Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

Κι αν δεν είσαι δηλαδή;

Ban και κάτω;

Δε ξέρω ρε φίλε, ρώτα τον @astrolabos καλύτερα ?

Απλά πες του καμία καλημέρα πρώτα, μην τον ρωτήσεις έτσι ξερά.

 

Spoiler

Παλιός βλέπω ότι είσαι, οπότε θεωρώ πως πιάνεις τα inside jokes μας. Αν όχι, δε πειράζει, ούτε εμείς καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας :hehe:

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Άσε,  τώρα μπορεί να θέλει να ξαπλώσει, θα του πω το πρωί. 

Και θα έχει αύριο μια μέρα.... 

μούρλια, χαρά θεού. 

 

imagesdatafiles164549.thumb.jpg.e9b732634794f84a5c8dd27121a044ed.jpg

Καλύτερα, να τον καλημερίσεις κιόλας :hehe:

------------------------------------------------------------------------------------

Btw, πότε γουστάρετε να στολίσουμε φέτος; Να στολίσουμε με τον νέο μήνα ή θα σας πέσει βαρύς (... ο στολισμός);

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος salde έγραψε:

Τον astro δεν θα μου τον πειράζετε. α) είναι φίλος μου β) δεν παίζει πια παιχνιδάκια στρατού ξηράς, μόνο ναυτικά 

 

o @astrolabos είναι ο clan commander μας με 24.000 μάχες. 

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Εκεί που πριν καιρό είχα το πρόβλημα να μην μπορώ να κοιμηθώ και να ξημερώνομαι, τον τελευταίο χρόνο απέκτησα το πρόβλημα να μην μπορώ να ξανακοιμηθώ όταν ξυπνήσω από κάποιον θόρυβο. Και κάπως έτσι από τις 5 στο πόδι σήμερα :p 

 

Γεράσαμε γμτ!

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, UltraB said:

Καλύτερα, να τον καλημερίσεις κιόλας :hehe:

------------------------------------------------------------------------------------

Btw, πότε γουστάρετε να στολίσουμε φέτος; Να στολίσουμε με τον νέο μήνα ή θα σας πέσει βαρύς (... ο στολισμός);

Πληροφορίες αναφέρουν οτι θα απουσιάζουν οι admin το ΣΚ, συνεπώς κατεβάζετε απ'το πατάρι τα στολίδια και στο τσακ μπα, ασαπ χασάπ στολίζετε για να τα δει απο Δευτέρα μαζί με νέες καλημέρες

Καλημέρα!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

Πληροφορίες αναφέρουν οτι θα απουσιάζουν οι admin το ΣΚ, συνεπώς κατεβάζετε απ'το πατάρι τα στολίδια και στο τσακ μπα, ασαπ χασάπ στολίζετε για να τα δει απο Δευτέρα μαζί με νέες καλημέρες

Καλημέρα!

 

image.png

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, karmen1983 said:

Καλημέρα!

 

Εκεί που πριν καιρό είχα το πρόβλημα να μην μπορώ να κοιμηθώ και να ξημερώνομαι, τον τελευταίο χρόνο απέκτησα το πρόβλημα να μην μπορώ να ξανακοιμηθώ όταν ξυπνήσω από κάποιον θόρυβο. Και κάπως έτσι από τις 5 στο πόδι σήμερα :p 

 

Γεράσαμε γμτ!

ΑΝΧΟΣ !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!
Χτες, εκεί που τρώγαμε το μπεργκερακι μας σε μια pub στο Λονδίνο με ένα φίλο μου αποφασίσαμε να πάμε σε ένα δρώμενο. Έτσι καταλήξαμε στο "La Clique", στη Leicester Square.
Όσοι το πετύχουν γενικά κάπου, το συστήνω ανεπιφύλακτα. Πέρασαν 2 ώρες νεράκι. Εξαιρετικό για παρέα φίλων ή με ακομπλεξαριστη(-ο) σύντροφό.

Anyone can be a cynic, dare to be an optimist

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, karmen1983 said:

το πρόβλημα να μην μπορώ να ξανακοιμηθώ όταν ξυπνήσω από κάποιον θόρυβο. Και κάπως έτσι από τις 5 στο πόδι σήμερα :p 

 

Γεράσαμε γμτ!

 

Κι η μάνα μου το ίδιο!:hehe:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.