Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Καλημερίζω άπαντες,

 

Επικοινώνησα με την κατασκευάστρια εταιρεία και μου είπε πως το κάθισμα αλλάζει ανεξάρτητα το ατύχημα. Δεν παίζει ρόλο ούτε η ταχύτητα ούτε το σημείο στο οποίο χτύπησε το αμάξι. Διάβασα και το manual και το γράφει και εκεί. Επίσης μου είπαν πως η ασφαλιστική οφείλει να το αλλάξει με καινούριο, να πάρει το παλιό, να του κόψουν τις ζώνες και να πάει για ανακύκλωση, ανεξάρτητα αν υπάρχουν εμφανείς φθορές ή όχι. Τώρα θα δούμε τι από αυτά θα τηρηθεί. 

Απέτησε μαζί με την ζημιά και τα έξοδα για καινούργιο καρεκλάκι βάση αυτού λοιπόν, ξεκάθαρα το δικαιούστε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, UltraB said:

Απέτησε μαζί με την ζημιά και τα έξοδα για καινούργιο καρεκλάκι βάση αυτού λοιπόν, ξεκάθαρα το δικαιούστε.

 

Κοιτούσα τα έγγραφα της ασφαλιστικής (θετική η δήλωση στα χαρτιά, περιμένουμε την επιβεβαίωση) και δεν αναφέρει πουθενά ότι στο αυτοκίνητο υπήρχε παιδί. Βέβαια η αναφορά της τροχαίας τα γράφει όλα υπερ-αναλυτικότατα. Ελπίζω να μην μου πουν σε δεύτερο χρόνο ότι "αφού εμείς δεν γράψαμε κάτι δεν το αναγνωρίζουμε" κτλ κτλ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοντεύει και το μαρτύριο του Δεκεμβρίου, φέτος τρεις Κυριακές ανοικτά... https://www.iefimerida.gr/ellada/hristoygenna-2019-eortastiko-orario-ton-katastimaton-pinakas?amp Εγώ γιορτές δεν τις λέω προσωπικά, παρακαλώ να τελειώσουν. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

 Εγώ γιορτές δεν τις λέω προσωπικά, παρακαλώ να τελειώσουν. 

Same here, of course.

Δουλεύω 2 Σάββατα τον Δεκέμβρη (τα ΣΚ δεν δουλεύω γενικά).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Κοντεύει και το μαρτύριο του Δεκεμβρίου, φέτος τρεις Κυριακές ανοικτά... https://www.iefimerida.gr/ellada/hristoygenna-2019-eortastiko-orario-ton-katastimaton-pinakas?amp Εγώ γιορτές δεν τις λέω προσωπικά, παρακαλώ να τελειώσουν. 

Αν δεν ανοίξεις τι θα γίνει;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

στολίζουμε το λαμπη αυτό το ΣΚ ειπαμε...σωστά;

σας χαιρέτησα; δεν σας χαιρέτησα;

χαίρετε ...τι κάνετε ; καλά ευχαριστώ...

Δεν είπαμε. Εγώ σας ρώτησα αλλά εσείς πέρα βρέχει... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.