Jump to content



Recommended Posts

57 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Η μικρή, ένεκα του ταξιδιού στη Λήμνο, έχει ξυπνήσει από τις 5 το πρωί και ακόμα δεν έχει κοιμηθεί.

γεννημένη Ολυμπιακός. Καλό ταξίδι, θα σου κοιμάται εκεί ίσως. Θέλατε αυτοκίνητο, δεν σου άρεσε να πάτε με το λήαρ-τζετ, να νοικιάσετε εκεί την τοπική Bentley (αν νοικιάζετε, κάτι φίλοι αγόραζαν για εκεί την Bentley κι όταν έφευγαν την άφηναν στους τοπικούς πτωχούς) και να φύγετε σαν κύριοι. Ήθελες να δείξεις λαός, νανούριζε τώρα την μικρούλα στην διαδρομή. Υπάρχουν ringtones «σύλλογο μεγκάλο ντεν υπάρχει άλλο», τα αποκοιμίζει επί τόπου.

Καλά να περάσετε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Τρέχουμε, τρέχουμε.

Παραμένουμε, όμως, στις επάλξεις.

Φιλικες συμβουλες:

 

1. Βαλε την καλπη μεσα στο παραβαν

2. Βαλε στυλο με αορατο μελανι

3. Παρε ενα σκυλο Αγ. Βερναρδου να σαλιωνει φακελους

4. ?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Χμ? Γιατί ρε Τομάκο? :hehe:

 

 

 

πριν 8 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

 

He jelly ?

 

Με πρόλαβε :bleh: (a.k.a. από Δευτέρα τελειώνει 3βδόμαδη άδεια :hehe: )

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

 

Με πρόλαβε :bleh: (a.k.a. από Δευτέρα τελειώνει 3βδόμαδη άδεια :hehe: )

 

Ναι Τρίτη πάω δουλειά και έχω λαμβάνειν άλλες 2 βδομαδες :)

 

(Μαζεύω κακά βαημπς, το ξέρω)

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μένουν 4 ημέρες. Εντάξει, σχεδόν βδομάδα είναι. Είχα και 1 βδομάδα τον Απρίλιο.

Ξέρεις τώρα πως είναι να τελειώνει άδεια 3 εβδομάδων. Σαν να με βαράνε στο κεφάλι. Με καδρόνια :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εμένα μένουν 4 ημέρες. Εντάξει, σχεδόν βδομάδα είναι. Είχα και 1 βδομάδα τον Απρίλιο.

Ξέρεις τώρα πως είναι να τελειώνει άδεια 3 εβδομάδων. Σαν να με βαράνε στο κεφάλι. Με καδρόνια :hehe: 

 

You gotta play your cards right.

 

Τώρα κάνω δεήσεις για αποτυχία σχηματισμού κυβέρνησης, για να τσιμπήσω Παρασκευή/Δευτέρα  άδεια εκλογών μέσα στον Αύγουστο. :hehe:

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Καλημέρα!

 

IMG-20190630-092003-2.jpg

 

Επειδή εμείς δε μασάμε σανό και από φωτογραφίες από στοκατζίδικα σάητ, πρώτοι εδώ, σε βίντεο, οι πραγματικές διακοπές του μπισκότου.

 

 

  • Like 2
  • Agree 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Το εκλογικό κέντρο είναι στο μουσείο του χωριού. Τα θρανία είναι δύο. Τέλος. Αν έρθουν τα μέλη της εφορευτικής, θα τη βγάλουν σε καρέκλες.

Ο πρόεδρος τα έπινε από το πρωί στον καφενέ του χωριού. Μέχρι το βράδυ, υπολογίζω ότι θα έχει χτυπήσει 15 μπίρες. Θα με κεράσουν. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν.

Θα περάσω καταπληκτικά. Το μόνο σίγουρο.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Chios μπύρα, όχι κάνα νερόπλυμα Άμστελ, Άλφα, Χάινεκεν, Μύθο κλπ. Μην δεχθείς τίποτα λιγότερο. Μην εμπλακείς σε αθλητικές συζητήσεις. Έχουν κάτι γλυκάκια, πτι φουρ στάιλ, τα λένε «βενιζελικά». Αν βρεις φρέσκα δοκίμασε κανένα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.