Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

τα αφήνω και σε μορφή screenshot για μελλοντική αναζήτηση τιμών. επίσης έχει και μερικά στο φυλλάδιο που είναι διαθέσιμα σε επιλεγμένα καταστήματα

 

sshot-47.jpgsshot-48.jpgsshot-49.jpgsshot-50.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

συνήθως αυτά που γράφει δεν ειναι διαθέσιμα σε όλα τα καταστήματα υποθέτω οτι είναι στα μεγαλύτερα καταστήματα? ή ασχετο?

Πρέπει να την πάρω την ραφιέρα...... :nerd:

Σε ποιό κατάστημα θα είναι σιγουράκι οτι θα την έχει?

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Πηγα στις 10 , ειχε μονο μια ραφιερα την οποια την ειχαν ανοιξει , οποτε δεν μπηκα στον κοπο να την παρω...... 

lidl ιλιον

 

ωχ κατάλαβα.. και γω που δε πρόλαβα να πάω το πρωί δε παίζει να βρω μετά τη δουλεία.. χάλια θα μείνει η αποθήκη δε σώζεται με τίποτα :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος Nameless1 έγραψε:

 

ωχ κατάλαβα.. και γω που δε πρόλαβα να πάω το πρωί δε παίζει να βρω μετά τη δουλεία.. χάλια θα μείνει η αποθήκη δε σώζεται με τίποτα :p 

 

Νομιζω δεν χανεις και τιποτα , εμφανισιακα δεν μου γεμησε το ματι αυτη του lidl .

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, GriGaS said:

Εγώ πάντως στην αποθήκη έχω βάλει 2 τέτοιες

 

http://www.ikea.gr/apothikeutikoi-horoi/rafia-apothikis/hyllis-rafiera-4810/00278578/

 

Η τιμή δεν επιτρέπει μεγάλες προσδοκίες, αλλά πόσο σταθερές είναι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Εγώ πάντως στην αποθήκη έχω βάλει 2 τέτοιες

 

http://www.ikea.gr/apothikeutikoi-horoi/rafia-apothikis/hyllis-rafiera-4810/00278578/

 

είναι στενές αυτές και λένε 25kg/ράφι και το φοβάμαι..αλλα φαντάζομαι θα παίρνουν και λίγο παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.