Jump to content



TangoX2 Race#1 - Imola 7/5/17


Recommended Posts

Στον 1ο αγώνα, τερμάτισα 16ος (0 points). Με 12 cuts και 1 warning έπεσα 2 θέσεις (18ος, πάλι 0 points). Τι είχαμε, τι χάσαμε...

Στον 2ο αγώνα, που έμαθα να οδηγώ και έκανα μόλις 3 cuts και κανένα warning, τερμάτισα 12ος (3 points). Στα χαρτιά κέρδισα άλλες 2 θέσεις (10ος) και διπλασίασα τους βαθμούς μου (6 points!)

Παραδίδω μαθήματα στρατηγικής! [emoji12]
@sosna, παραδέχεσαι δάσκαλε; [emoji41]


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ο liakjim μπορεί να βρει οτιδήποτε mod για το οτιδήποτε,πραγματικά. Πιστεύω ότι μπορεί να σου βρει mod που δεν έχει ανέβει καν online [emoji38]


Χαχαχα, η αλήθεια είναι ότι έχω αρκετά.
Mod γραφικών
Mod ήχου
Mod παρμπρίζ ( πολύ καλύτερο από το fake της κουνος )
Και το αγαπημένο μου : mod που αυτόματα μου δείχνει πότε είναι το βέλτιστο σημείο να φρενάρω ανάλογα την πίστα, το αμάξι, την ταχύτητα και το γκριπ.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, liakjim said:

Και το αγαπημένο μου : mod που αυτόματα μου δείχνει πότε είναι το βέλτιστο σημείο να φρενάρω ανάλογα την πίστα, το αμάξι, την ταχύτητα και το γκριπ.


 

 

Κάνεις πλάκα προφανώς ε?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, liakjim said:

Και το αγαπημένο μου : mod που αυτόματα μου δείχνει πότε είναι το βέλτιστο σημείο να φρενάρω ανάλογα την πίστα, το αμάξι, την ταχύτητα και το γκριπ.

 

Αν το έχει φτιάξει ο @Lylankor το θέλω (ή μάλλον το χρειάζομαι :p)...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Lylankor ας μην έκοβε.απλό.

Απο τη άλλη, αν βάλουμε αυτοματοποιημένο πρόγραμμα ( που κανένα δεν δουλεύει σωστά) γλιτώνουμε πολύ χρόνο εμεις, αλλά χάνεται το σασπένς της αγωνίας που έχετε μετα τον αγώνα :p

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, GoMaR said:

@Lylankor ας μην έκοβε.απλό.

Απο τη άλλη, αν βάλουμε αυτοματοποιημένο πρόγραμμα ( που κανένα δεν δουλεύει σωστά) γλιτώνουμε πολύ χρόνο εμεις, αλλά χάνεται το σασπένς της αγωνίας που έχετε μετα τον αγώνα :p

Δεν αντιλέγω, απλά επειδή μπορεί να γίνει στον καθένα μας μέσα στην ένταση, δηλαδή από την onboard camera να μη φανεί, ακόμα και όταν προσέχουμε να μη κάνουμε cut, απλό θα ήταν για το qual μόνο να πάμε με του παιχνιδιού. Και ούτε ποινές μετά, ούτε τι θα κάνουμε στο τελευταίο αγώνα. Το σασπενς μια χαρά θα υπάρχει για τα cuts και penalty που θα μετράτε στους 2 αγώνες, το σασπενς για καταδίκη του επόμενου αγώνα από το qual του προηγούμενου δε θα υπάρχει. :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνω με τον lylankor γιαυτό και είχα γράψει ότι είναι τραβηγμένη απόφαση. Αλλά να προτείνω κάτι καλύτερο δεν έχω ειναι η αλήθεια.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lylankor said:

Δεν αντιλέγω, απλά επειδή μπορεί να γίνει στον καθένα μας μέσα στην ένταση, δηλαδή από την onboard camera να μη φανεί, ακόμα και όταν προσέχουμε να μη κάνουμε cut, απλό θα ήταν για το qual μόνο να πάμε με του παιχνιδιού. Και ούτε ποινές μετά, ούτε τι θα κάνουμε στο τελευταίο αγώνα. Το σασπενς μια χαρά θα υπάρχει για τα cuts και penalty που θα μετράτε στους 2 αγώνες, το σασπενς για καταδίκη του επόμενου αγώνα από το qual του προηγούμενου δε θα υπάρχει. :p

Και σου ξανα λέω..Όπως εσυ ο Άκης εγώ και άλλοι δε κόβουμε και δε κερδίζουμε χρόνο, το ίδιο θα ισχύει για όλους.δες το σα παραπάνω βαθμό δυσκολίας.

