Jump to content



Recommended Posts

2 hours ago, p55 said:

Αύριο προγραμματίζω μπαλκονάτο και οι γειτόνοι θα παίρνουν μάτι.

  Hide contents

Ψήσιμο βρε, δεν λέω για καινούργια ερωτική στάση.

Καλημέρα σε όλους.

 

 

 

 

Εμείς ψήσαμε χτες, θα ψήσουμε και σήμερα. Δε βλέπω τί το ιδιαίτερο έχει η αυριανή μέρα. :hehe:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εμείς ψήσαμε χτες, θα ψήσουμε και σήμερα.

Το να τρως κρέας κάθε μέρα δεν είναι καλό, να το προσέξεις.

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Δε βλέπω τί το ιδιαίτερο έχει η αυριανή μέρα.

Εμένα, που θα φάω τα ψητά.

Είμαι ιδιαίτερος, πως να το κάνουμε. Δίνω μια ιδιαιτερότητα στο τραπέζι του BBQ.:hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, p55 said:

Το να τρως κρέας κάθε μέρα δεν είναι καλό, να το προσέξεις.

 

Εμένα, που θα φάω τα ψητά.

Είμαι ιδιαίτερος, πως να το κάνουμε. Δίνω μια ιδιαιτερότητα στο τραπέζι του BBQ.:hehe:

 

Ένα μπιφτέκι έφαγα για βραδινό, μη φανταστείς. Και σήμερα για μεσημέρι έχω φακές.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sstav said:

άλλοι διάβαζαν ηχώ και φως τα καλοκαίρια. ...


μπα, καμιά σχέση. Για κατς το έγραφα. Ήταν καλτ οι συγκεκριμένες τότε, έγραφαν αλλιώς. Ήταν κι η εποχή διαφορετική. Αυτά που μου γράφεις δεν μπορεί να θεωρηθούν καν εξέλιξη τους, ίσως προγονός τους να μπορεί να θεωρηθεί ο Φίλαθλος αλλά αυτός βγήκε αργότερα.
Αγοράζαμε στις διακοπές, ο ένας την μία κι ο άλλος την άλλη, τις βάζαμε κάτω, τις διαβάζαμε όλες και κοροϊδεύαμε. Με έναν φίλο στις διακοπές μόνο. Εμένα δεν με άφηναν να τις αγοράσω, ήταν αντιποδοσφαιρικό το σπίτι. Με χίλια ζόρια το καλοκαίρι.

Μία σελίδα είχε αυτούς τους αγώνες κατς. Η μια φίρμα ήταν ο Σουγκλάκος, έβαζαν και κάποιον άλλο, τον βάφτιζαν Τούρκο, Ρώσο, Ανατολικό, τον εμφάνιζαν ως τέρας, κόλαση. Ήταν ο έλληνας πρωταθλητής κι ο άλλος δολοφόνος. είχε ολόκληρη σκηνοθεσία, δεν ήταν σκέτο μπουνίδι. Εν τω μεταξύ δεν τα πίστευε σχεδόν κανείς, όλοι ήξεραν, συμμετείχαν στο σκηνικό όμως. Στα πιο καλτ, έβαζαν κλουβί με λουκέτο.

Τα τωρινά που γράφεις ενώ φαίνονται και είναι αναβαθμισμένα στην ανάλυση τους, είναι σιχάματα μπροστά σε εκείνα. Είναι για να κλαις όχι να γελάς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Deepfake video με @astrolabos @tommybertsen και ἐμοῦ να λέμε καλημέρα. Τρέμω! 

 

Εσύ κι ο Τομμυ έχετε πει, άλλο που κάνετε τις παρθένες.  Οπότε το deep fake δεν χρειάζεται.

Για τον Αστρολάβο είχε βάλει ένα  print screen ο τόμμυ πριν λίγο καιρό.

 

Συμπέρασμα:

Είμαστε όλοι αμαρτωλοί, άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο.

 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 10 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

καινούργια

Ε, όχι και καινούργια :bleh: 

πριν 7 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Και σήμερα για μεσημέρι έχω φακές.

Ρε μπαγάσα με παρακολουθείς; Κι εγώ φακούλες είχα, υπέροχες!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Κι εγώ φακούλες είχα, υπέροχες!


σκέτες; Ή με μισό κιλό φέτα, κάνα χωριάτικο λουκάνικο, ρέγγα κλπ Ο Πέτα νομίζει ότι είμαστε στελέχη στον Έβρο, να μας αποκοιμίσει με «ένα» μπιφτέκι (δεν γράφει γραμμάρια) και «φακές» (αορίστως). Δεν πιάνουν αυτά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, p55 said:

 

Εσύ κι ο Τομμυ έχετε πει, άλλο που κάνετε τις παρθένες.

 

Κι εγώ έχω πει. Και τί να λέει; (που έλεγαν οι σειρούλες στο στρατό)

 

2 hours ago, tommybertsen said:

  

Ε, όχι και καινούργια :bleh: 

Ρε μπαγάσα με παρακολουθείς; Κι εγώ φακούλες είχα, υπέροχες!

 

Τέλειες! Εμείς των Δυτικών, ξέρουμε να τρώμε.

 

37 minutes ago, salde said:


σκέτες; Ή με μισό κιλό φέτα, κάνα χωριάτικο λουκάνικο, ρέγγα κλπ Ο Πέτα νομίζει ότι είμαστε στελέχη στον Έβρο, να μας αποκοιμίσει με «ένα» μπιφτέκι (δεν γράφει γραμμάρια) και «φακές» (αορίστως). Δεν πιάνουν αυτά.

 

Με σαλάτα και μια μικρή καυτερή πιπεριά μέσα. Ένα κανονικό πιάτο. Και το χθεσινοβραδινό, ένα μεσαίου μεγέθους (κανονικό) ήταν.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:


σκέτες; Ή με μισό κιλό φέτα, κάνα χωριάτικο λουκάνικο, ρέγγα κλπ Ο Πέτα νομίζει ότι είμαστε στελέχη στον Έβρο, να μας αποκοιμίσει με «ένα» μπιφτέκι (δεν γράφει γραμμάρια) και «φακές» (αορίστως). Δεν πιάνουν αυτά.

Κοίτα, αν τις έτρωγα στο σπίτι , θα είχε περισσότερα καλούδια. 

Αρκέστηκα στην φέτα και σε 2 φετούλες ψωμί (του τοστ το παρακατιανό, γιατί δεν είχαμ απ'τ'άλλο, γιατί δεν τρώμε τακτικά). Ρέγγα δυστυχώς δεν μπορώ (δηλαδή δεν τρελαίνομαι - μπορεί αν είχα και κάνα ουζάκι στην δουλειά να τραγουδάω κιόλας). 

Η καυτερή όσο κι αν μ'αρέσει απαγορεύεται για το έντερό μου. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.