμα του για τεχνοκρατες, πηγε και εκανε υπουργο τον βοριδη !!    ) 

 

 

εχουν πει οι "φτωχοι πλην τιμιοι " κυριοι της φωτογραφιας,  τιποτα απο ολα αυτα ?? με (90%)κλεμμενα χρηματα και εγω κουναω τον πισινο μου αμα θελω να περνιεμαι μετα για υποψηφιος βουλευτης και "σωτηρας" της ελλαδος. 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σημασια το τι γινοτανε παλιοτερα !!  και πριν 60 χρονια, μαζευανε τους παπουδες απο τα χωραφια χεσμενους (κυριολεκτικα) τους βαζανε σε ενα αμαξι τους πηγαινανε στο εκλογικο κεντρο, τους δινανε το  κατοσταρικο στο χερι  και τους  βαζανε να ψηφισουν μητσοτακη ! σημασια εχει οτι σημερα εχουμε 2015

 

δεν εχει σημασια με ποιο μεσο κανεις οτι ειναι να κανεις αλλα o ιδιος ο σκοπος σου !!   ειναι σαν να μου λες " στα 90s κερατωνα την συντροφο μου με  ιεροδουλες ενω τωρα εγινα ανθρωπος και παω <<για μπιριμπα>> στην γειτονισα την κυρα λιτσα που με ξερει τοσα χρονια ...  "  τοσο αστειο επιχειρημα δηλαδη !

 

 παμε στα βασικα του προγραμματος  της ενωσης κεντρωων τωρα

 

1) οι βουλευτες  θα πρεπει να εκλεγονται γιαι 12 χρονια το μεγιστο και μετα να φευγουν, (οχι να γερνας μαζι με τον παγκαλο βλεποντας τα μουτρα του  τοσες δεκαετιες στην βουλη) 2)  200.000 δηλωμενοι  διπλοθεσιτες να  αρκεστουν στην μια θεση εργασιας (γιατι εχουμε τοσους ανεργους απο πισω) 3) τοσες χιλιαδες διπλο/τριπλο συνταξιουχοι να παιρνουν  μια  συνταξη(και καλη εφοσον την δικαιουνται) 4) οποιος εχει εισοδηματα 5.000 το μηνα και ανω  να ΜΗΝ παιρνει συνταξη απο το κρατος 5) κυβερνηση τεχνοκρατων  - τουλαχιστον στα πρωτα χρονια ( ο ιδιος αχρηστος που οταν ητανε στην πολιτικη ανοιξη και ελεγε  το προγραμμα του για τεχνοκρατες, πηγε και εκανε υπουργο τον βοριδη !!    ) 

 

 

εχουν πει οι "φτωχοι πλην τιμιοι " κυριοι της φωτογραφιας,  τιποτα απο ολα αυτα ?? με (90%)κλεμμενα χρηματα και εγω κουναω τον πισινο μου αμα θελω να περνιεμαι μετα για υποψηφιος βουλευτης και "σωτηρας" της ελλαδος. 

στο 1) συμφωνώ.. στο 2) δεν κατάλαβα που αναφέρεστε.. στον δημόσιο τομέα ισχύει ήδη. Στον ιδιωτικό δεν μπορεί να ισχύσει αυτό. Δηλαδή αν εγώ είμαι ικάνος να κάνω 5 δουλείες ενώ ο άλλος δεν έχει τα προσόντα να κάνει καμιά.. θα με υποχρεώσετε εμένα να κάνω την 1 και οι άλλες 4 να μην άδειες? ή ακόμα χειρότερα θα υποχρεώσετε τον εργοδότη να προσλάβει κάποιον μη παραγωγικό? Δεν έχει καμία λογική αυτό..

 

Πάμε τώρα στο μαργαριτάρι...

