Jump to content



TangoX2 Race#1 - Imola 7/5/17


Recommended Posts

Μετα τα cuts που βλεπω:

πριν 20 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Συγγνώμη που θα ακουστω κάπως, αλλά όταν είσαι 4 δευτερόλεπτα κάτω από το μέγιστο.... σημαινει οτι μαλλον οδηγας λιιιγο πιο προσεκτικα ωστε να εισαι μεσα στην πιστα.

fixed :rofl:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

15 cuts? Είμαι απαράδεκτος κι εγώ νόμιζα πως ήμουν μέσα στην πίστα, μάλλον πρέπει να αναθεωρήσω την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι το χώρο. :(

Στον επόμενο θα μαι πολύ προσεκτικός.

Άστα γέρο, μάλλον πρέπει να το γυρίσουμε στο "τσάι":hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ το ευχαριστήθηκα το reverse grid, για λίγο όταν ήμουν 4ος και έβλεπα στα 100μ μπροστά τον 1ο το πίστεψα, μετά έκανα μια πατάτα στη τελευταία στροφή και με φτάσαν από πίσω, έφαγα και λίγο ξύλο και έπεσα 7ος πριν τερματίσω πάλι 4ος στο προφυλακτήρα του Άρη :p. Νομίζω το παρακάτω τα λέει όλα, μάζεψα μπογιά από όποιον βρέθηκε στο δρόμο μου:

 

Capture.thumb.PNG.31fbb77540ba017a021a192aa7aed1d7.PNG ...10 ήταν σε 1 γύρο μόνο μαζεμένα :hehe:

 

Από foul, κοπάνησα ελαφρά σε κάποια φάση τον @ferrarimanos που φρέναρα 3-4 μέτρα πιο αργά από ότι ήθελα για το S αλλά δε χάσαμε τίποτα. Και @akis_z80 σόρρυ σε κάποια φάση στη Κ2, μέσα στη μάχη με τους μπροστά, δεν περίμενα να με φτάσεις από εκεί που ήσουν και μπήκα εσωτερική χωρίς να σε δώ. Γενικά όσο με είδα έβαζα το αυτοκίνητο σε δύσκολες θέσεις στη πίστα σε κάποιες φάσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμιζω πως μεχρι αυριο βραδυ ειναι το περιθωριο για να μας στειλετε τα reports σας!!

Απο το replay που εχει ανεβει, θελουμε χρονο,τους εμπλεκομενους και pm στους Ακη, Γιωργο και εμενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο πρωτος γυρος του Tango! Αν και ημουν στην γαλαρια, το ευχαριστηθηκα λογω των πολλων μαχων κυριως με τον @aKosmas
Δυστυχως δεν καταφεραμε να κανουμε το ονομα μας πραγματικοτητα με τον Σωτηρη, αλλα εχουμε ακομα δρομο μεχρι το τελος! :D 
Δεν θα πω τιποτα για τον αγωνα, θα αφησω τα βιντεο να μιλησουν: 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραίοι αγώνες παρά την ελάχιστη ενασχόληση μου και τις απανωτές μλκς μου στον 2ο αγώνα κυρίως (όπου πήρα στον λαιμό μου και τον Τασο  @racer και τον Γιώργο @Georgiadis Giorgos... ΣΥΓΓΝΩΜΗ :blush:).

κατα-ευχαριστήθηκα την μάχη με τον Σωτήρη @jumaru99  και τον @Aris Teidis για την πολύ σημαντική p15 και ας έχασα.Νομίζω το μοντέλο σύγκρουσης είναι καταπληκτικό και επιτέλους μπορούμε να ξυνόμαστε καθαρά... :hehe: (σχεδόν)

Το αυτοκίνητο αν και είχα κάνει 10 καθαρούς γύρους το πολύ, μου φάνηκε πολύ ευχάριστο αν εξαιρέσουμε το φρενάρισμα που πραγματικά δεν το συνήθισα με τίποτα.

Όταν συγκρατηθώ και πετύχω και κανένα apex θα βελτιωθώ.

Δυστυχλως θα χάσω το Spa οπότε ανυπομονώ για το BH.

Μπράβο και στους διοργανωτές! (μην ξεχνιόμαστε) ;)

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος thazio έγραψε:

Νομίζω το μοντέλο σύγκρουσης είναι καταπληκτικό και επιτέλους μπορούμε να ξυνόμαστε καθαρά... :hehe: (σχεδόν)

Το μοντελο συγκρουσης ειναι μια χαρα.

Αυτο που με χαλαει πολυ (αλλα το εχω αποδεχτει απο την αρχη που ανακοινωθηκε το cup) ειναι το 50% damage.

Mου φαινεται καπως να προσπερναω αυτοκινητα που εχουν στουκαρει μεταξυ τους με 200 και μετα απο ενα γυρο να με φτανουν παλι σαν να μην εχει συμβει τιποτα.

