Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

πριν 17 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Περιμενε, μην ειναι τιποτα 6+2 GB Vram οι 1070 :hehe: 

Περα απο την πλακα δε το περιμενα... 

7+1! Να κρατουντιαι οι αναλογιες παρακαλω! Μωρε και να ναι, φωτια θα ειναι και αυτη...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Προσωπικα περιμενω να δω σε τι τιμες θα ερθουν Ελλαδα :amen::hehe:

1$=1€ ελπιζω. Αν και μάλλον με την ελπιδα θα μεινω :p 

Μόλις τώρα, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

7+1! Να κρατουντιαι οι αναλογιες παρακαλω! Μωρε και να ναι, φωτια θα ειναι και αυτη...

:hehe:  Θα το παλεψω για 1080 μετα το καλοκαιρι παντως! Γιατι δεν αλλαζω τακτικα καρτες... Θα το παλεψω και για τραμπα επεξεργαστη (με καποιο "Κ" για να κανουμε κουμαντα). 

Link to comment
Share on other sites

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/667702-asus-gtx-980ti-matrix-platinum-oc-edition-6gb-gddr5-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8C-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9/

 

Τρεχατε γιατι μιλαμε για φοβερη αρχιτεκτονικη! :hehe:

 

Να δω ποτε θα παψετε να γραφετε μ@λ@κιες....

 

 

Έγινε επεξεργασία από sebastian
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, icy20 said:

Ποιος αγοραζει απο Ελλαδα? Λολ

Εγω...always

 

Οταν ερχεται η αποφραδα ωρα του RMA σιγουρα γελαω παντως :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι εδω το rma ειναι ολοι κορυφαιοι. Κανουν 2 βδομαδες να το ελεγξουν μονο... Αν ειναι απο σοβαρο μαγαζι εξω πιο γρηγορα κανει απο οτι εδω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Lazy Dog said:

Δεν ξερω που ψωνιζεις αλλά να το κοιταξεις :hehe:

 

Στο θεμα μας....φανταζομαι τι θα κανει το μεγαλο tsipaki :D

Αυτο σκεφτομαι κ γω κ λεω να κρατηθω μεχρι 2017...

 

Οφ τοπικ αλλα ποσο σου εχει κανει rma καταστημα εδω Ελλαδα σε μερες? Επισης ποτε εστειλες τευταια φορα gpu κ σε ποιο καταστημα? 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταιο RΜΑ ηταν σε μια 980 MSI...απο το κιτρινομαγαζο...πηγα απο εκει κ σε μια ωρα ειχα φυγει με νεα καρτα :lol:

 

Εγω θα περιμενω να δω τιμες πρωτα....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, icy20 said:

Ναι εδω το rma ειναι ολοι κορυφαιοι. Κανουν 2 βδομαδες να το ελεγξουν απορρίψουν μονο... Αν ειναι απο σοβαρο μαγαζι εξω πιο γρηγορα κανει απο οτι εδω. 

fixed

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζω το νέο για την κεντρική και ο λόγος που το καθυστερώ λιγουλάκι είναι επειδή προσπαθώ να μαζέψω τα σαγόνι μου από το πάτωμα κοιτώντας το κομμάτι της παρουσίασης για το Simultaneous Multi Projection....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sebastian said:

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/667702-asus-gtx-980ti-matrix-platinum-oc-edition-6gb-gddr5-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8C-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9/

 

Τρεχατε γιατι μιλαμε για φοβερη αρχιτεκτονικη! :hehe:

 

Να δω ποτε θα παψετε να γραφετε μ@λ@κιες....

 

Δεν μου αρέσει καθόλου το υφάκι ειρωνείας σου. Αν δν σου αρέσει μην το ανοίγεις και μη το βλέπεις. Η αγγελία μπήκε εχθές πριν βγουν οι 1080 και η τιμή μπήκε βάση του πόσο έχει καινούρια η συγκεκριμένη κάρτα οπότε να λείπουν οι κριτικές  οκ? Γράφουμε και μ@λ@κίες....

Έγινε επεξεργασία από Lerios
Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, Lerios said:

 

Δεν μου αρέσει καθόλου το υφάκι ειρωνείας σου. Αν δν σου αρέσει μην το ανοίγεις και μη το βλέπεις. Η αγγελία μπήκε εχθές πριν βγουν οι 1080 και η τιμή μπήκε βάση του πόσο έχει καινούρια η συγκεκριμένη κάρτα οπότε να λείπουν οι κριτικές  οκ? Γράφουμε και μ@λ@κίες....

 

Η επιλογη της αγγελιας ηταν με γνωμονα τιμης και το ποτε μπηκε (χτες 17.43  ) 

 

Οσο για το μ@λ@κιες : Aυτο δεν αφορα εσενα, αλλα τα λουλουδατα ποστ στις 2-3 προηγουμενες σελιδες περι αρχιτεκτονικης.

 

Oσο για το υφακι μου, αυτο ειναι και σε οποιον αρεσει...

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, sebastian said:

τα λουλουδατα ποστ στις 2-3 προηγουμενες σελιδες περι αρχιτεκτονικης.

Με κίνδυνο να χαρακτηριστεί και αυτό λουλουδάτο ποστ, αν ισχύουν τα 64ROPs που υποψιάζεται το Anandtech, ποια η γνώμη σου για τις επιδόσεις της 1080 έναντι της 980Ti σε 4K?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, yanni said:

Με κίνδυνο να χαρακτηριστεί και αυτό λουλουδάτο ποστ, αν ισχύουν τα 64ROPs που υποψιάζεται το Anandtech, ποια η γνώμη σου για τις επιδόσεις της 1080 έναντι της 980Ti σε 4K?

 

Eχω πει οτι η 1080 θα ειναι παντου μπροστα απο την 980Τι

Εχω πει οτι η 1070 θα ειναι μπροστα σε 1080π και 1440π και θα ειναι οριακα πισω απο gtx titan / 980Ti σε 4Κ.

 

Αυτα...

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sebastian έγραψε:

 

Eχω πει οτι η 1080 θα ειναι παντου μπροστα απο την 980Τι

Εχω πει οτι η 1070 θα ειναι μπροστα σε 1080π και 1440π και θα ειναι οριακα πισω απο gtx titan / 980Ti σε 4Κ.

 

Αυτα...

  Reveal hidden contents

 


Πιστευεις οτι θα ειναι μπροστα 20-30% απο την 980ti?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.