όσοι έχουν εισόδημα πάνω από 5.000 ευρώ το μήνα να μην πέρνουν σύνταξη? και οι εισφορές που πλήρωναν τόσα χρόνια στα ταμεία τι ήταν? κοινωνική προσφορά? τα σκέφτεστε αυτά που λέτε ρε παιδιά?

Δηλαδή εγώ κάποτε αν έκανα το σκατό μου παξιμάδι για να πληρώνω τις εισφορές μου ενώ δεν είχα μια.. αν μετά από χρόνια κάνω λεφτά θα μου πείτε αφού έκανες λεφτά τώρα μας τις χαρίζεις τις εισφορές.. δεν χρειάζεσαι σύνταξη.

Ρε το ΠΙΣΤΟΛΙ που θα φάτε από τον κόσμο θα είναι ανευ προηγουμένου.. κανένας δεν θα πληρώνει εισφορές.

 

Υπάρχει άλλος τρόπος για αυτό.. Λέγεται φορολόγηση του εισοδήματος, με μεγαλύτερους συντελεστές στα μεγάλα κλιμάκια. Επίσης το εισόδημα δεν είναι σταθερό.. το σκεφτήκατε αυτό? Θα του ανοιγοκλείνετε την σύνταξη ανάλογα με το πόσα δηλώνει τον χρόνο?

Μ'αρέσει μετά που λέτε κυβέρνηση τεχνοκρατών.. Αυτό όχι τεχνοκράτης.. ουτε καθυστερημένος δεν θα το σκεφτόταν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονα το μοντέλο αυτό συνδέεται και με την ελάχιστη εγγυημένη σύνταξη που θα αρχίσει να αποδίδει το κράτος (στα Ταμεία) των 360 ευρώ από το 2015.

Οι ασφαλισμένοι που έχουν καταβάλει τις ίδιες εισφορές για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα εισπράττουν τελικά διαφορετικά ποσά (π.χ. ανάλογα με την ακίνητη περιουσία), με βάση το συγκεκριμένο μοντέλο -σύμφωνα με πληροφορίες, η σύνδεση του ποσού της σύνταξης με εισοδηματικά κριτήρια τέθηκε από τεχνικό κλιμάκιο των δανειστών σε συνάντηση με στελέχη του υπουργείου Εργασίας. Από την πλευρά του υπουργείου υπήρξε χθες ανακοίνωση, όπου τονίζεται πως «τέτοιο θέμα δεν έχει τεθεί στον υπουργό».

 

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=424756

 

ακουσον μεν παταξον δε -  Θεμιστοκλης 

 

(ατςςςςςς !! :p

Link to comment
Share on other sites

Α, καπιταλισμό στηρίζουν?

Πάω πάσο τότε.

Προσπαθώ να δω που είπα εγώ ότι τον στηρίζουν. Καπιταλισμό έχουμε, δεν το αρνείται κάνεις, με αυτούς τους κανόνες θα παίξεις.

δεν εχει σημασια το τι γινοτανε παλιοτερα !! και πριν 60 χρονια, μαζευανε τους παπουδες απο τα χωραφια χεσμενους (κυριολεκτικα) τους βαζανε σε ενα αμαξι τους πηγαινανε στο εκλογικο κεντρο, τους δινανε το κατοσταρικο στο χερι και τους βαζανε να ψηφισουν μητσοτακη ! σημασια εχει οτι σημερα εχουμε 2015

δεν εχει σημασια με ποιο μεσο κανεις οτι ειναι να κανεις αλλα o ιδιος ο σκοπος σου !! ειναι σαν να μου λες " στα 90s κερατωνα την συντροφο μου με ιεροδουλες ενω τωρα εγινα ανθρωπος και παω <<για μπιριμπα>> στην γειτονισα την κυρα λιτσα που με ξερει τοσα χρονια ... " τοσο αστειο επιχειρημα δηλαδη !