Ρεαλισμος FTW λεμε.... :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Αυτο που με χαλαει πολυ (αλλα το εχω αποδεχτει απο την αρχη που ανακοινωθηκε το cup) ειναι το 50% damage.

Καρασυμφωνούμε! και το 100% στο CLC λίγο ήταν.Δεν υπάρχει αγώνας στην πραγματικότητα χωρίς ούτε μια εγκατάλειψη από στούκα σε τέτοιου τύπου ενιαία που πέφτει το ξύλο της αρκούδας. Έγώ θα είχα εγκαταλείψει 3 φορές την Κυριακή ...

Έγινε επεξεργασία από thazio
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @angeln1ck για τον ωραίο αγώνα και ακόμα μεγαλύτερο μπράβο για τα τέλεια βίντεο που έφτιαξες!!:)

Μπράβο και στον ομόσταυλο @bill123 για την 13η θέση και τους πρωτους βαθμούς της Haribo!!

Εκεί ακριβως που βγήκες Βασίλη στον πρωτο αγώνα εκει την πάτησα και εγω στον δευτερο, ενω πηγαινα πολυ καλα μεχρι τότε....εχασα καμια 10αρια θεσεις. Δυστυχως εκατσε το αμαξι καθετα στην πίστα και πριν προλάβω να το ισιώσω χτυπησα με @tasosmich (sorry) και μετά γυρνάει και κλεινω @GoMaR και με εμβολίζει( sorry Ιάσονα)...παλι τυχερος ημουν γιατι το αμαξι πηγαινε παραδόξως καλα μετά...

....η 24η θέση ηταν reserve για haribo team... Quallify και 2ο Race ήμουν εγω 24ος  και 1o Race ήταν ο @bill123 24ος......

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας το ριπλέι για τα cuts παρατηρήσαμε ατυχήματα τα οποία ακόμα δεν μας έχουν γίνει report! 

Κάντε το κόπο και αφιερώστε 15-20 λεπτά, βάλτε τη κάμερα απο πίσω και δείτε μπας και είχατε κάποιο συμβάν που μπορεί να έχετε ξεχάσει!

 

Τα μόνα ατυχήματα που θα δούμε εκτός των report που κάνετε εσείς, είναι αυτά που έχουν γίνει στις στροφές που κοιτάμε για cuts! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

15 cuts? Είμαι απαράδεκτος κι εγώ νόμιζα πως ήμουν μέσα στην πίστα, μάλλον πρέπει να αναθεωρήσω την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι το χώρο. :(

Στον επόμενο θα μαι πολύ προσεκτικός.

Ρε στα 15 έμεινες??

Εκανες αλλα 18 και έκανες και στα προκριματικά..

Δηλαδή αντε, εγώ ήμουν σπασμένος και έπρεπε να ξαναβρώ το feeling και μου πήρε 4 γύρους και τα έκανα μαντάρα..

Εσένα ποιά είναι η δικαιολογία σου?

Μήπως να καταργήσεις το τριόθονο??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο πρωτος γυρος του Tango! Αν και ημουν στην γαλαρια, το ευχαριστηθηκα λογω των πολλων μαχων κυριως με τον @aKosmas
Δυστυχως δεν καταφεραμε να κανουμε το ονομα μας πραγματικοτητα με τον Σωτηρη, αλλα εχουμε ακομα δρομο μεχρι το τελος! [emoji3] 
Δεν θα πω τιποτα για τον αγωνα, θα αφησω τα βιντεο να μιλησουν: 
[/url]  


Πολύ ωραία βίντεο και μάχες , μπράβο παιδιά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ηδη έχουν βγει οι ποινές αλλα δεν εχουν δημοσιευτεί..αν κάνετε κιαλλο ρεπορτ εντός της ημέρας θα προσπαθήσουμε να το εξετάσουμε το απόγευμα, ώστε αύριο να αναρτηθεί ο πίνακας με τις ποινές!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Ηδη έχουν βγει οι ποινές αλλα δεν εχουν δημοσιευτεί..αν κάνετε κιαλλο ρεπορτ εντός της ημέρας θα προσπαθήσουμε να το εξετάσουμε το απόγευμα, ώστε αύριο να αναρτηθεί ο πίνακας με τις ποινές!

 

Μπορώ να δώ όλο το βίντεο όλων και να κάνω ριπόρτ σε όλο τον κόσμο??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν αναλαμβανεις καθηκοντα αγωνιδικη να τσεκαρεις ολον τον αγωνα για ολους ; :p

Οι ποινες που εχουν ελεγχθει ειναι τα συμβαντα που εχετε στειλει (λιγο πριν και λιγο μετα) + τα συμβαντα που επεσαν στην αντιληψη μας καθολη τη διαρκεια του ελεγχου των cuts.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Και γιατι δεν αναλαμβανεις καθηκοντα αγωνιδικη να τσεκαρεις ολον τον αγωνα για ολους ; :p

 

 

 

Δεν είναι κακή ιδέα... ;) κάτσε να δούμε το μεσημεράκι τι θα σας στείλω...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.