Jump to content



Recommended Posts

Schumi το ξέρω πως έχεις δίκιο (για το κάπνισμα) είναι ένα από τα μεγάλα μου λάθη. Το είχα κόψει δυο φορές για 2μιση χρονια την μία, για 3μιση περίπου την δεύτερη. Παροτρύνω τον Πέτα να μην καπνίσει ποτέ.

για την παρανομία,

Spoiler

είναι λελογισμένη στην εδώ περίπτωση, δεν βγαίνω σχεδόν καθόλου από το σπίτι παρά μόνο στον όροφο. Δεν γνωρίζω ούτε έναν άνθρωπο πλην περιπτώσεων που αναγκαστικά αδυνατούν να βγουν, που να έχει βγει λιγότερο από εμένα εδώ κι έναν σχεδόν χρόνο. Ούτε έναν. Είναι ασφαλέστερο κιόλας αυτό που έκανα απόψε (βέβαια δίνει κακό παράδειγμα), λογάριαζα να βγω κατά τις 5 μέχρι το περίπτερο, αλλά έμεινα να προσπαθώ να βρω μπας και μείνει σταθερό το wifi. Άργησα οπότε έκανα αυτό που έκανα.
Πάντως να ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος χρονικός περιορισμός θα είναι μια τρύπα στο νερό.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τσαγκαροδευτεριάτικες καλημέρες.

 

Παγκόσμια ημέρα της γυναίκας σήμερα. Οι καλημεράκηδες πότε θα αναγνωριστούν για να έχουν κι αυτοί την μέρα τους;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.