Jump to content



Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Βλέπω την παρουσίαση της Apple και σκέφτομαι πόσο πλήρωσαν τα κατσίκια που έχουν για κοινό στην παρουσίαση και ζητοκραυγάζουν σαν βλαμμένα χωρίς λόγο, λες και τους παρουσιάζουν την μεγαλύτερη εφεύρεση του αιώνα.

VF1E5hB.gif

1*8O_NS246FMUrID5vT9P9ZQ.gif

πριν 11 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Τρόλλαρισμα τέλος...

 

20181030_073634.thumb.jpg.5b15283e2a83dc433840c6d5302bc0da.jpg

Σε τέτοια μέρη θέλω να μείνω ρε σεις . Ειδικότερα σε κάτι μέρη τέτοια που είναι σαν "χωριουδάκια". 

 

*ίσως κι επειδή χιόνι έχω δει 1 φορά στη ζωή μου; ίσως επειδή γενικά μαρεσουν τα βουνά και το κρύο;

 

Ζάχο, να ποσταρεις τέτοια να θαυμάζουμε/ζηλεύουμε.

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Από την αγγελία μου λοιπόν εδώ

 

έγινε το εξής:

 

Τα πράγματα δε δόθηκαν γιατί ο "φίλος" @sarikas25 αφού εκδήλωσε ενδιαφέρον και μίλησε με τον φίλο μου δεν εμφανίστηκε να τα δει να δουλεύουν. Έμπλεξε και κάποιον άλλο μέσα στο σκηνικό, με έβαλε στη διαδικασία να βρω τιμολόγια, να τα σκανάρω και να τα στείλω, τελικά εμφανίστηκε μετά από 4 μέρες και αποφάσισε να κάνει παζάρια ζητώντας τα πράγματα 400€ κάτω. Να έχετε μερικοί το νου σας που θα μπλέξετε επειδή υπάρχουν αγγελίες στο φόρουμ.

 

 

  • Like 1
  • Sad 2
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Nickzzz έγραψε:

 

Τελειώνει τώρα και αρχίζει την άνοιξη πάλι.

Αυτό το ξέρω. Ρώτησα τον Ζάχο, επειδή έχουν επιμηκύνει τη διάρκεια της σαιζόν τα τελευταία χρόνια (από τέλη Οκτωβρίου σε τέλη Νοεμβρίου) και βλέπω ότι τους έπιασε η κακοκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

Εγω οταν χασμουριεμαι :hehe:

Και καλημερα!

Έγινε επεξεργασία από Simon
ενα σ ητανε μονο
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μέρα καλή και από τα ανατολικά του κλεινού άστεως!  :)

Εδώ το πρωινό ξεκίνησε θολό (ορατότης <100m) ,

 

20181101_073509-large.jpg

 

αλλά μετά . . .

είδε τι μήνα έχουμε και είπε να το πάει πιο μαλακά !  :p

Καλό μήνα λοιπόν και ότι ποθείτε να έρθει γρήγορα!  !  !   :D

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ε, αν είναι να το γλιτώσουμε το πετρέλαιο, καλό θα μας κάνει να το γλιτώσουμε (το πετρέλαιο). Ό,τι γλιτώσεις από το πετρέλαιο, καλό είναι (επειδή είναι πετρέλαιο). Μύρισε κανείς καμένο (απ' το πετρέλαιο θα είναι);

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.