Jump to content



Recommended Posts

πριν 43 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Διαγωνισμός από μένα:

 

Είπαμε να παραγγείλουμε τούρτες για τα παιδιά. 2 τούρτες για τις 25 Δεκεμβρίου που έχουν γενέθλια. Όποιος βρει πόσα λεφτά μας ζήτησαν για δύο custom τούρτες, στα επόμενα χαρίσματα θα τον αφήσω να διαλέξει ότι θέλει.

900 € 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Διαγωνισμός από μένα:

 

Είπαμε να παραγγείλουμε τούρτες για τα παιδιά. 2 τούρτες για τις 25 Δεκεμβρίου που έχουν γενέθλια. Όποιος βρει πόσα λεφτά μας ζήτησαν για δύο custom τούρτες, στα επόμενα χαρίσματα θα τον αφήσω να διαλέξει ότι θέλει.

@jax7480  760 € 

Link to comment
Share on other sites

Είναι custom, είναι για τα Χριστούγεννα, απομένει και μόνο μια βδομάδα, στην οποία μάλλον έχουν όση δουλειά θέλουν -εκτός αν σε γδάρουν.

 

Εγώ τα βγάζω 880€, για να μπω σφήνα στους προηγούμενους! ?

Link to comment
Share on other sites

2 τούρτες πόσο ακριβές να ειναι βρε παιδιά. Γλυκά δε τρωω, δε θυμάμαι κιόλας τούρτες γενεθλίων από όταν ήμουν μικρός,

35 ευρώ περίπου μπορεί να φτάσει καμια ψιλομεγαλη απο ζαχαροπλαστείο; η μία επειδή είναι καστομ 45-50 η μία; γύρω στα 3500-4000 γραμμάρια

Θα πω 120 και οι 2.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

35 ευρώ περίπου μπορεί να φτάσει καμια ψιλομεγαλη απο ζαχαροπλαστείο; η μία επειδή είναι καστομ 45-50

Μάλλον δεν ξέρεις από custom τούρτες. Την custom GPU τούρτα που έκανα χρεώθηκα 65€ και αυτό επειδή ήταν γνωστή μου. Σε ζαχαροπλαστείο, πάνω από 100. 

 

@jax7480, θα πω κάνα 700€ (γιατί μπορεί να είναι ιδιαίτερα τα υλικά , καθώς και μπόλικος ο κόπος για να φτιαχτούν τα όποια σχέδια, συν ότι είναι Νορβηγία)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.