Jump to content



Recommended Posts

Τουλαχιστον το ξυπνημα μου σημερα εδω κ μιση ωρα εχει λογικη. Εχουν ανοιξει οι ουρανοι στην κυριολεξια. 

Απο τωρα τρεμω για το τι θα διαβασω σε λιγη ωρα στις εφημεριδες. Δυναμη κ κουραγιο κ στους ανθρωπους που μενουν εξω γμτ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τουλαχιστον το ξυπνημα μου σημερα εδω κ μιση ωρα εχει λογικη. Εχουν ανοιξει οι ουρανοι στην κυριολεξια. 

Απο τωρα τρεμω για το τι θα διαβασω σε λιγη ωρα στις εφημεριδες. Δυναμη κ κουραγιο κ στους ανθρωπους που μενουν εξω γμτ....

 

Καλά το πας

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τουλαχιστον το ξυπνημα μου σημερα εδω κ μιση ωρα εχει λογικη. Εχουν ανοιξει οι ουρανοι στην κυριολεξια. 

Απο τωρα τρεμω για το τι θα διαβασω σε λιγη ωρα στις εφημεριδες. Δυναμη κ κουραγιο κ στους ανθρωπους που μενουν εξω γμτ....

Εδώ το βράδυ έριχνε καρέκλες και ξανά πάλι καλοκαίρι. Ακόμα με τα κοντομάνικα είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τουλαχιστον το ξυπνημα μου σημερα εδω κ μιση ωρα εχει λογικη.

Μήπως διακρίνω κάποια γκρίνια; (τα τελευταία 7-8 χρόνια βασικά :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε εξάλλου πέρα από το να ξυπνήσεις 4:30 και να μη μπορείς να κοιμηθείς μετά και ταυτόχρονα να έχεις να σηκώσεις όλες τις γλάστρες του μπαλκονιού και να καθαρίσεις, τι άλλο μένει για να γκρινιάξεις? :p

 

20191125_113441.jpg20191125_113421.jpg

  • Like 2
  • Sad 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ναι μωρε εξάλλου πέρα από το να ξυπνήσεις 4:30 και να μη μπορείς να κοιμηθείς μετά και ταυτόχρονα να έχεις να σηκώσεις όλες τις γλάστρες του μπαλκονιού και να καθαρίσεις, τι άλλο μένει για να γκρινιάξεις? :p

 

cNL0EOm.gif

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ναι μωρε εξάλλου πέρα από το να ξυπνήσεις 4:30 και να μη μπορείς να κοιμηθείς μετά και ταυτόχρονα να έχεις να σηκώσεις όλες τις γλάστρες του μπαλκονιού και να καθαρίσεις, τι άλλο μένει για να γκρινιάξεις? :p

 

20191125_113441.jpg20191125_113421.jpg

Γιατί βγήκε το χώμα έξω; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.