Jump to content



Classic Livery Cup II - The Endurance CUP


thazio

Recommended Posts

@thazio Πότε είναι ο πρώτος αγώνας; Έχω μπλέξει με την κατασκευή του νέου μου cockpit (με ταλαιπωρεί το άτιμο) και απ' ότι φαίνεται θα φάω τουλάχιστον άλλη μια βδομάδα μέχρι να το στήσω, έστω και πρόχειρα, για να τρέξω.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να μπούμε στην τελική ευθεία για τις προετοιμασίες!

 

Παρακάτω υπάρχει ένας πίνακας όπου είμαστε χωρισμένοι σε 3 group. (Πιστεύω το έκανα όσο πιο αξιοκρατικά και αμερόληπτα μπορούσα)(Δεν έχει πάντως και τόσο μεγάλη σημασία)

Ακόμα πιο κάτω υπάρχουν και τα χρώματα των ομάδων - θρύλων που θα διαλέξουμε.(Classic Livery Cup - θυμίζω) ;)

 

Διαδικασία:

Όσοι ανήκουν στο 1ο group μόνο διαλέγουν έναν από το 2ο και έναν από 3ο και δηλώνουν επίσης και χρώματα ομάδας (είναι παραπάνω το ξέρω).

Αμέσως ποστάρουν την απόφασή τους εδώ και έτσι ο επόμενος που ποστάρει δεν μπορεί να επιλέξει τις επιλογές των προηγούμενων.

Αν ποστάρουν κάποιοι ταυτόχρονα και δηλώσουν κοινή επιλογή team mate ή ομάδας προηγείται ο από πάνω οπότε ο 2ος πρέπει να αλλάξει την επιλογή.

(θα γίνει ψιλοχαμός δηλαδή :D)

 

Επίσης πλην της ομάδας του Gomar που θα πάρουν τα νούμερα 1,2,3 (ως νικητής του προηγούμενου cup) τα υπόλοιπα νούμερα θα δοθούν επίσης με σειρά προτεραιότητας.

 

 'Ετοιμοι; 

@GoMaR  @Lylankor  @akis_z80  @liakjim  @Aris Teidis @uhu @Georgiadis Giorgos @Lazy Dog  @fatalara  @PolomanGR  @tasosmich  @troffeo  @angeln1ck  @jumaru99  @konnos  @Billys  @khr1s

 

Θυμίζω ότι σε κάθε αγώνα θα μετρούν οι δύο καλύτεροι οδηγοί για τους βαθμούς

 

 

GROUPS+TEAMS.jpg

 

ΠΑΜΕ!!!

 

 

 

GROUPS+TEAMS low.jpg

Έγινε επεξεργασία από thazio
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καπαρώνω τους  @Georgiadis Giorgos και @jumaru99 (αν μας κανει την τιμη και θελει να ειναι στην παρεα μας) για την MARTINI team :D

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, το πρωί στη δουλειά, μετά τις 9 που θα ποιούμε και το καφεδάκι να ανοίξει το μάτι - τα κάνουν αυτά...

Για τιμωρία θα διαλέξω εσένα @thazio και τον @khr1s :p

και elf για να είμαστε τα ξωτικά!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ @PolomanGR που τον πέταξα έξω μια φορά με το Tatuus και το έχω και με βαραίνει και τον συνονόματο (λογικα) @konnos

Προς Castrol πήγαινα λίγο αλλά πείτε και εσείς με τι θέλετε να τρέξετε :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.