Jump to content



Recommended Posts

Κάνω upload με το κινητό στο google drive χρησιμοποιώντας το wifi της δουλειάς. Το Wifi είναι 802.11ac.

Κατά το upload, το ασύρματο G900 της logitech έχει παρεμβολές από το upload και κάνει σπασίματα στην κίνηση... FFS δηλαδή.

 

  • Sad 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Κάνω upload με το κινητό στο google drive χρησιμοποιώντας το wifi της δουλειάς. Το Wifi είναι 802.11ac.

Κατά το upload, το ασύρματο G900 της logitech έχει παρεμβολές από το upload και κάνει σπασίματα στην κίνηση... FFS δηλαδή.

 

 

Στο 5G θα αλλοιώνεται και η ανθρώπινη όραση.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Θα περάσω το διήμερο στο γραφείο μου. Μετά όμως...... Θα δώσω άδεια δύο εβδομάδων στον εαυτό μου. Η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη (λέμε τώρα).

Enough is enough....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ωδη στη Διπλα

Διπλωσε διπλα διπλωσε και μελωσε με

Διπλωσε διπλα διπλωσε λιγουριασε με

Κι αμα με δεις να πνιγομαι λησμονησε με

 

Διπλωσε διπλα διπλα μου

ελα και διπλωσε με

ριξε σιροπι απλετο

και πινηξε μεεεεεε

 

ΨΒ

Καλησπερες, δεν ξερω αν εγινε κατανοητο αλλα μου εφεραν διπλες:hehe:

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ από το γραφείο μου. Το κλείσαμε και σήμερα το μαγαζί.

Ακολουθεί ξεκούραση, παιχνίδι με γυναίκα και μικρή και παιχνίδι μόνος μου (videogame, βρε, τι σκεφτήκατε;).

Αύριο πάλι.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ωδη στη Διπλα

Διπλωσε διπλα διπλωσε και μελωσε με

Διπλωσε διπλα διπλωσε λιγουριασε με

Κι αμα με δεις να πνιγομαι λησμονησε με

 

Διπλωσε διπλα διπλα μου

ελα και διπλωσε με

ριξε σιροπι απλετο

και πινηξε μεεεεεε

 

ΨΒ

Καλησπερες, δεν ξερω αν εγινε κατανοητο αλλα μου εφεραν διπλες:hehe:

Σου έφεραν δίπλες και άρχισες τις τρίπλες :bleh: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

τις καλημερότερες καλημέρες και τις καλημερότατες ευχές για όμορφα Χριστούγεννα...

Ξεκούραση για πολλούς αλλά και κούραση για άλλους ...γιαυτό μην είστε παράξενοι όταν βγαίνεται εξω...τραβάνε ζόρια όσοι είναι αναγκασμένοι να δουλεύουν....

  • Like 8
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μη δουλεύω 25 και 26 αλλά οι μέρες αυτές είναι δύσκολες στην δουλειά. Επιπλέον, σε όλες μου τις δουλειές δεν είχε αργίες κλπ. Όποτε ξέρω πολύ καλά πως είναι ...

Υπομονή

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κουραμπιέδες μου.

Παραμονή Χριστουγέννων. Επιτέλους, σήμερα κλείνω το γραφείο για 2 εβδομάδες. Καιρός ήταν να κάνω διακοπές. Να δω και λίγο αυτήν την έρμη τη γυναίκα μου και τη μικρή μας, γιατί νόμιζα ότι το γραφείο είναι το σπίτι μου.

Εύχομαι σε όλους κάθε ευτυχία. Να είστε υγιείς και χαρούμενοι και κοντά στα αγαπημένα σας πρόσωπα. Καλά Χριστούγεννα σε όλους. 

Υ.Γ. Καλημέρα, ρα, μην ξεχνιόμαστε.....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

καλημέρες...κανεις δεν ειπε τα καλαντα ακόμα...παλια τα ελεγα εγώ στο λαμπη και με κέρναγε ο αστρολαβος ...τωρα μεγάλωσα..

 

Νεολαία... τι νεολαία, νεολέρα είναι, τι περιμένεις; :p 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.