Jump to content



Recommended Posts

πριν 14 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Chios μπύρα, όχι κάνα νερόπλυμα Άμστελ, Άλφα, Χάινεκεν, Μύθο κλπ. Μην δεχθείς τίποτα λιγότερο. Μην εμπλακείς σε αθλητικές συζητήσεις. Έχουν κάτι γλυκάκια, πτι φουρ στάιλ, τα λένε «βενιζελικά». Αν βρεις φρέσκα δοκίμασε κανένα.

Τα ξέρω τα γλυκά και τα έχω δοκιμάσει από την προηγουμένη φορά που ήρθαμε στη Λήμνο;).

Προς το παρόν, κάνω τον αντιπρόσωπο, τον γραμματέα και το μέλος της εφορευτικής επιτροπής. Ευτυχώς που είναι ήσυχα τα πράγματα και έχουν ψηφίσει λίγοι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αν το 'ξερες θα βαζες την σύζυγο γραμματέα, θα καθόταν κάνα δίωρο με την μικρή, βλέπεις (=σου έχουν πει) αν έχει σημαντικά μικρότερη συμμετοχή από τις ευρωεκλογές; Όταν πρωτοέγραψες προ ημερών «χωριό Λήμνου» σκέφτηκα ότι είναι προνομιακό εκλ. κέντρο. Λογικά δεν θα έχεις θέμα, μια σχετική κούραση να ξεχωρίζεις ψηφοδέλτια, δεν έχει εμφανιστεί κανείς από κόμα;

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DEADLAZARUS said:

Τα ξέρω τα γλυκά και τα έχω δοκιμάσει από την προηγουμένη φορά που ήρθαμε στη Λήμνο;).

Προς το παρόν, κάνω τον αντιπρόσωπο, τον γραμματέα και το μέλος της εφορευτικής επιτροπής. Ευτυχώς που είναι ήσυχα τα πράγματα και έχουν ψηφίσει λίγοι.

 

Χαχα, λοιπόν επειδή η καταγωγή μου είναι από Ρουσσοπούλι, δεν λές ότι πρόκειται για χωριό με 30 κατοίκους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά. 21.45 είχα τελειώσει.

Ψηφίσαντες: 68.

Παροχή δροσερού νερού: nope.

Παροχή φαγητού: πάρε ένα παλιοσάντουιτς εκεί πέρα και μην μιλάς.

Επίπεδα βαρεμάρας: ανεκτά.

 

  • Like 2
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χαλαρά. 21.45 είχα τελειώσει.

Ψηφίσαντες: 68.

Παροχή δροσερού νερού: nope.

Παροχή φαγητού: πάρε ένα παλιοσάντουιτς εκεί πέρα και μην μιλάς.

Επίπεδα βαρεμάρας: ανεκτά.

 

 

411a78b6ede7bce165991a32637e3d62-4-696x6

 

  • Like 6
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

αν κρατήσει εκεί την έδρα ο Μητσοτάκης, τα ψωμάκια θα μοιάζουν με ψωμάκια μνημόσυνου. Μέχρι στιγμής είναι πρώτος επιλαχών ο Τραγάκης. Αλλιώς θα κλαίει ο Γιακουμάτος ή ο επιλαχών σην τρίτη περιοχή που ήταν υποψήφιος ο Μητσοτάκης.
Καλημέρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χαλαρά. 21.45 είχα τελειώσει.

Ψηφίσαντες: 68.

Παροχή δροσερού νερού: nope.

Παροχή φαγητού: πάρε ένα παλιοσάντουιτς εκεί πέρα και μην μιλάς.

Επίπεδα βαρεμάρας: ανεκτά.

 

Την αλλη φορα πηγαινε κρητη να παρεις κανα κιλο :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.