Jump to content



Recommended Posts

5.1 λένε ότι ήταν. Ελπίζω να είστε όλοι καλά.

 

πριν 1 ώρα, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

ΝΟ ΠΑΣΣΑΡΑΝ!

 

Η τρομοκρατία του χονταη και του αστρομαλητλεπονι δε θα περάσει.

 

Βιβα λα ρεβολουθιόν!

 

#jointhecause #po8remembers

Βίβα λα καλημεραθιόν.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ένας σεισμός, φουλ παραπληροφόρηση. Ο Παπαζάχος, λέει πως ήταν από το επίκεντρο του 1999, το οποίο ήταν Ανατολικά της Πάρνηθας. Σχεδόν παντού, βλέπουμε ότι αυτό ΔΕΝ ισχύει και ότι είναι βορειοδυτικά της Πάρνηθας, από νέο ρήγμα. 

Αλλού βλέπω 5.3, αλλού 5.1. 5.2 πες ότι ήταν να πέσεις μέσα :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έμφραγμα στους δρόμους. https://www.autotriti.gr/traffic/Index.asp

Αδικαιολόγητος ο πανικός κατ εμέ, πόσος κόσμος έκλαιγε εδώ στη γειτονιά μου λες μας βομβάρδισαν. Άσε που βλέπω πολλούς να μην μπαίνουν σε νέες οικοδομές, οι οποίες είναι τανκς σε σχέση με τις παλιές. Γιατί όλο αυτό δεν το καταλαβαίνω. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβηκα μισή ώρα, κυρίως να ηρεμήσει το σκυλί. Εδώ αντέχει ~9 ρίχτερ, θεωρητικά, η πολυκατοικία. Δεν έχω και καλό σήμα από την ενίσχυση που έχει, να φανταστείς. Βγήκα τώρα και βλέπω ακόμα ανθρώπους έξω, αλλά μάλλον από τις τριγύρω πολυκατοικίες που είναι του 60 και του 70.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμάς το κτήριο είναι βιομηχανικού τύπου με κολώνες τεράστιες και στη μέση αντί για μπετό στο δάπεδο είναι κατασκευασμένο από σιδερα. Ναι μεν ασφαλές αλλά κουνηθηκαμε τόσο πολύ λες και ήταν 10 Ρίχτερ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια μου φοβήθηκαν πάρα πολύ γιατί δεν ήξεραν τι συμβαίνει. Η κόρη μου ήθελε να κάνει κακα από το φόβο της και ήταν στην αγκαλιά μου κλαιγοντας και ο μικρός κοκκαλωσε δεν μπορούσε να κουνηθει. Άγαλμα.

 

Οι γονείς πρέπει να είμαστε ψύχραιμοι ακόμη κι όταν φοβόμαστε οι ιδιοι. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ούτε σεισμοί ούτε καταποντισμοί μας τρομάζουν. 

 

Έτσι έλεγα κι εγώ. Όταν έσκασε χθες το UPS του υπολογιστή και έχασα καμιά ώρα δουλειά, είπα ότι φταίω εγώ που έχω το κινέζικο στον σταθερό και έχω βάλει το APC σε φορητό-ρούτερ. Τελικά ήταν προμήνυμα για τα μελούμενα. Σήμερα με έχει πιάσει οσφυαλγία, ο μικρός έχει πυρετό και μου έριξαν μια ψιλή από πίσω στο αυτοκίνητο.

 

Είμαι σίγουρος ότι για όλα υπάρχει μια λογική εξήγηση, αλλά όποιος έχει το τηλέφωνο του Father Karras, ας ρίξει ένα πμ... ?

 

giphy.gif

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.