Jump to content



Nvidia GTX 980 Ti


Recommended Posts

Και από ότι κατάλαβα έχει μπει και όριο στις  online αγορές με εξωτερικό,ακόμα και με προπληρωμένες κάρτες.το οποίο μάλλον θα αργήσει να φύγει.

Έγινε επεξεργασία από venex58
Link to comment
Share on other sites

To mindfactory στελνει αφου πρωτα του κανεις εμβασμα ολο το ποσο. Μεταφορικα 30 ευρω και παραδοση σε κανενα μηνα.

 

edit

 

@azazil1190,

 

980Ti classified

 

 http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=06G-P4-4998-KR&family=GeForce%20900%20Series%20Family&uc=EUR

Έγινε επεξεργασία από csaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@csaris την εχω δει απο το πρωι dont worry :p εχω βρει να δωσω και την δικη μου εφόσον μου σκασει ενημερωση διαθεσιμοτητας απο εβγα.θα αγορασω και μετα πουλαω μη μεινω χωρις καρτα.

Αν και ειμαι ικανοποιημενος ετσι οπως χρονιζει η δικη μου με στοκ bios 1516πυρηνα για παραπανω δεν δοκίμασα. Αλλα απο οσο διαβασα στο overclock.net κατι 1560 πυρηνα που πιανει ενα παιδι ειναι με το vbios maxair καπως ετσι αλλα το κατεβασα δεν εχω φλασαρει ακομα και μαλλον δεν θα φλασαρω εαν παω για class.

Ελπίζω να μην μου κατσει καμια πατατα και δεν χρονιζει τουλάχιστον αερα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά γιατί δεν περιμένετε να βγούν οι κορυφαίες υλοποιήσεις και μπαίνετε σε τέτοια "ταλαιπωρία" αγόρασε-πούλα και ξανά μανά τα ίδια όλη την ώρα..??

Η υπομονή είναι χρυσός. Δεν βλέπω τον λογό να μην κάνει κάποιος και μετά να κάνει την σωστή επιλογή. Εξάλου μέσα στο καλοκαίρι θα κορυφωθεί η κατάσταση με τις διάφορες υλοποιήσεις αλλά και οι τιμές θα οριστικοποιηθούν μετά και απο τις μειώσεις που θα κάνει η πράσινη.

Link to comment
Share on other sites

@Dj_ALeX για να προλάβουμε να παρουμε γιατί ετσι οπως παει δεν...χαχαχα.

Οκ δεν θα συμπληρωσω πολλά προσωπικά.Μιας και όλα εχουν παγωσει πουλαω την δικη μου ενα χιλιαρικο τιμη ευκαιρίας οποιος προλαβει :p θα βαλω και vbios. Πλακιτσα να σπασει η αρνητικουρα που μας εχουν φορτώσει τα 300 plus λαμογια

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@csaris την εχω δει απο το πρωι dont worry [emoji14] εχω βρει να δωσω και την δικη μου εφόσον μου σκασει ενημερωση διαθεσιμοτητας απο εβγα.θα αγορασω και μετα πουλαω μη μεινω χωρις καρτα.

Αν και ειμαι ικανοποιημενος ετσι οπως χρονιζει η δικη μου με στοκ bios 1516πυρηνα για παραπανω δεν δοκίμασα. Αλλα απο οσο διαβασα στο overclock.net κατι 1560 πυρηνα που πιανει ενα παιδι ειναι με το vbios maxair καπως ετσι αλλα το κατεβασα δεν εχω φλασαρει ακομα και μαλλον δεν θα φλασαρω εαν παω για class.

Ελπίζω να μην μου κατσει καμια πατατα και δεν χρονιζει τουλάχιστον αερα

Και εμενα με ψηνει.. παντως δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τις απλες στην τιμη.

Out of the box αυτη παιζει 1400φευγα ο πυρηνας! Θεωρω οτι 1500 για καθε μερα τα χει..

Βεβαια κατσε να δουμε τι θα γινει απο βδομαδα γτ μας βλεπω να μην μπορουμε να ξανααναβαθμισουμε για πολυ καιρο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να αγορασεις κατι απο εξωτερικο? Εμενα ουτε σε αλλη τραπεζα εντος Ελλαδας δε μαφηνει να μεταφερω χρηματα. Μονο σε διαφορετικο λογιαριασμο αλλα στην ιδια τραπεζα με αφηνει να κανω online μεταφορα χρηματων.

Έγινε επεξεργασία από Freak27
Link to comment
Share on other sites

και εγώ θέλω να αγοράσω απο εξωτερικό πριν μας τα κουρέψουν αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Μόνο σε λογαριασμούς τράπεζης του εσωτερικού γίνοντε συναλλαγές. Δηλαδή άμα πάρεις απο e-shop, plaisio κτλπ χρεώνοντε κανονικά οι κάρτες και μεταφέρονται τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να αγορασεις κατι απο εξωτερικο? Εμενα ουτε σε αλλη τραπεζα εντος Ελλαδας δε μαφηνει να μεταφερω χρηματα. Μονο σε διαφορετικο λογιαριασμο αλλα στην ιδια τραπεζα με αφηνει να κανω online μεταφορα χρηματων.

 

Yπαρχει.. Να παρεις αεροπλανο, να πας Γερμανια και να τη φερεις εσυ ο ιδιος!  :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aza πως θα την παραγγείλεις την classified? Αφού κόπηκε το paypal!!!

Εχω κονε με Γερμανια.

Μιλησα με Βαρουφακη και ειπε οταν ειναι θα μου την φερει απλα θα του πληρωσω τα μεταφορικα.

:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εχω κονε με Γερμανια.

Μιλησα με Βαρουφακη και ειπε οταν ειναι θα μου την φερει απλα θα του πληρωσω τα μεταφορικα.

:hehe:

 

πες τον καθώς θα έρχεται απο το eurogroup την Δευτέρα να πάρει και μια για μένα, μη είσαι μοναχοφάης. Και να μην ανησυχεί, με ΕΥΡΏ απο το στρώμα θα πληρωθεί  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.