παμε στα βασικα του προγραμματος της ενωσης κεντρωων τωρα

1) οι βουλευτες θα πρεπει να εκλεγονται γιαι 12 χρονια το μεγιστο και μετα να φευγουν, (οχι να γερνας μαζι με τον παγκαλο βλεποντας τα μουτρα του τοσες δεκαετιες στην βουλη) 2) 200.000 δηλωμενοι διπλοθεσιτες να αρκεστουν στην μια θεση εργασιας (γιατι εχουμε τοσους ανεργους απο πισω) 3) τοσες χιλιαδες διπλο/τριπλο συνταξιουχοι να παιρνουν μια συνταξη(και καλη εφοσον την δικαιουνται) 4) οποιος εχει εισοδηματα 5.000 το μηνα και ανω να ΜΗΝ παιρνει συνταξη απο το κρατος 5) κυβερνηση τεχνοκρατων - τουλαχιστον στα πρωτα χρονια ( ο ιδιος αχρηστος που οταν ητανε στην πολιτικη ανοιξη και ελεγε το προγραμμα του για τεχνοκρατες, πηγε και εκανε υπουργο τον βοριδη !! )

εχουν πει οι "φτωχοι πλην τιμιοι " κυριοι της φωτογραφιας, τιποτα απο ολα αυτα ?? με (90%)κλεμμενα χρηματα και εγω κουναω τον πισινο μου αμα θελω να περνιεμαι μετα για υποψηφιος βουλευτης και "σωτηρας" της ελλαδος.

Μάθε να καταλαβαίνεις πότε απλά λέω μια κουβέντα για παράδειγμα και πότε θέλω να δώσω βάρος σε αυτό. Έλεος.

Δεν μου απάντησες ποιο είναι το πρόβλημα σου με τα αυτοκόλλητα, και αν είναι εκεί το πρόβλημα σου. Ωραία τα λέει η ένωση κεντρώων, να μπει στην βουλή να τα προτείνει, και να μας πει και που θα βρει και αυτή τα λεφτά γιατί και εγώ μπορώ να προτείνω ένα σωρό πράγματα, σε ένα σωρό τομείς, αλλά τα ΜΜΕ θα μου τα κάνουν να με αυτή την ερώτηση.

Τα λυξαμε όλα τα άλλα, και το πρόβλημα είναι πόσα χρήματα έχουν από την δουλειά τους οι βουλευτές της Αριστεράς??

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ καλή ψήφο σε όλους. Το οτι θα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ είναι δεδομένο, όπως είναι δεδομένο οτι δεν υπάρχει και αισιοδοξία οτι θα αλλάξει κάτι ή οτι θα αλλάξουν ελάχιστα.

Προσωπικά εμένα με νοιάζει να μετρήσει στη συνείδηση όλων και αυτή η αλλαγή του δικομματισμού στα πρόσωπα και τις παραστάσεις τόσων δεκαετιών που η ελληνική κοινωνία έπαιζε μπάλα σε 2 στρατόπεδα.

 

Αν έστω και στο ελάχιστο αυτή η αλλαγή λειτουργήσει θετικά στο να κάνουμε το πρώτο βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση, μακάρι να είναι έτσι.

Ας πιστέψουμε στο πρώτο βήμα και στις δικές μας δυνάμεις και με καλή διάθεση θα έρθουν και τα υπόλοιπα.

 

Πάω να ψηφίσω και μετά για τον κλασσικό πολιτικό καφέ-τηλεοπτικό μαραθώνιο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να δω που είπα εγώ ότι τον στηρίζουν. Καπιταλισμό έχουμε, δεν το αρνείται κάνεις, με αυτούς τους κανόνες θα παίξεις.

 

Στην συσσώρευση πλούτου (αυτό με τα μεγάλα ποσά καταθέσεων) και στην προτίμηση να βγάλουν τα λεφτά τους εξωτερικό επειδή εκεί παίρνουν καλύτερο reward/risk. Και όλα αυτά ταυτόχρονα με το να στηρίζουν μια αριστερή οικονομική ιδεολογία.

