Jump to content



το ιδανικό mid tower για wc ;!


psyber

Recommended Posts

Οσοι απο εμας έχουν κολλήσει το μικρόβιο της υδροψυξης, καταλαβαίνουν πόσο δύσκολη διαδικασία ειναι η αναζήτηση ενός κουτιού. Προκειμένου λοιπον να χωρέσουμε τα ρεζερβουάρ μας, τα ψυγεία μας και τους σωλήνες μας καταφεύγουμε σε ογκοδέστατα κουτιά. Έτσι και εγώ είμαι με το αξεπέραστο σε ποιότητα Corsair 800d (ναι το 900αρι ειναι υποδεέστερο). Παρόλα αυτά πάντα ζήλευα τα mid tower λογω της ευελιξίας τους και της άνεσης που σου δίνουν να τα έχεις πάνω στο γραφείο και να τα χαίρεσαι. Χαζεύοντας τη facebook page της Dimastech, που είναι γνωστή σε μας από τα περίφημα benchtables, έπεσε το μάτι μου σε κάτι περίεργα κουτιά που φτιάχνει τελευταία με πολύ όμορφες γραμμές. Στο website της (http://www.dimastechcooling.it/en/dimastech-computer-case-amc-001--customizable) μπορεί κανείς να δει προς το παρόν το κτηνώδες amc (001) αλλά στο facebook δείχνει και αυτό  που επισυναπτω που φαίνεται να έχει χώρο και για τριπλό ψυγείο. Πως σας φαίνεται; Αν κανει 300 ευρώ το μεγάλο, κατι μου λέει ότι αυτό θα ειναι σε νορμάλ τιμή; Εσεις τι λέτε σαν πρωτη εντύπωση;

post-33793-0-45764500-1423929636_thumb.j

post-33793-0-02390000-1423929690_thumb.j

post-33793-0-55314700-1423929697_thumb.j

post-33793-0-88485900-1423929705_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από psyber
Link to comment
Share on other sites

Η τελική μορφή τους είναι αυτή;

Μέχρι να βγουν αυτά για midi+wc για δες τα Fractal arc midi r2 και define r5!

Και το enthoo pro αλλά νομίζω είναι full αυτό.

Και nzxt h440!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

να αναβιώσω το θέμα για όποιο το ψαξει στο μέλλον. τελικά πήρα το phanteks enthoo atx. Καλό κουτάκι με καλούς χώρους αλλά δεν έχει τη στιβαρότητα του obsidian και μου λείπουν 2-3 5,25.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.