Jump to content



Recommended Posts

αμα κατεβασεις το iso δεν δεχεται το key αν κανεις clean install. πρεπει να γινει πρωτα το Upgrade μια φορα για να μετατραπει το key απο 7/8.1 σε 10 επισης μη κατεβαζετε N εκδοση ειναι πετσοκομενη χωρις media player και αλλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα update από original 8.1 σε 10. Αρχικά μου έβγαλε σφάλμα αλλά αφού διέγραψα τα αρχεία που κατέβασε και ξαναδοκίμασα πέρασαν κανονικά. Τώρα σας γράφω από τον Edge ο οποίος μου έχει κρασάρει νομίζω ήδη 3 φορές στα 10 λεπτά :p

 

Η έναρξη μου αρέσει αρκετά πάντως. Σε λίγες μέρες ίσως αναφέρω περισσότερα πάνω στη χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πάντως ότι ήταν το πιο smooth upgrade που έχω κάνει ως τώρα. Δε φαίνεται να έχω χάσει κάτι, όλα είναι στη θέση τους και η εμπειρία μου είναι ίδια προς το καλύτερο. Όλα φαίνονται πολύ πιο smooth (ειδικά στον Edge) αλλά ίσως είναι και placebo.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εγω εχω τα WIN 8.1 Pro N.Φυσικα με updates εχει φυγει το N :D :D :D (media pack)

Nα μην κανω upgrade λετε σε Win 10 ακομα θα μου περασει Pro N εκδοση στο update?

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Του MSDNAA; Αν ναι, νομίζω ότι είναι "μιας χρήσης". Και εγώ είχα δοκιμάσει να το ξαναχρησιμοποιήσω αλλά έφαγα πόρτα :/

Ναι! Οσες φορες εχω κανει φορματ παντως το ιδιο βαζω μια χαρα παιζει...ειδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το iso είναι το ίδιο με ένα που είχε διαρρεύσει πριν λίγες μέρες (ίδιο hash) - απλά μετά την εγκατάσταση θα χρειαστεί άλλο 1 GB patches :).

Αν μπορείς στείλε το σε PM μιας και δε βλέπω να κατεβαίνει από το tool :/
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου δίνει κανένας κλειδί. Εφόσον έχεις γνήσια 7 ή 8 και κάνεις upgrade δεν χρειάζεται να βάλεις κλειδί.

Αν θέλεις να κάνει clean install χρησιμοποιείς το κλειδί των 7 ή 8 που είχες πριν στο ίδιο μηχάνημα. Αν δεν ξέρεις το κλειδί τότε κατεβάζεις το free προγραμματάκι KeyFinder πριν κάνεις format και το βρίσκεις ώστε να μπορέσεις να κάνεις εγκατάσταση τα 10.

Δεν δουλευει , σε ολους βγαζει generic key(VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T στα pro) αν δοκιμασεις να βαλεις το Key ton 7/8 σε clean install δεντ ο δεχετε

Απο οτι λενε σε site του εξωτερικου πρεπει να κανεις πρωτα upgrade μετα κανοντας log in με το λογαριασμο σου αποθηκευει κατι εκει περα η κατι τετοιο , σε clean install πατας skip οταν ζηταει key και μετα μολις μπεις στα windows οταν κανεις log in στο store θεωριτικα ενεργοποιουντε (καποιο το καταφεραν στο insomnia) εγω περιμενω να κατεβουν ξανα γιατι εκανα χαζομαρα και κατεβασα εκδοση Ν(αρχικα υπεθεσα οτι για αυτο δεν δεχοταν το Key)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει , σε ολους βγαζει generic key(VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T στα pro) αν δοκιμασεις να βαλεις το Key ton 7/8 σε clean install δεντ ο δεχετε

Απο οτι λενε σε site του εξωτερικου πρεπει να κανεις πρωτα upgrade μετα κανοντας log in με το λογαριασμο σου αποθηκευει κατι εκει περα η κατι τετοιο , σε clean install πατας skip οταν ζηταει key και μετα μολις μπεις στα windows οταν κανεις log in στο store θεωριτικα ενεργοποιουντε (καποιο το καταφεραν στο insomnia) εγω περιμενω να κατεβουν ξανα γιατι εκανα χαζομαρα και κατεβασα εκδοση Ν(αρχικα υπεθεσα οτι για αυτο δεν δεχοταν το Key)

 

εγω με κωδικο απο MSDNA και κατευθειαν fresh install δε το περασε. Πρεπει να ξαναβάλω τα 8 ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με Win 8.1 απο MSDNAA μεχρι χτες ειχα το μηνυμα για να κανω reserve, και απο σημερα το μεσημερι εξαφανιστηκε το εικονιδιο. Προσωπικα παντως, οσο και αν με τρωει το χερι μου, μαλλον κατα το Σεπτεμβρη με βλεπω να τα βαζω, να περπατησει λιγακι το συστημα...

Έγινε επεξεργασία από ronin13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.