 

Δεν είδες που στην παραπάνω εικόνα με τους 9, μόνο οι 4 (οι μισοί δηλαδή) έχουν τα μισά χρήματα τους σε επενδύσεις? Οι άλλοι μισοί γουστάρουν χρήμα για την πάρτη τους. Τόσο απλά.

Link to comment
Share on other sites

Στην συσσώρευση πλούτου (αυτό με τα μεγάλα ποσά καταθέσεων) και στην προτίμηση να βγάλουν τα λεφτά τους εξωτερικό επειδή εκεί παίρνουν καλύτερο reward/risk. Και όλα αυτά ταυτόχρονα με το να στηρίζουν μια αριστερή οικονομική ιδεολογία.

Δεν είδες που στην παραπάνω εικόνα με τους 9, μόνο οι 4 (οι μισοί δηλαδή) έχουν τα μισά χρήματα τους σε επενδύσεις? Οι άλλοι μισοί γουστάρουν χρήμα για την πάρτη τους. Τόσο απλά.

Που ξέρεις ότι τα έχουν στο εξωτερικό?

You are missing the point, τι και αν έχουν πολλά λεφτά? Με 'γεια τους και καμάρι τους που στηρίζουν αριστερά αν και έχουν λεφτά.

Άς τα κάνουν ότι θέλουν και ας τα έχουν όπως θέλουν. Αν εσύ βγάλεις λεφτά , νόμιμα, θα σου πω εγώ τι θα τα κάνεις??

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το σχόλιο περί πλούσιων βουλευτών του ΣΥΡΙΖΑ πάλι είναι άστοχο. Τι σημασία έχει αν έχουν λεφτά? Με το πορτοφόλι αποκλειστικά χτίζεται η ιδεολογία??

Το έχω ακουσει τόσες φορές το επιχείρημα, ποτέ δεν άκουσα μια λογική δικαιολόγηση του.

 

Κοίτα, κατα βάση δεν έχεις άδικο. Ακόμα και αν το χρήμα το κατέχουν απο νόμιμες πηγές (άμα ρωτήσεις βέβαια κάποιον της πιάτσας, θα σου πεί πως είναι απο πολύ δύσκολο έως αδύνατο να φτιαξεις τέτοια νούμερα), δεν είναι μεμπτό.

....Απλά είναι πως κάνει εντύπωση σε μερικούς πώς γίνεται άνθρωποι μέ τόσο χρήμα να σκίζονται με τέτοιο πάθος για να σώσουν τους μη έχοντες... είναι λίγο παράξενο αυτό. Ιδίως αν αναλογιστείς πως παραδείγματα τέτοιων ανθρώπων υπήρξαν κατά καιρούς, αλλά εκείνοι απέδειξαν την αγάπη τους ξοδεύοντας σημαντικό μέρος της περιουσίας τους σε ευεργεσίες, χωρίς να περιμένουν να γίνουν κυβέρνηση πρώτα.

 

Όπως καταλαβαίνεις είναι άλλο πράγμα η ανιδιοτέλεια του ευεργέτη, και άλλο το ''δώκε μου εμένα 10κ το μήνα να σε σώσω''. Έτσι μπορώ και εγώ και εσύ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

απο εδω το τσιμπησα 

 

https://el-gr.facebook.com/enosikentroon.vasilisleventis

 

btw στα ψηφοδελτια που αφησα πισω μου οταν  εφυγα απο το παραβαν εκτος  απο  " ΤΟ SUCESS STORY " ειχα γραψει δεξια απο το ονοματεπωνυμο της  ολγαρας  " ΒΥΖΙΑΑΑΑΑ " 

 

κριμα που δεν φαινεται καθολου στην pic   :p

edit : 

στο exit poll λεει  ποταμι και χρυση αυγη εχουν 6.4-8% , αΧΑχουχα ! 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.