Link to comment
Share on other sites

!!!Ανακοίνωση!!!

Κάτι που δεν διευκρινίσαμε σε εσάς και θα έπρεπε να δοθεί ιδιαίτερη σημασία αφορά τα warnings που έχουμε δώσει!

Επειδή δεν υπάρχει ποινή (δευτερόλεπτα) μπορεί να μην θεωρήσετε σημαντικά και πολύ κακός θα κάνετε :p 

Τα warnings που έχουν δοθεί θα είναι η βάση που θα έχουμε, όταν θα εξετάζουμε συμβάντα στον επόμενο αγώνα. Δηλαδή, αν παρατηρήσουμε από τα ίδια άτομα συμπεριφορές (αγωνιστικές) για τις οποίες έχουν λάβει warning στο παρελθόν τότε δεν θα είμαστε τόσο ελαστικοί όσο ήμασταν!

 

π.χ. Παρατηρήθηκε αρκετές φορές κάποιοι από εσάς να μην σέβονται τον αντίπαλό τους ενώ βρίσκονται σε μάχη! και με αυτό εννοώ πως δεν έδιναν αρκετό χώρο στον αντίπαλο να μπει στη στροφή (ενώ υπήρχε επικάλυψη) και τον ανάγκαζαν, είτε να "πλακωθεί" στα φρένα, είτε να βγει εκτός πίστας ώστε να μην υπάρξει επαφή!

 

Αυτό το παράδειγμα πέρα από το ότι προσωπικά μου λέει πως Δεν χρησιμοποιείται Helicorsa ή αν χρησιμοποιείται το έχετε γραμμένο στα !@#$%, δείχνει πως δεν σας νοιάζει κιόλας να αποφύγετε ένα ατύχημα!

 

Κοιτάξτε λίγο τα notes δίπλα από τις ποινές, κάντε το κόπο να δείτε γιατί φάγατε ποινή και καλή προπόνηση !!! :) 

 

Spoiler

Πάλι post χωρίς να έχω πιει καφέ έκανα...

 

 

@Georgiadis Giorgos @GoMaR @Lazy Dog @BladeGT @bill123 @tasosmich @rapid_fast @Aris Teidis @geovas77 @uhu @Anthemius @aKosmas @PolomanGR @wolves @angeln1ck @Oxide Burnedbrain @thazio @JohnnyGTR @jumaru99 @4WNikos @khr1s @Lylankor @akis_z80 @panosdimp @liakjim @wargasm @Xalara5618 @ferrarimanos @Nikolas  @fatalara @djkostas @racer

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Αυτό το παράδειγμα δείχνει πως δεν σας νοιάζει κιόλας να αποφύγετε ένα ατύχημα!

Με 50% damage ουτε εμενα θα με ενοιαζε :p

Spoiler

 

Αντε, να αρχισω λιγο τη γκρινια γιατι δεν κουνιεται φυλλο...

Πεσανε οι καμπανες και ουτε μια διαμαρτυρια, ουτε μια διαφωνια, ουτε ενας τσακωμος... Τιποτα...!!! :wall:

Spoiler

Φλωροι..... :bleh:

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:ph34r:

 

1)Η επιλογή του αυτοκινήτου.:hehe::hehe::hehe:

2)Οι ποινές που καθόμαστε να καταστρώνουμε πλάνο το που πατάμε και που όχι.

Και αν γλύψουμε κανα χώμα έχουμε τον jason να μας την λέει ότι κλέβουμε γιατί δεν μπορούμε να οδηγήσουμε γρήγορα και καθαρά όπως αυτός.:pc:

3)Τις ποινές που τις ορίζουν αγωνιζόμενοι για άλλους αγωνιζόμενους που είναι και ανταγωνιστές τους. :p (Αφήστε τα όλα στο auto. Gamo:hehe:)

 

:ph34r:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.