Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Αν δεν ανοίξεις τι θα γίνει;

 

Χάνεις τον πελάτη, πολλές φορές για πάντα. Επίσης πολλοί έχουν τη νοοτροπία "κοίτα τα κονόμησε και ανοίγει όποτε γουστάρει." Επειδή έχω γεννηθεί μέσα στα μαγαζιά, έχω καταλήξει στο ότι τον πελάτη ξέρεις πάντα γιατί τον κέρδισες, αλλά ποτέ γιατί τον έχασες, άβυσσος. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Χάνεις τον πελάτη, πολλές φορές για πάντα. Επίσης πολλοί έχουν τη νοοτροπία "κοίτα τα κονόμησε και ανοίγει όποτε γουστάρει." Επειδή έχω γεννηθεί μέσα στα μαγαζιά, έχω καταλήξει στο ότι τον πελάτη ξέρεις πάντα γιατί τον κέρδισες, αλλά ποτέ γιατί τον έχασες, άβυσσος. 

Ισχύει. Άτιμο το γένος των πελατών...

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Χάνεις τον πελάτη, πολλές φορές για πάντα. Επίσης πολλοί έχουν τη νοοτροπία "κοίτα τα κονόμησε και ανοίγει όποτε γουστάρει." Επειδή έχω γεννηθεί μέσα στα μαγαζιά, έχω καταλήξει στο ότι τον πελάτη ξέρεις πάντα γιατί τον κέρδισες, αλλά ποτέ γιατί τον έχασες, άβυσσος. 

 

Τι να πω. Εγώ προσωπικά σέβομαι την απόφαση κάποιου να μην ανοίξει τη Κυριακή και δε θα τον αλλάξω επειδή αποφάσισε να μείνει μια Κυριακή κλειστός. Αλλά εδώ θα μου πεις, 30% ψήφιζει Σύριζα, ποιός έχασε τη λογική για να τη βρούμε εμείς ως λαός.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, astrolabos said:

Αλλά εδώ θα μου πεις, 30% ψήφιζει Σύριζα, ποιός έχασε τη λογική για να τη βρούμε εμείς ως λαός.

όσο κι αν προσπαθήσεις για την προαγωγή, ναύαρχος με παιχνίδι στρατού ξηράς δεν... Κρίμα να ΄χεις όλα τα προσόντα, να ξέρεις κι από μπακλαβάδες και να σε κρατάνε πίσω ένα παιχνίδι και το πέστο βασιλικού.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

όσο κι αν προσπαθήσεις για την προαγωγή, ναύαρχος με παιχνίδι στρατού ξηράς δεν... Κρίμα να ΄χεις όλα τα προσόντα, να ξέρεις κι από μπακλαβάδες και να σε κρατάνε πίσω ένα παιχνίδι και το πέστο βασιλικού.

Και ο Κόλιανδρος :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

χαλάρωσε, δεν είναι πεντάστερος να τον γράφεις με κεφαλαίο Κ. :p Έτσι είχαμε έναν στον στρατό, την κοπάνησε ο άλλος της βάρδιας, μπούκαρε ένας ταγματάρχης, αιφνιδιάστηκε, του ΄πε «μάλιστα κύριε Σταρτηγέ», ο άλλος έβριζε και του ΄λεγε «δεν είμαι στρατηγός ρε», τον είπε στρατηγό μια-δυο φορές ακόμα και καπάκι λιποθύμησε.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen

Ασε μας μωρε μια ζωη στολισμενος εισαι #τραβατεμεκαςκλαιω.

Εφιστω την προσοχη σας στο αβαταρ του κυριου #αφταδενμπορω :D

ΚρυφοΧριστουγεννακιδες ολοι, αρκουδειδες!

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

@tommybertsen

Ασε μας μωρε μια ζωη στολισμενος εισαι #τραβατεμεκαςκλαιω.

Εφιστω την προσοχη σας στο αβαταρ του κυριου #αφταδενμπορω :D

ΚρυφοΧριστουγεννακιδες ολοι, αρκουδειδες!

Ναι ναι. Κατεξοχήν Χριστουγεννακιας :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

τωρα που είπες αβαταρ, να αλλάξω το iconic αβατάρ μου? 

Το σκέφτομαι εδώ και ~55 δευτερόλεπτα.

 

Εγω αλλαξα για χατηρι του φιλου dukepappas και εβαλα κατι εξισου γελοιο.

Τωρα εσυ παιζεις με ιερα και οσια :hehe:

Ασε τα ΠΟΘ και περνα διπλα κοντευω να χαζεψω ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εγω αλλαξα για χατηρι του φιλου dukepappas και εβαλα κατι εξισου γελοιο.

Τωρα εσυ παιζεις με ιερα και οσια :hehe:

Ασε τα ΠΟΘ και περνα διπλα κοντευω να χαζεψω ?

 

Εμείς έχουμε DevOps γι αυτά. ?

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.